Skočiť na obsah

Utrpenie estétov, čiže ponožky v sandáloch a iné zhovadilosti


Hellé

Odporúčané príspevky

ale no tak, je to diskusne forum, v niektorej teme sa riesi politika, inde sport a tu zase moda... kazdy riesi, co ho bavi a a zaujima... napriklad z tej tety v ciernych minisatickach som nedokazala spusti zrak, a to nie len ja, ale cela ulica :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... dá sa toto nevšimnúť ? :)

lepšie ako ponožky v sandáloch, hm ? :)

 

Toto nie je iba nevkus, to je úplný nedostatok sebakritiky. Aj keď si možno slečna denne hovorí, že má jedno kilečko krajšie ako druhé, ale nech si tie kilečká radšej obdivuje doma pred zrkadlom.

Ponožky v sandáloch sú oproti tomuto úplná malina :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

posledne dva dni som mala co docinenia s patdesiatnickou v satach na ramienka ---bez podprsenky /gravitaciu uz nad jej hrudnikom davno zvitazila/..ale co bolo vzlast prekvapive..s kopou chlpov pod pazuchami..toto som uz dobrych 20 rokov nezazila...strasne daco :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja neviem, čo sa tak čuduješ.V jej mladých rokoch sa neholilo nič, a zvyk je železná košela..Nič v tom nevidí, celý život prežila chlpatá a žije, tak prečo by mala teraz chcieť niečo iné....lebo niekto vymyslel nový životný štýl?

To ako keby si chcela od babky z Kysúc, ktorá celý život chodila v dlhej rázovitej sukni, aby si dala nohavice.

Ja neposudzujem človeka podla módy, ani ho nezatracujem. Vyholená , zmalovaná, a práve z módneho butiku oblečená slečna, ktorá nevie povedať pardón, keď do mňa vrazí z nákupným vozíkom.....tak to račšej to monštrum z fotky hore, z ktorým sa dá povyprávať a zažartovať. Ak budete mať 50 a viac, tiež budete tŕňom v oku mladých a možno nebudú chápať, prečo nemáte v prsiach bežne implantované titánové výstuže, a prečo nosíte tie fúziky nad okom :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

až tak háklivá nie som, aj veková kategória trošičku, ale keď vidím pekne oblečenú babu, akéhokoľvek veku, nevyholené nohy a podpazušie mi vadia ...
a zistila som, že aj chlapom, aj päťdesiatnikom, aj ženy ich kategórie, počula som to priamo od chlapa : ) - ženy krásne vyšnorené na oslavu, letné šatičky, a keď zdvihne ruky, prales ...

 

mala som takú kolegyňu, každý deň iné kreácie na sebe, milovala sa obliekať a zdobiť, kdesi je tu o nej dokonca aj téma / teda na nej založená / ... namaľovaná ako obrázok, vyzdobená šperkami, bižu, farebne zladené kompletne všetko, každý deň iná farebná kabelka a kabela ... proste šialené ... po zadok vlasy, nafarbené na čierno / už päťdesiatnička, šedivela / - a keď dvihla ruky v nádhernej žltej letnej kreácii, bolo to veľmi zlé

 

... nielen že mala husté čierne ochlpenie po pažami, ale ešte jej aj rástlo hodne nízko, takže tam toho mala moc ... ale nohy si holila
na toto konkrétne si pamätám, lebo raz stála nad šéfom, a velice nad ním rozhadzovala rukami, a bol to hodne zaujímavý zážitok : )

okrem toho sa mi páči, keď si chlapi holia podpazušie, aj je to hygienickejšie, to v každom prípade :)

okrem toho si všímam na týchto OH, keď už sú tu, že tu je dosť chlapov, ktorý podpazušie vyholené nemajú, a v športoch, kde je to hodne viditeľné, ... a pokiaľ si spomínam, na predchádzajúcich OH mali viacerí ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

holiť či neholiť, to je otázka....

Ak by tie chlpky vyrastajúce na rôznych častiach nášho tela boli zbytočné, príroda by sa postarala, aby zmizli.

Udivuje ma, že v dnešnej rozumovej dobe môže niekto akceptovať, že reklama typu : "nastriekate pod pazuchu a zabraňuje poteniu" vôbec má účinok.

Čo je to za debilinu nepotiť sa =správne.

Čakám, kedy začnú ponúkať gél do nosa , ktorý vyžere všetky chĺpky a Váš nos ostane čistý.A mnoho ludí to privíta, veď načo sú nám chĺpky v nose, ale z autom ide do servisu a nechá vymeniť vzduchový filter. :happyroll:

Čudujeme sa africkým kmeňom, že si navliekajú na krk krúžky, pchajú do gamby drevené kruhy, ale oni to robia bez chirurgických nástrojov.

Typujem ,že ďalšou módou bude hromadné skracovanie prstou na nohe, aby dámska nožka bola taká menšia..., krajšia...a kto pôjde na pláž, a nebude mať amputovaný pol prsta, tak sa neho budú pozerať a na negusťáka...

Každé ochlpenie má za úlohu reguláciu teploty , alebo ako filter pevných častíč. Vidíme, že rôzne telo, rôzne ochlpenie-každí sme ako organizmus iný.

 

musel som ísť do obchodu..po dovolenka synom vyjedená chladnička, takže doplním....

 

Ľudské telo je dokonalý stroj. Nikdy sa nám asi nepodarí vyrobiť niečo tak dokonalé, a my ,nie že by sme mu pomáhali a velebili ho, mi ho vedome ničíme.

Príklad:

Keď sa robí väčšie upratovanie, manželka vždy nezabudne na : odtiahni mrazák, povysávaj ho vzadu-to čierrne, a utri vlhkou handrou.

Ja ako technik viem, že je to výparník, a slúži na odvod tepla.

Paralela s tým sú chĺpky v podpazuší.telo si samo - od seba zistí, že je zle a treba regulovať teplotu a nejaké tie soli tiež treba vylúčiť..

Ale Madam bezchlpá si buď nastrieka NEPOTIČ, alebo odstráni výparník a zachytávač vody pri samorozmrazovaní.Chudák telo, robí čo môže, dáva príkazy, ale....niečo nefunguje a tak musí hladať iné riešenie, lebo chce prežiť, a príroda ho nevystríhala pred tým, že niekto má doma žiletku.

Nie som študovaní mediciman , ale myslím si, že ak majú rôzni ludia rôzne zarastené telo, je to preto, lebo každé telo je iné, a to chlpatejšie potrebuje na udržanie vnútornej klímy viac "kožušiny" ako iné.

Veď čo sa natrápia technici, aby zabezpečili vnútornú klímu pre supervýkonné počítače, a tie nesiahajú výkonom ludskému mozgu ani pod nechet, naše telo si to reguluje samo, akurát mi robíme všetko preto, aby sme jeho prácu zničili.

neviem to dokázať, ale stále som presvedčený o tom, že takéto nesystémové módne zásahy do organizmu viac škodia telu ako iné ludské zlozvyky.Veď ako má niečo telo regulovať, ak snímače zahlásia, že je čas, ale nie je ako....

Ako keby ste s prepáčením chceli spláchnuť hovno v hajzly. Je tam, je tam aj hajzel, aj voda v nádržke...ale niekto odmontoval splachovaciu šnúru.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ále, nepreháňajme :)
nebude kam natierať lak na nechty, keď budú mať skrátené prsty, takže také nebude.
skrátiť nožky - také pokusy tu už boli, v číne, a nem dopadli moc dobre.
trochu mi tie náreky pripomínajú prognostikov evolúcie - tú najznámejšiu absurdnú víziu : od pračloveka sa nám predlžuje a viac vystupuje brada, tak smerujeme k tomu, že naši potomkovia raz kedysi budú mať brady ako čarodejnice v ruských rozprávkach ... nebudú mať, nie je dôvod :)

potenie a zabraňovanie pachu sú dve veci ... celý dnešný svet je nastavený na potlačovanie prirodzených pachov, to je trend. a nie najnovší, smrad nemytých tiel potlačovali litrami parfémov v dekadentnej európe, keď voda škodila ... :)

ale z vlastnej skúsenosti - a skúsenosti pár blízkych ľudí - ochlpenie pod pazuchou je na dnes vývojový pozostatok ... ono totiž aj najčistotnejší človek veľmi jednoducho môže dostať do potom zmáčaných chĺpkov plesne, ktoré priam "sedia" na chĺpkoch a to nejde odstrániť ani sústavným drhnutím mydlom ... jediný spôsob je oholiť. a je po plesniach.

je to v podstate to isté, ako nachytať plesne pod nechty, niekedy sú také húževnaté a hnusné, že jediné riešenie je strhnúť nechty a preliečiť komplet celé ... niekedy sa ani tak nedarí.
ono to nie je ako v tých priblblých reklamách, že "musíme" existovať v 99.99 % bezbakteriálnom prostredí a musíme sa prestať potiť ... trt a dva orechy :) to je len reklama ...

holenie chĺpkov je síce móda, ale ničomu neprekáža, tak, ako pre rodiace ženy bola pred 30 rokmi hrôza, keď ich pri pôrode oholili, dnes je to naopak ... okrem toho nemá súvis s potením, a podpazušie bez chĺpkov je jednoduchšie udržiavať, a je rozhodne krajšie ...
tak, ako je krajšie, keď dievky nosia sukne na páse, nie pod zadkom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

posledne dva dni som mala co docinenia s patdesiatnickou v satach na ramienka ---bez podprsenky

Každý vek je "o niečom inom" ... :)

Ak si tričko na ramienka a bez podprsenky oblečie fešná dvadsaťročná slečna, asi sa za ňou obzrie skoro každý ... a vôbec nie s pohoršením, ale práve naopak, so zaľúbením, či obdivom, však mladosť je krásna už svojim vekom.

Ak si však také isté tričko a tiež bez podprsenky oblečie dáma o tridsať rokov staršia, o tridsať kíl ťažšia ... asi tiež pritiahne množstvo pohľadov, ale ten pohľad na rozdiel od toho prvého bude úplne iný a ani jeden z nich nebude obdivný! Tu by jej už k tomu obdivu nepomohli ani dva tituly pred a jeden za menom!

Jednoducho dáma v rokoch už musí mať aspoň trošku súdnosti a vedieť, že jej telo už dávno nie je a už ani nebude nikdy výstavné, a tak ho nebude vystavovať na obdiv celému okoliu. A ak si svoje telo "zahalí" blúzkou s krátkymi rukávmi, dokonca sa možno vyhne aj trapasu s podpazuším. :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

na spojení sandále - ponožky je čosi čarovného, vážne :)

.... ponožky v sandáloch sú proste pojem, nedá sa nič robiť ... :)

 

už tu boli v kdejakých obmenách, toť komplet dva v jednom ... len asfaltovú štrapáciu to asi nezvládne, takže len pekne doma v obývačke :D ... jeden z vrcholov problému ponožiek v sandáloch - voilá :)

 

post-3-0-04845600-1345635941.jpg ..... post-3-0-36272400-1345635950.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Typujem ,že ďalšou módou bude hromadné skracovanie prstou na nohe, aby dámska nožka bola taká menšia..., krajšia...a kto pôjde na pláž, a nebude mať amputovaný pol prsta, tak sa neho budú pozerať a na negusťáka...

teda, amputacie prstov este nepatria medzi vychytene plasticke operacie, ale skracovanie prstov sa vraj uz deje - ak ma zena prsteky nepasujuce do profilu topanocky, tak jej nejaky skratia - ako pisu tu: http://diva.aktualit...re-zeny-saleju/

 

 

a nahodou, piatok som sa tak viac pohybovala po meste a pozorovala aj to, co maju ludia na sebe - videla som zastupy pekne oblecenych ludi, vlastne som nevidela nic take, nad cim by som musela krutit hlavou (trciace ramienka podprsenky uz neratam)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja rad nosim ponozky v sandaloch(ked je celodenna horucava je to zbytocne). Hlavne v prechodnom obdobi. Trebars dnes. Cez teplo to nevadi ani v praci a priklad vecer ked je chladnejsie to zahreje. Nemusim smoklit - tahat sople z nosa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veru, akosi si neviem zvyknúť, že už si nemôžem dať krátku sukňu, ani šortky alebo tielko so špagetovými ramienkami, vypasované šaty nad kolená a vlastne ak sú vypasované, tak ani pod kolená, tiež nie...dosti ma mrzí, že mi ostáva už len nejaké megavreco, v ktorom nebudú vidno faldíky na chrbte a brucho...strašné čosi. Ako len to vydržím? :janie: :odpadnem:

Už akurát tak zaliezť :cervik: ...keď jedno už nosiť nemôžem, v druhom si pripadám zasa divno, čo teraz?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Minule som mala podobnú skúsenosť v banke. Nedalo sa nevšimnúť si jednu pani v zrelom veku, ktorá mala oblečenú krátku princeznovskú sukňu z ľahšieho materiálu.

Ako by to ešte nestačilo "rana ako z dela", keď sa naklonila pri pokladni...vycapila tie celé svoje celulitídové stehniská ... no, otras! Päsť na oko pre dámy... nieto ešte pánov. Ako z hororu... :-) Nechápem, ako sa môže tak obliecť medzi ľudí .. ako ju najbližší pustia takto von.. to sa nevidí v zrkadle, nevie čo si môže dovoliť na seba obliecť .. a čo nie?

Veď to sa nedalo prehliadnuť, to bolo ako za trest.. :happyroll: :neviem:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechápem, ako sa môže tak obliesť medzi ľudí .. ako ju najbližší pustia takto von.. to sa nevidí v zrkadle, nevie čo si môže dovoliť na seba obliecť .. a čo nie?

 

Raz darmo, nie každý ma taký vycibrený vkus, ako my tu ... :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov