Skočiť na obsah

Utrpenie estétov, čiže ponožky v sandáloch a iné zhovadilosti


Hellé

Odporúčané príspevky

nesmej sa, vyzerá to podivne, ale len asi ako ponožkové pásy, ktoré nosia páni, ktorí musia vyzerať tiptop už celé veky, a dokonca ich nosia aj dámy...

... pri pohľade

na ten vynález mi napadlo, ktovie, ako by sa v tom hral hráčom taký snooker - ale tam by sa im to vskutku zišlo :)

 

musia mať extra dlhé košele, a keď im vylezie, pravidlá kážu okamžite sa upraviť na gentlemana :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Divné kúsky, ale účel  to má.  Keď im vylieza košeľa z nohavíc? čo majú robiť? a na ponožky sa tie "podväzkové pásy" nosili už dávno. Vtedy ešte asi nemali gumkový lém na ponožkách.

Tu to iba spojili do jedného.

 

Dala by som im niektorým hlavne traky na nohavice. Teraz keď sa  nosia tie nižšie nohavice (hlavne v lete, ale oni to dokážu aj v zime), je to hnus ako sa chlap zohne a nohavice sa mu stiahnu na pol zadku. Hlavne tým obéznejším sa to stáva. Nechápem že im to nevadí. V  obchode sa zohne a nám ostatným sa ukáže nechutný obézny, chlpatý zadok. Bŕŕŕ.  A je jedno či to má 20 či 60 rokov.

Toto ma vie rozhodiť aj na ženách. Utiera to decku nos a ako sa zohne celé okolie jej vidí prdel.  

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...

Toto ma vie rozhodiť aj na ženách. Utiera to decku nos a ako sa zohne celé okolie jej vidí prdel.  

pánska polovička ľudstva má na toto asi iný pohľad...??? :)

 

ja sa skôr neviem vynačudiovať,, keď žena s peknou postavou, krásnymi ldhými nohami,  si natiahne na seba tie gate s pudlom kdesi medzi kolenami a potom vyzerá ako vyrastený trpajzlík (týmto sa ospravedlňujem ľu´dom s nanizmom či ako sa tá porucha volá). A ani u chlapov sa mi to vôbec, ale ani najmenej, nepáči...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

a znovu na tému jarná húsenička :)

 

pani zjavne vyrástla a predáva - keď už nemá doma zrkadlo, v tomto prípade by bolo zrejme rozumnejšie zavesiť na vešiak a trochu pridržať napríklad sukňu a rukáv alebo previesť také niečo, aby forma a štýl šiat vynikli, takto aj tak nikto netuší, čo sú to za šaty :)

teda okrem toho, že sú to prudko priesvitné handry, hm? :)

 

post-3-0-10486600-1487436707.jpg   post-3-0-93825400-1487436707.jpg

zdroj: bazos, módní peklo

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

a trochu krásy z červených kobercov sme tu dávno nemali - čím menšia celebrita, tým viac nahoty,

a nie, Kim /Kardashian, kto náhodou nevie/ nie je výnimka, len zdatne vie predávať samu seba :)

tie prvé dve sú hviezdičky /je vlastne úplne jedno, kto sú to/ z Filmového festivalu v Benátkach :klobuk:

 

post-3-0-53486900-1489932362.jpg   post-3-0-56736700-1489932363.jpg   post-3-0-58118400-1489932364.jpg

zdroj: diskusia modni peklo.cz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

keď už nestačí ukázať všetko pod sukňou, tak to preženieme opačným smerom.

táto celebritka si vybrala zvonáče s vlečkou... vyzerá v tom ako trpajzlík, ktorému ešte čapli na hlavu, ale je svetová a hovorilo sa o nej.

dúfajme, že jej to niekto prišľapol a nabila si nos :)

 

post-3-0-70970800-1490809941.jpg

http://www.niyitabiti.net/2016/11/photosvideo-elise-neal-steps-out-in-a-white-jumpsuit-that-has-a-train-for-the-2016-soul-train-awards/

 

neviem, či len pre mňa, ale mne to vyzerá strašne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Netusim, Tomáš...  Ale v pohode, da sa. Spusta ludi tam kupuje, tak je zrejme dobry.

Ja som od vietnamca kupovala cosi niekedy naposledy okolo roku 1996... takze to skutocne neviem posudit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Ano. O nich je legenda ze nosia vsade sandale. Ale netusim preco to hovoria na cechov lebo moja malickost madarskej narodnosti tiez nosi sandale. Ide o praktickost, nie o narodnost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano. O nich je legenda ze nosia vsade sandale. Ale netusim preco to hovoria na cechov lebo moja malickost madarskej narodnosti tiez nosi sandale.

 

to je styl, tomas, tu nejde o sandaly.

 

pokial dobre vidim, ponozky v sandaloch tam nema nikto - títo turisti sú o level dalej.

 

su tam tradične trekove trhove sandaly, trhove tristvrtaky, batohy cez jedno plece ( co turistom mozno ovsem uznať, teda tie batohy, ale nie tie uniformne osklive sede od cinana)

okrem stareho pana vyzeraju ako uniformovany skolsky vylet z dolnej hornej, ktorý poriada Mariš Pilná

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved ja som tiez taky. Ale dobra sprava pre trpiacich estetov ze tie tristvrtaky co sa vam tak nepacia uz prestali vyrabat alebo dodavat lebo ich uz nikde neviem zohnat. Vacsinou nedavam ponozky do sandalov ale ked viem ze si budem musiet v robote dat bagandze tak si uz doma dam ponozky a na to sandale. Vyzor mi nestoji za to aby som tak komplikoval ze v taske brat ponozky a davat si ich vo fabrike na satni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 pokial dobre vidim, ponozky v sandaloch tam nema nikto - títo turisti sú o level dalej.

 

su tam tradične trekove trhove sandaly, trhove tristvrtaky, batohy cez jedno plece ( co turistom mozno ovsem uznať, teda tie batohy, ale nie tie uniformne osklive sede od cinana)

okrem stareho pana vyzeraju ako uniformovany skolsky vylet z dolnej hornej, ktorý poriada Mariš Pilná

:zubiska:

ano ceski turisti na medzinarodnych letiskach...bol tam aj muz s ponozkami v sandaloch a s ladvinkou, a zena v batikovanej sukni..ale ti boli tak jasni, ze som to tu nedavala

 

ale pozor..toto nie je ziadne trhovisko, su to ehm seriozne znacky turistickeho oblecenia: Hannah, Salewa, Mammut, Keen a pod,..ze vyzeraju jak z trhu je uz ina vec

ale vyrobcovia tvrdia, ze tie hnusosandaly su vhodne na cestovanie a volny cas..tak asi preto :zubiska:

 

ked som tento hlucik zbadala na letisku som sa normalne zacala rehotat, ze toto musia byt bratia z Ceska...a boli..darmo budu na forach vypisovat, ze nie vsetci cesi nosia rejoicky :zubiska: ..ale ludia co nosia rejoicky su..cesi..furt  :zubiska: ..a tiez som v celom Milane na Expe nevidela cloveka s ponozkami v sandaloch..a hla v ceskom pavilone boli hned traja

 

napriklad taku Rusku s batohom neuvidite :happyroll:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Potvrdzujem. Ved aj Mládek mal o tom pesničku že češi chodia do tatier v sandáloch. A jedna kamoška na sociálnej sieti mala foto na nejakom štíte sandálky bez ponožiek a mala dosť komentárov na to a vysvetlovala že robia to češi a ona to chcela vyskúšať. V lete keď ste v Tatrách? My obehali kopce tak že ja v šlapkách, brat len plážové žabky a tak sme vyšli k tým plesám, na tie chaty, aj na štít.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

himbajz, co su to "rejoicky" ??? a to uz sa sandale vobec nemozu nosit, ci co? akoze ponozky ee, ale vsak cez leto mam len tri moznosti - bosy, v sandaloch, alebo vibramach.... aj tie posledne menovane ozeliem, lebo kvalitne trekove sandale ich plne nahradia a ocenujem ich aj pri brodeni potokov...

 

 

ps - toto leto bol take horuce, ze uz aj cesi chodili v sandaloch bez ponoziek

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tieto krasky  https://www.google.sk/search?biw=1424&bih=780&tbm=isch&sa=1&q=rejoice+nohavice&oq=rejoick&gs_l=psy-ab.1.1.0i13k1l2j0i13i30k1l2.34976.34976.0.37741.1.1.0.0.0.0.154.154.0j1.1.0....0...1.1.64.psy-ab..0.1.153.I1XuIH1ILPM  :zubiska:

 

ja nemam absolutne nic proti sandalom..tiez ich nosim cele leto :zubiska:  ale nie je sandal ako sandal..a samozrejme, keby mna niekto vyhnal do hor brodit potoky, tak si tie hnusotrekosandaly tiez obujem /a budem dufat, ze sa v tom potoku rozmocia/

 

ale je to nagrc, ked sa toto nosi v meste...a ked pocujem, ze je to prakticke mam chut vrazdit :P

a mam kamosku, ktorasa takto obliekala na poznavacke na dovolenke v meste - prakticke topanky, v ktorych vyliezla na Rysy..trojstvrtove nohavice, turisticke tielko, batoh a beztvaru siltovku..kurnik! v meste!!!

podla mna to musi obyvatelov urazat, ked sa im tam taraju taketo osoby

 

no ale moje letne saty sa nakoniec ukazali byt praktickejsie, lebo do pravoslavnych kostolov takto turisticky dogabane osoby mali vstup zakazany

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

checht, pokial si ich mala pod kolena, tak ano... plus zahalit hlavu a ramena...

inak pred kazdym spravnym "turistickym" kostolom, ci klastorom su kose so zavinovacimi suknami a satkami

a kedze by sa dnu nemalo chodit ani v kratkych nohaviciach, ja sa nerozpakujem si taku zavinovacku obtocit aj okolo seba

 

ale inak s vami ako modnou policiou je celkom sranda, akurat ze my draci sa na to mozeme ... ved viete, co :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov