Skočiť na obsah

Utrpenie estétov, čiže ponožky v sandáloch a iné zhovadilosti


Hellé

Odporúčané príspevky

este mi tak napadlo - kedysi davno, uz je to viac nez 10 rokov dozadu, som stretla "pana podnikatela" - cierne mokasiny, sive vzorkovane ponozky vzorne vytiahnute az do pol lytok, bordove platene trenky na gumicku s vreckom na zadku, do nich zakasana kosela s kratkym rukavom pozapinana az ku krku, kravata, cierny kufrik... Helle by si zgustla :-))) a to vam ani nejdem postovat, CO ponukal... :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

pozerať sa na novodobé sandály so suchými zipmi vpredu, vzadu, na boku, bárskde, na traktorovej podrážke, u vietnamca na trhu rok čo rok, šedé, tmavošedohnedé, šedo čierne, .... rovnaké pre ženy a mužov, a ponožky ...

dostať ich aj značkové, v kamenných obchodoch, tam vyzerajú ešte príšernejšie, za sedemnásobnú cenu. mno.

tá "perlová dáma" vyššie a fotke má ich odbobu na nohách, aj s ponožkami ....

 

nastávajú situácie, keď v tejto príšernosti na nohách kritici šedého nedbalého vzhľadu spravia takú ... fintu. mierne ustúpia, čo je občas menej zlé ... za istých podmienok sú ponožky v sandáloch povelené, len mužom. ženám za nijakých, ani silonových, to už vôbec nie ...

 

tu je odpoveď aj alarmovi na "noviny písali " .... : )

 

A když už jsme to fotkou nakousli, podíváme se na ponožky v sandálech. Bývá to často označováno za děs číslo jedna, podle mého názoru bychom však mohli být shovívavější. Ano, je to šokující, ale je to tak: ponožky v sandálech mi nevadí. Respektive za určitých podmínek mi nevadí. Domnívám se, že když se vezme ponožka do trekového sandálu, je to ještě dobře, protože ty sandály jsou daleko horší a noha v nich vypadá strašně ošklivě, zvlášť dámská. Podívejte se na nohy toho mladíka: jeho sandály jsou tak otřesné, že na čisté světle modré kotníčkové ponožce oko spočine přímo s láskou.

Můj názor: nechme mužům jejich ponožky v sandálech, pokud

  • ty ponožky budou nevytahané, čisté, ve vhodných barvách (decentní světlé odstíny kromě vietnamské šedi) a samozřejmě bez děr a prodřených míst;
  • budou ty sandály nosit jen tam, kam jsou skutečně vhodné, a jinak zůstanou u mokasínů, tenisek či pánské klasiky;
  • s výjimkou turistiky v odpovídajícím terénu nebudou nosit trekový hnus.
Na ženskou nohu v sandálu ponožka nepatří. Na ženskou nohu nepatří ošklivý trekový sandál (mimo výletu do pustého lesa). Ponožky do sandálků si můžete vzít jen letos, protože je to sezónní trend (viz fotky ze zahraničních přehlídek a některé místní časopisy), ale koukejte dobře sladit a napřesrok už to nechci vidět.

 

celý článok, z čoho vyplynulo menšie povolené zlo :) : http://modnipeklo.cz/2010/06/a-je-to-tady/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

autorka vie, čo robí,e len nemaj boja :) .... vidíš, malo to účinok - odteraz ak uvidíš "ošklivý trekový sandál",

  • 1. bude ti na zvracanie,
  • 2. budeš vedieť, že to je ošklivý a trekový sandál, a
  • 3. že si ho nemáš dávať na laby, hlavne nie tie od pána Nguyena z trhu ! :)
tak !
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 30 rokmi sa nad ponožkami v sandáloch nikto nepozastavoval, nosila som to, a nielen ja. Mala som biele sandále a biele ponožky s takým volánikom - čipôčkou - a cítila som sa v tom fajn a vôbec som si nepripadala ako kultúrny barbar....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...

idem potešiť oči estétov a zvlášť Hellé :)

 

prečo sa namáhať s ponožkami, pančucháčmi, sandálmi ... už len čakám, kto to dá všetko dokopy, nielen ponožky s pančucháčmi ... potom že odkiaľ to tie celebritky berú ... a od koho odkukávajú sandálkonosičky ponožkové :)

 

post-3-0-33284700-1333211540.jpg .... post-3-0-22881700-1333211566.jpg

 

http://theblondeandthebrunette.com/page/3/ - posledný článok na stránke, skvelý vynález, pančuškoponožtičky ... :tancujem:

 

 

mno. a ešte treba vyriešiť nejako pánov ... :hmmm: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

a ešte sa dobre pamätám, ako som obdivovala jednu babu, segrinu spolužiačku...taký športový typ, nosila krátku sivú sukňu do A, silonky, tenisky a do nich na tie silonky biele froté ponožky s dvomi pruhmi okolo okrajov, najčastejšie červený a modrý pruh...strašne sa mi to páčilo...lenže ja som nemala šedú sukňu do A. Chodila som tak do 7. triedy vtedy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

stale tvrdim, ze na sme v diskusiach clovek najde vsetko.... tutok uryvok z prispevku na temu Konferencia biskupov nekomentuje dokumenty v kauze Bezák

 

vsak tie otazky vyznievaju akokeby ich pisalo plavidlo1 spolu so svojou kambrickou exploziou sspx nickov:

nosite "rifle"? oslovujete papeza "pan papez"? mate "teplych knazov"?

to aj keby bol len vrchol ladovca, tak sa musi ich pisatel od hanby roztopit. uz medzi nimi iba chybali: ......... nosite ponozky do sandalov? (ok, za toto by letel ako sokol)

:)

 

http://www.sme.sk/diskusie/2023974/2/18740350/Konferencia-biskupov-nekomentuje-dokumenty-v-kauze-Bezak.html#18740350

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento tyzden bol des - najprv slecna v ruzovom tricku bez chrbta s ciernou (mimoriadne hnusnou, milionkrat pratou, povolenou a zle zapnutou) podprsenkou a hnusnymi hnedymi maxigatkami so sirovozltou gumou trciacimi spod karovanych bokoviek (ked uz niekto citi potrebu ukazovat svoje spodne pradlo v plnej krase, preco si aspon neda zalezat na tom, aby to bolo nejake fakt krasne pradlo?), potom baculata dama pätdesiatnicka s mnohymi kilami navyse v ciernom tricku s hllllbokym vystrihom na chrbte spajanom len tenkymi pruzkami, ktore odhalovalo nielen cely zadny diel podprsenky, ale aj faldy na chrbte a v bielych tristrvtakoch, pod ktorymi bolo vidno biele gate nesymetrickly zarezane do zadku, potom dalsia zena s nadvahou v bielych tristvrtakoch a v kratkom pruzkovanom tricku, takze spod neho trcalo gulate (nie tehotenske) brucho s velkym piercingom v pupku a nakoniec dalsia pätdesiatnicka v ciernych upletovych obtiahnutych minisatickach (postava ako Martinka z Turca), na stehnach celulitida a saty vzadu take kratke, ze horko-tazko zakryli zadok a k tomu na nohach take tie letne cizmy, co maju hole prsty a saru az po kolena.... uf! zlate, zlate milovane ponozky v sandaloch :-)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ryan, tak to si trafil.... :zubiska:

 

naše chystanie na cestu:

 

1)Obleč sa už....

2)Ja mám ešte čas

1)čo si si to zase obliekol?

2)čo je viem, bolo to na vrchu

1)prečo práve toto, včera som to oprala

2)nie je to jedno?

1)prečo tie gate?

2)lebo ich chcem došpiniť

1)to sa ti nehodí k tričku

2)mám si vymeniť aj slipy, nehodia sa k ponožkám....no ja už som nachystaný, môžme ísť

1)ešte si musím umyť hlavu, vyfénovať ,namalovať a obliecť........

2)ach jááááj. :huh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kedysi bolo velke fopa, ked zene trcali ramienka z podprsenky, dnes sa to tak neriesi, ale ked z tricka trci takmer cela podprsenka a navyse hnusna podprsenka, ked jej z nohavic trcia hnusne nohavicky, ked pod oblecenim vidno ze nosi nevhodne pradlo a ked ma oblecenie nevhodne svojmu veku a postave, tak to stale je fopa... :-) inak nezvyknem svojho chlapa buzerovat na temu oblecenie, on dokaze aj sam posudit, kedy staci tricko a kedy treba kravatu, a to ostatne neriesim... :-)))

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kedysi bolo velke fopa, ked zene trcali ramienka z podprsenky, dnes sa to tak neriesi, ale ked z tricka trci takmer cela podprsenka a navyse hnusna podprsenka, ked jej z nohavic trcia hnusne nohavicky, ked pod oblecenim vidno ze nosi nevhodne pradlo a ked ma oblecenie nevhodne svojmu veku a postave, tak to stale je fopa... :-) inak nezvyknem svojho chlapa buzerovat na temu oblecenie, on dokaze aj sam posudit, kedy staci tricko a kedy treba kravatu, a to ostatne neriesim... :-)))

ono je to fopa aj dnes. ... myslím tie spodnoprádlové záležitosti : )

len tie baby si myslia, že sú sexy, vyzerajú akurát hnusne ...

možno sa chlapi otočia za kvietkovanými tangami v bielych legínach, ale to je tak všetko ...

myslím, že aj oni ocenia radšej pekný dekolt, aj keď hlbokýýý ... ale v rozgajdanej nepadnúcej podprsenke, keď tričko kdejaké šnúrkové a bezramienkové na nej očividne nesedí, všetko vypadá ako nahádzané vidlami ... aj to ocenia ? hm ? páni ? : )

 

spodné prádlo je spodné prádlo preto, lebo je spodné- je pod ostatným ošatením ... : )

a netýka sa to len žien, u chlapov je to rovnaké :

vidieť trencle či spodky či ryhu na zadku vytŕčajúce z bokoviek, či odhalené zarastené hrude v obchode a vytasené holé pivné bruchá je presne také nechutné, ako vidieť stokrát prané vyťahané nedobre zapnuté a nesprávnu veľkosť podprseniek pod motúzovými tielkami na babách, a rite vystavené celému svetu, akonáhle si sadne a bokovky jej držia akurát drevá lavice ...

je to hnus, nechutné, a nemá to nič spoločné s tým, že naše telá sú predsa naše telá, a nemáme sa za čo hanbiť ... iste. ale keď sa už obliekame, tak aspoň tak, aby to hladilo, trochu estetiky by nevadilo a príjemne sa v tom cítilo ...

 

nehovorím, že musíme chodiť ako na prvé prijímanie všade, ale pohľad na tangáče zarývajúce sa do zadkov, kratučké tričká na motúzoch, úplne nevhodné na nosenú podprsenku, vylievajúce sa špeky z bokoviek a pomaly vytŕčajúci ritný otvor je hnus. nech to nosí ktokoľvek ... : (

 

potom stokrát radšej ponožky do sandálov, pretože to možno uráža vkus niekoho a módny trend, dobre. ale tie nechutnosti urážajú všetkých naokolo ... na to sa ani nedá nedívať, to je predsa hrúza.

 

obliekame sa nielen pre seba, ale pre okolie. nie značkovo, na to kašlem. nech je to od číňana na trhu, to je jedno.

ale nech mi nikto nepovie, že v zošľapaných bokovkách, po ktorých si šľapú a pri každom kroku musia dávať pozor, aby nepadli na nos, ktoré sa zarývajú do slaniny, každú chvíľu hrozia pádom, zarývajúce sa tangá a holé rite a nepadnúce podprsenky sú príjemné oblečenie.

neverím. ani na sekundu.

nie veru : )

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov