Skočiť na obsah

Optické ilúzie


Sniper

Odporúčané príspevky

ako funguje 3d

How 3-D works:

Because there is a physical separation between the human eyes 3-D imaging becomes possible: each eye sees the world from a different angle.

As you perceive things from a difference angle, by covering one eye, and then alternately the other, you will see things differently each time.

The brain then combines the two images which translates to an optical perception of depth for the viewer.

The combination of the individual images seen by each eye creates a perception of depth and dimension in the brain cal

 

 

Continue reading on Examiner.com 3D optical illusion art - Toronto science news | Examiner.com http://www.examiner.com/science-news-in-toronto/3d-optical-illusion-art#ixzz1U9cdDvBD

jo jo, ufonov som videla... nasla som pekne 3d obrazky, ale bohuzial su chranene autorskym pravom, tak nist.. a link by vam povedal, co tam je schovane..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ufónka máme, tak si oddýchneme od 3D, a toť trochu klasických pekných gýčovitých obrázkov, niečo pre hľadačov vecí schovaných - z druhej strany presunutý vĺčikovia, a k vĺčikom aj líštičky :rolleyes:

 

kde sú ? koľko je na obrázku vlkov ? a na druhom líšok ? :innocent:

 

post-3-0-15267400-1312567660_thumb.jpg ............ post-3-0-06432200-1312567681_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja vidím päť, nie šesť vlkov? A náznaky akoby dvoch, ale to asi nebude ono.

A líšky, ja tam vidím hlavu koňa a prasa :( a vlastne to prasa je hlava líšky.

Fakt sú tam líšky? Ja vidím len samé indiánske ksychty :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm.

vlkov tam vidím len päť :) a líšky dokopy dve, a kopu kdečoho, čo môže byť bársčo :happyroll:

 

---------------------------------------------------

 

mno ... koľko osôb vidíte na obrázku ? :)

 

post-3-0-15431000-1313600291_thumb.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi nerýp :D

 

obr. 80 :

pero na klobúku by tam nemalo byť, toto je prastará optická ilúzia, riešenie je starec / ovínený : ) / a milenci ... :)

 

a teraz vodná ríša :

koľko vidíte na obrázku delfínov ? ....... post-3-0-70924100-1313749223_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

si rypnem aj ja :) ten "delfin", co skace nie je delfin, bo delfin neohyba telo zboka na bok.. a este to som chcela, ze tento obrazok sa hodi do albumu muzea gyca :)

ale uz som prec... :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pinkuci, nebuď fajnová,

 

povieme si s jánom žižkom "na množství nehleďme" - ja to používam odjakživa parafázovane " na drobné nehleďme" ...

 

gýč negýč, prakticky všetky známe opto ilúzie od najstarších až po najnovšie sú gýče ako swina, nech ...

tu môže aj delfín kývať chvostom ako chce ! :D

 

:)

takže koľko je na obrázku č. 84 - nech ulahodíme zoologickému drobnohľadu pink :) - delfínoidných tvorov, tieňov, tvarov ?

obrázok ešte raz ... : ...... post-3-0-86239500-1313760452_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pinkuci, nebuď fajnová

takže koľko je na obrázku č. 84 - nech ulahodíme zoologickému drobnohľadu pink :D - delfínoidných tvorov, tieňov, tvarov ?

 

dobre :)

ak prizmurim oci a zabudnem na fyziologiu, tak osem...

 

co je tu?

post-1309-0-91037300-1314010569_thumb.jpeg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov