Skočiť na obsah

FA Premier League (sezóna 2011/2012)


tomassi

Odporúčané príspevky

v EPL sa objavujú šumy o "uzavretí ligy"

http://gunners.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=15557:uzaveni-soute-znii-nai-hru&catid=198:napsali-o-nas&Itemid=100179

 

- podľa mňa by to bolo na veľkú škodu

duplom keby sa do ligy nemohli dostať legendy ako Leeds, Nottingham, Sheffield, Leicester, . . .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Amici už zase vymyšľaju koko.... Spoza mora ešte nič dobre neprišlo. Je to nezmysel, väčšina mužstiev by tak mohla ukončiť sezonu už po 8-10 kolach. To by bola "atraktivna" podivana...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najprv za stavu 0:1 sam pred superovou branou zluftoval loptu. A teda "zazdil" vyrovnanie. A potom uplne hlupo a zbytočne fauloval Balotelliho, ktory mohol isť sam na branu. Dostal červenu. Mohol a mal to riešiť uplne inak. O jedneho menej sa potom ťažko otača. Tie goly v zavere už boli len vysledkom snahy dať nejaky ten gol. Proste utočili a po strate lopty ich potom hrači City bez problemov prečisľovali.

Ten vysledok zďaleka neodraža skutočny priebeh zapasu i keď City vyhrali zaslužene. Už v prvom polčase mali U-čka veľky tlak, ale nedali gol. City sa pred branu dostali prvykrat až v 22. minute, aj to dali gol. A potom to už išlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som pozeral súboj na Ashburton Grove s mäsiarmi

- hra už mala čo to do seba (Stoke sa sústredil najmä na obranu)

keď už nad nami pomaly visela hrozba remízy, naskočil "mesiáš" RvP, šupol 2 góle a bolo vybavené

 

sa teším na zajtra, keď si stiahnem dnešný MatchOfTheDay a pozriem,

čo sa to na OT vlastne dialo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z toho 6:1 si nerobim tazku hlavu....City sa citi ako majster teraz, ale aj na nich pride rad. Co Liverpool pozahadzoval v prvom polcase, to niekomu vystaci na tri zapasy. Myslel som, ze vyhraju najmenej 3:0, tak som to ani nedopozeral...a dobre som spravil. ManU sa mi tiez nezda. Po fantastickom zaciatku nejak zacinaju byt podivni. Nuz uvidime. O Chelsea ani nehovorim, ti uz ozaj nevedia, kde prekvapit a som si isty, ze prekvapuju aj sami seba... :) Naopak, Arsenal uz neprekvapuje nikoho...:):):)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani ja som to nevidel, boli sme na "túre"

 

Arsenal are like Batman. They just don't work as well without Robin :)

 

akurát ťahám HD záznam a teším sa na MOTD

ak by mal niekto záujem

http://gunners.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=15683:zaznam-chelsea-arsenal-fc-29102011&catid=193:blog&Itemid=100173

 

a ešte na koniec

http://www.youtube.com/watch?v=WRKtbneh3Ik

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Tak dnešný zápas s Norwichom dopadol podľa mojich predstáv

RvP "spasiteľ" sa znovu ukázal, a po dvoch krásnych góloch jeden z prvého a druhý z druhého polčasu sa nám podarilo vyhráť 2:1.

V niektorých päť minutovkách začal Norwich na nás tlačiť, ale rýchlim breakom sme povedali NIE a vrátili sme im to v ofenzíve aj s úrokmi.Potom ešte City proti Newcastlu v ktorom dostalo City 2 penalty ktoré samozrejme premenili a konečný stav 3:1 pre City.Gól Newcastlu padol v 89' a to po krásnej akcií Newcastlu už ani Hart nestačil :) Potom ešte Swansea proti United.United malo veľa štastia, kedže len v prvých 15-tich minútach Swansea predviedla 2 brbná nad De Geaho.Taktiež zápas Wiganu proti Blackburnu v ktorom sa na koniec nadstavovalo 6' a v akurát v tých Blackburn vyrovnal na konečný výsledok 3:3.Potom tak isto Sunderland proti Fulhamu ktorý dopadol na koniec 0:0 ale tiež Fulham mal štastie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Ježiško sa s darčekom trošku zdržal, ale o to väčšiu radosť priniesol

http://gunners.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=16118:daily-mirror-henry-by-ml-hrat-ji-proti-fulhamu&catid=198:napsali-o-nas&Itemid=100179

som si plne vedomý, že to nebude ten Henry, kt. si pamätám v červeno-bielom drese,

ale ktorý fanda by sa nepotešil vidieť vo svojom klube opäť Cantonu, Zolu, McManamana, . . .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zase jedno čudesne kolo, prehrala Chelsea a aj Manu. U-čka hrali, Blackburn bol 3x pri brane a dal 3 goly. Villas-Boas sa asi dlho neohreje, 2 body z 3 zapasov s priemernymi mužstvami su na smiech.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov