Skočiť na obsah

Utrpenie estétov, čiže ponožky v sandáloch a iné zhovadilosti


Hellé

Odporúčané príspevky

:) čiže: kupuješ super kvalitné veci, ktoré ti vydržia neskutočne dlho, nenosíš ponožky v sandáloch, aj keď ťa neiritujú, používaš univerzálne čistiace obrúsky na auto ..

do kontajnéra nemáš čo vhodiť, ale na charitu určite prispeješ, čiže ľuďom v núdzi pomôžeš. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som sa presla cez mesto..cca 15 minut to trvalo a hadajte kolko ponozkarov sandalovych som stretla...26 muzov a 2 zeny :)

uz nech je jesen a vsetci nech zalezu do botasiek a bude pokoj....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

až toľko? tak to je veru dosť veľké množstvo ponožko - sandálových jedincov. mňa ponožky v sandáloch neiritujú, lebo ich pravdupovediac ani dáko často nevidím a na človeka sa radšej pozriem vyššie :) než na nohy, čo má obuté.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ponožkár sandálový sa vyskytuje aj u nás ... chcela som urobiť Hellé radosť, tak som dnes v centre mesta krátko po obede robila krátky prieskum.

 

... a výsledok "prieskumu"?

Za rovnaké "sledované" obdobie, teda za 15 minút som zaregistrovala 6, /slovom šesť/ exemplárov a všetko to boli páni, dáma ani jedna jediná. Jeden mladý muž okolo dvadsiatky, traja páni dobre nad sedemdesiat, zvyšok páni v najlepších rokoch.

 

Len som si pripadala trošku debilne, keď som mala oči "prikované" skoro na chodníku.

A tak som si uvedomila, že ja u ľudí registrujem úplne iné partie,

k tým "chodníkovým" sa hádam ani nedostanem. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A tak som si uvedomila, že ja u ľudí registrujem úplne iné partie,

k tým "chodníkovým" sa hádam ani nedostanem. :)

ja sa hanbim pozerat ludom rovno na rozkrok :D

 

...tomu ja vravim pocitanie pre zabavu :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hellé:

neberiem ti tvoj názor na ponožkárov, ale povedz mi, čo si mám obuť, keď v poltopánkách je teplo a sandáloch by mi bolo zima od nôh. Už to mám...sandále s ponožkami :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hellé:

neberiem ti tvoj názor na ponožkárov, ale povedz mi, čo si mám obuť, keď v poltopánkách je teplo a sandáloch by mi bolo zima od nôh. Už to mám...sandále s ponožkami :)

 

ani bosý - ani obutý, ani vo dne - ani v noci, . . . ???

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hellé ďakujem za dovolenie :D .... a čo tak krátke gate a mikina ? to môže byť :smilieee: ?

/rovnako ako Gasparovic, ten tiez take nosi/

 

je pravda že traba si brať príklad zo Sulíka :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oblek nosím len občas, aj keď mám titul inža, lepšie sa cítim v pracovnom, na zahrade, alebo rozoberaním auta(ktorému nič nie je), upravou bytu....Ale ak je teplo a pritrafí sa potreba obleku, prečo si nedať krátky rukáv? Alebo musia trčať z obleku manžety? Ak je ti milší kretén v obleku s košelou s dlhým rukám , je to tvoja vec, ja hodnotím ludí podľa iných kritérii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tato tema nie je ludskych hodnotach....

 

vysvetlim ti to takto....ak ta ludia vidia prvykrat..urobia si o tebe mienku podla toho ako vyzeras..a nie, ze nie :smilieee:

 

takze v obleku a koseli s dlhymi rukavmi sice moze byt obleceny kreten, ale vyzera dobre

 

ty si nepochybne dobry clovek, ale v obleku a koseli s kratkymi rukavmi vyzeras ako kreten

 

 

noste si co chcete..a ja budem na co chcem frflat :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co kratke gate, kosela a kravata(vonku slnecne okuliare a siltovka)?

 

ale kludne ak

 

mas menej ako 15 rokov

si skaut

si kurier UPS :smilieee:

 

inac by som to neodporucala :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to nie je pravda - myslím konkrétne košeľu :smilieee:

nikde nie je napísané, že sa treba obliekať podľa módnej polície.

módne prvky áno, ale pre obyčajného chlapa na nižších priečkach managementu či kamarátovej svadbe v štyridsiatkach teplách je úplne jedno, akú má košeľu.

 

keď je v predstavenstve neviemčoho, je manažér, ktorý udáva tón, je to firemná značka, byť in v každej pozícii, tak ok.

 

všetci ideme do istej miery s módou, ale stačí pozrieť na top módne prehliadky, nič nie je dané, zakladajú si na tom, že robia antimódu.

 

my zo seba robíme čosi, čo nám nadiktuje niekto, lebo sa to nenosí a práve to má byť takto ...

krátkorukávová košeľa je pre normálneho chlapa do kánikuly a leta. keď ide reprezentovať, je to o inom.

 

 

mimochodom, tá poznámka so Sulíkom bola trefná. chlap, ktorému na vrcholovom poste nemal kto povedať, ako sa obliecť. ani sa len necítil zle. bolo mu fajn.

spravila to aj Iveta, keď bola na štátnej návšteve bez pančúch.

ale to sú iné záležitosti.

 

nikto si nedá špicatý golier á la 70. roky, ale na módnych prehliadkach v pohode.

nikto si nedá kárované gate s blýskavou vestou bez košele, na módnych prehliadkach v pohode.

keď chlap trpí teplom, nech má krátkorukávovú košeľu, keď nejde o prísny protokol či firemnú politiku.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ts ts ts...nepaci sa mi delenie na vrcholovy management a tych ostatnych..tak ako si aj skladnik moze "precitat Vergilia v originale"..moze sa aj robotnik pri lopate slusne obliect :smilieee: ..jednoducho ponozky v sandaloch /vratme sa k nasmu etalonu nevkusu/ sa nehodia k nikomu..ci uz je to montaznik alebo sef banky...

 

game, co by na tvoj prispevok povedal Hercule Poirot??? :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemotaj sem monsieura Poirota :D

to je svojrázny geniálny úchvatný narcis ! :smilieee:

 

len on chodil v trópoch oblečený ako v Londýne, všetci ostatní mali krátkorukávové košele :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

módna polícia....

Za mojich mladých časov bola "zelená modrá, pre blázna dobrá"...teraz je to bežná kombinácia.

Stačí, ak renomovaný módny návrhár Lakatoš In predstaví na módnej prehliadke ponožky v sandáloch a prvý kto ich bude mať bude Hellé :smilieee:

Ja nežijem módou, 90%života som strávil v džínsach, oblek mi nesadne...ja ráno nestojím pred zrkadlom a pozerám, či mi ponožky sedia k slipom (čo ak.. .), potom si dám gate, ale nesedia k ponožkám, tak vymením ponožky, potom si dám košelu, nesedia k nej gate, vymením gate, nesedia k ponožkám...skrátka dokola. Beriem tričko na vrchu, alebo prvú košelu na ramienku. Manželka vie, že ak chce aby som si obliekol niečo iné, musí ožehlenú košelu dať "dozadu"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrázok čiže: kupuješ super kvalitné veci, ktoré ti vydržia neskutočne dlho, nenosíš ponožky v sandáloch,

Ne tak :smilieee:

Super veci nekupujem ... snažím sa kupovať kvalitu za dobrú cenu, takže taká stredná cesta. Ale dbám o svoje veci (nielen šatstvo).

A sandále bez ponožiek ani neobujem.

Ale bacha ... aby sme si rozumeli. Ja nosím sandále s veľkým, tučným S. Sú to sandále, v ktorých ušlapem aj 10km - bez problémov. Majú hrubú (asi 15mm) anatomicky tvarovanú podrážku a sú relatívne pevné. Nosím ich od apríla do polovice októbra, pokiaľ je sucho. Je to taký Rolls-Royce medzi sandálmi.

Na topánky si potrpím a vlastné nohy si hlboko vážim :D . Hodný kus ma už odniesli a potrebujem ešte hodný kus prejsť :)

 

 

... ponožky sedia k slipom

BOXERKY .... :D
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:D pekne

 

Kvalita za dobrú cenu je práve tá super vec , ani ja som nemyslela na vecí od svetoznámych modnych navrhárov. :D

vážiť si treba nohy .. od toho najmenšieho prsta na nohe, ale až po posledný vlas na hlave, u seba ... ale aj u druhých .. ale treba byť aj opatrný ... dôveruj človeku, ale aj preveruj ..

prajem ešte veľa šťastných, trpezlivých krokov po ceste životom ... :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov