Skočiť na obsah

FA Premier League (sezóna 2011/2012)


tomassi

Odporúčané príspevky

výhoda a následný gól ruší predchádzajúci Čechov zákrok

 

Myslím, že tak. Bola ponechaná výhoda, keďže na bránu sa rútili dvaja útočníci. Tým sa Čechov zákrok a faul anulovali.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj pri zakroku v pokutovom uzemi plati vyhoda. Tak ako kdekolvek v poli. Je na rozhodcovi ci to piskne alebo necha hru pokracovat. V tomto pripade je samozrejme zbytocne piskat kedze Bale stal pred prazdnou branou. Karta sa ale tym nerusi. To pravidla nepoznaju. Keby mu ju dat chcel, tak dodoatocne pri najblizsom preruseni tak ako pri kazdej vyhode. To je zase o rozhodnuti ci to bolo alebo nebolo na zltu. Zrejme to nepovazoval za kartovy zakrok. Keby piskol, tak kartu by mu asi tiez nedal. Asi sa zlutoval.

 

S tym negolom Sliepky pekne zarezali. Ten zapas by asi vyzeral inak. Som zvedavy co Chelsea ukaze proti Barce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ManU - Everton 4:4

 

K tým mantákom nemám slov, 7 minút pred koncom stratiť vedenie 4:2 dokážu asi len United. Ak Citizens vyhrajú u Wolwes, a čudoval by som sa keby to skončilo inak, tak zrazu tu budeme mať len 3-bodový rozdiel a všetko bude vyzerať inak.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neuražaj mantakov.

Takto prehajdakať naskok sa naozaj len tak nevidi. 2x vyhravali o 2 goly. To hrajkanie sa sa im vypomstilo. Bude to zaujimavejšie o to viac, že o tyždeň je na programe derby so City. Po El Clasicu sa budu zraky upierať do Manchestru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ktovie ako by to dopadlo, keby Nani(?) krátko pred tretím gólom Evertonu netrafil len žrď.

 

No som zvedavý, u Citizens to bude kľúčový zápas, ak City vyhrajú tak raz som sú najväčším favoritom na zisk titulu. A to tomassi ešte nedávno pokrytecky blahoželal United k zisku titulu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Či si to spravil schválne alebo nie, to je jedno. Až sem počujem tvoj zákerný smiech po tej dnešnej remíze :wow: :zubiska:

 

No, City ešte potom idu do Newcastlu, ľahke to tam nebudu mať.

 

No ešteže tak.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm... zaujimave čachre Alexa. V zaklade 4 (resp. 4 1/2) hrači, ktori toho veľa v poslednych zapasoch nenahrali. Giggs, Smalling, Jones, Park a ten polovičny Nani. Žeby ďalši genialny ťah?

 

chlapci jediní najfutbaloví, napíšte to tak, aby aj nekukač fanúšik futbalu vedel, čo začne :(

 

Skutočny fanušik aj nekukač by to mal vedieť. Neznalosť neospravedlňuje...

 

Ja PL davam väčšinou na Didži sport, aj s rumunskym komentarom. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov