Skočiť na obsah

Klobúky, čiapky a iné dekle


Hellé

Odporúčané príspevky

barety (nie baretky!) sme mali kedysi v robote ako neoficialnu sucast uniformy; take tie klasicke cierne...

raz ma oslovil chlap v PRIORe (alebo to uz existovalo TESCO ?), ze ci poznam Che Guevaru, a ze ci viem, preco sa ma na to pyta... no bodaj by som nevedel - v tom case som mu bol velmi podobny - dlzka vlasov, brada, cierny baret a este aj khaki zelena parka so zdvihnutym golierom :D

neskor sme presli na zelene barety, ale postupne, ako sa menilo osadenstvo pracoviska, tak uz sme tam asi len dvaja veterani

 

v Bratislave na zaciatku 80 rokov existovala kapela Halušky, ktori mali nazov podla tych "anteniek" =  halusiek na baretkach a tieto aj isty cas v zaciatkoch nosili... podobne ako neskor Lojzovci, akurat, ze hudba Halušiek bola rockova

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

moja baretkova zbierka sa rozrastla na 4 kusy /smotanova, cervena, siva a navy modra/ 

modra je suvenir z Rigy lebo tam fukalo a kapucna nestacila 

vcelku mi moj vyzor pochvalilo viac ludi :detektiv: a je to prakticke nelezu mi vlasy do ksichtu a je v tom teplo

 

este si kupim nejaku..idu vypredaje

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako dobre niekomu, kto môže nasadiť na hlavu aj dekel od... a pristane mu to :)
gratulujem k baretkám, moja mama ich bosí celý život, a nesmierne jej pristanú .... aj potomok je taký, aj neter... čokoľvek dajú na hlavu, je to úžas :)

ja mám od rodiny zakázané čiapky, klobúky a baretky, lebo sa nechcú za mňa hanbiť... no čo sa zabijem? 

zostávam pri šáloch a šatkách, v tých sa vyžívam, keď v inom nemôžem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

a pribudol klobúčik...som normálna? Už mi to začína prerastať cez hlavu. Moc nechýbalo, a bola by som si kúpila aj čiapku veľmi zvláštneho strihu, aj mi na rozdiel od iných čiapok, celkom opasovala, ale váhala som, a ked som potom tam vzala Flinstona, nech mi poradí, už bolo zatvorené. osud to vyriešil za mňa. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v pohode, Vilmuš, ja už mám toľko šálov kdejakých hodvábov a vĺn a farieb a z polky sveta, že to nedokážem vynosiť...
a to som okrem častých drobných revolúcií pred takými 10 rokmi robila velikánsku revolúciu v skrini,
všetky len skladované a už dávno nenosené a veľké nemoderné a tak išli het....

 

už zasa sú plné krabice.... -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

decká si už zo mňa robia srandu, že už mám klobúkovú skriňu...no, mám v jednej skrini dve police na klobúky.

 

Pred pár rokmi som robila štatistické spracovanie súboru jednému doktorovi, a ked sme sa stretli po neviemkoľkýkrát, to sme si ešte vykali, ale prejavil zmysel pre humor, ktorý mi sadol, no a obrátil sa ku mne a pýta sa ma, že či sa ma môže na niečo opýtať. Ja že pravdaže, a on sa nadýchol a že " prosím vás, koľko vy vlastne máte..." malá pauza - a ja už som si pripravovala nejakú vtipnú odpoveď k otázke na môj kmeťský vek - a on že "...tých klobúkov?"  :rabbi:  :detektiv:  :klobuk:  :happycap:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov