Skočiť na obsah

Optické ilúzie


Sniper

Odporúčané príspevky

supervysoká sandálka aj lebka na náhrobku sú správne - pre 3D je tam dôležitý len náhrobok, ostatok je omáčka ... :unudeny:

 

teraz je tu jeden krásny obrázok, nemám problém okamžite ho vidieť, ale mám problém zistiť, čo to vidím ... už som v tom videla kdečo, čo to podľa vás je ?

 

post-3-0-54597800-1312056036_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:ozrani: Nemôžeš byť trošku viac konkrétnejšia ?

 

zdalo sa mi, že tam je lebka alebo nejaky ksycht, ale nebola som si istá....

 

a ten predposledný obrázok: ja tam nijakú sandálku nevidííím :mexickavlna:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten zajac ... :)

 

na prvý pohľad poznanie tej načechranej mäkučkej vlny a v 3D niečoho ako chvostíka a náznaky tvarov vzbudia pocit, že je to zajac.

tiež som v tom videla zajaca, ale len na prvý pohľad.

 

ukázala som ten obrázok kope ľudí - zaujímavo sa to podelilo:

väčšina sa vyjadrila, že je to nie celkom vydarený 3D, ale ženy v tom videli niečo ako zajaca, muži niečo ako psa.

 

mno ... takže stále presne nevieme, čo to je :)

 

----------------------------------------------------------------------

 

a je tu ešte jeden 3D, čo to je ? :)

 

post-3-0-95359000-1312302601_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To si píš, že prichádzaš o veľmi veľa … :)

… ja by som hádam ani žiť nechcela, keby som to nevidela. :)

 

Aj keď som pôvodne ani len netušila čo to tam vlastne je, pretože je to iba jedna "hrča", ako keby to bola helma "skrížená" s ježom, ale keď to pink vysvetlila, hneď som v obraze. Predsa len, pink je vzdelanejšia a skúsenejšia, tak jej názor treba brať vážne, no nie?!

 

Na tento obrázok už ale nepotrebuješ žiadne "špéci" okuliare … a je to tiež iba optický klam.

post-88-0-70959700-1312351303_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

milé dámy, zdá sa, že povoláme znovu do šíkov aj Hellé aj s jej zrakovou vadou ... :)

 

tak:

čo to zatiaľ teda nie je celkom iste :

nie súložiace vačnatce, nie ovečka, nie medvedík v kožúšku, nie hrča ... :)

 

tak:

je to jeden veľmi konkrétny trojrozmerný obrázok trojrozmerného predmetu, a stopercentne ste ho všetci minimum na obrázkoch už v školských časoch všetci videli ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to jeden veľmi konkrétny trojrozmerný obrázok trojrozmerného predmetu, a stopercentne ste ho všetci minimum na obrázkoch už v školských časoch všetci videli ... :)

 

dobrá pomôcka :) a študenti zdravotníci, medici, lekári.. aj častejšie

 

ale predsa ten mozog na obrázku má toho tam akosi navyše .. proste zavádzajú :)

 

na poslednom je maska ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Máš pravdu, nie na poslednom, lebo určite ešte pribudnú ďalšie obrázky v téme "Optické ilúzie".

 

Nevidím už len masku, ale niečo krajšie, len to neviem definovať, lebo sa mi to akosi zakaždým mení a videla som už naozaj všeličo.:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)

 

na zatiaľ poslednom 3D obrázku, tomassi : )

a iskruš, dámy a páni, treba načrieť do jedného obľúbeného literárneho a filmového žánru, trošičku ... nie je to maska, je to niečo konkrétnejšie :)

 

 

a kým hľadáte význam "masky",

a aby sme preložili 3D obrázky inými ilúziami, koľko je na obrázku vlkov ?

 

post-3-0-40395800-1312466480_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a iskruš, dámy a páni, treba načrieť do jedného obľúbeného literárneho a filmového žánru, trošičku ... nie je to maska, je to niečo konkrétnejšie :)

 

Načrela som trošku: Červené víno ?

 

odpoveď: strapce hrozna

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie nie nie, v Červenom víne nie je ani len maska, ani nič podobné, tak zostaňme pri tom, čo už vieme / strapce možno v tom filme sú, ale už bolo určené, že "niečo ako maska" ... /

ani vo filme Maska, tam je maska, ale tu nejde o takú masku

nie je to "maska". len všobecne známe zobrazenie niečoho ...

 

takže k 3D obrázku:

je to úplne iný druh literatúry a filmu ... tak pome na to, je to napríklad : Blízke stretnutia tretieho druhu, .... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som skôr bola povedala, že je to lebka

a obľúbený žáner, detektívky, kriminálky, navyše, keď tu predtým bol mozog ...

/aj keď je pravda, že už som tam videla aj niečo iné, akurát, že to neviem pomenovať/. :)

 

"Blízká setkání třetího druhu" je ale film sci fi ... , stretnutie ľudstva s mimozemšťanmi,

a tak som v ... :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Blízká setkání třetího druhu" je ale film sci fi ... , stretnutie ľudstva s mimozemšťanmi,

a tak som v ... :) :)

 

no nazdar, ja sci fi, horory nepozerám ani nečítam.

možno je na 3D obrázku práve ten mimozemšťan. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mno :) :)

nie pome na to, ale poďme na to :)

 

jednoznačne "pome" na to, celé je to písané v mierne humornom duchu, a slovíčko "pome" je rýdzo šalianske staré nárečie, patrí k tvrdému hodne rozšírenému trnavskému, premiešané špeciálnymi šalianskymi výrazmi, moje babky takto rozprávali bežne, starí šaľania bežne, doma u mamy je bežné práve kvôli tomu humornému podtónu, práve tá humorná stránka je tam tá, ktorá drží slovíčko alebo spojenie "pome na to" na svojom piedestále :(

skrátka doprevádza úkon, keď si popľujeme a tľapneme do dlaní ... : )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

a poďme k 3D obrázku ;)

nebudem vás dámy trápiť, je to známe, až zprofanované zobrazenie EBE / extraterstriálnych biologických entít / - teda ufóncov, ako sa traduje, že vyzerajú - alebo ináč, malý zelený mužíčkovia, ktorí sú podľa svedkov vraj šedý ... mno google ich má veľa

:)

 

-------------------------------

zatiaľ zostali vĺčkovia :)

 

koľko je na obrázku vlkov ?

 

post-3-0-71663600-1312482912_thumb.jpg
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov