Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2012 (Fínsko & Švédsko)


aljak63

Odporúčané príspevky

finsky komentator Antero Mertaranta znova exceloval :) ;)

Aj priania od Finov pod videom su mile

 

Zaujímalo by ma, či aj Fíni sa takto vyžívajú v Niňajovom komentovaní :zubiska:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niektorým ľuďom už poriadne zatemňuje mozog... Smutné, čo dokážu fanúšikovské "vášne" spôsobiť v hlavách niektorých ľudí. Celá tá "rivalita" u niektorých už vyúsťuje do debility a prezentácie úbohosti najvyššieho stupňa.

 

Dneska snáď bude aspoň Bronz, som zvedavý na dnešnú bojovnosť Fínov a Čechov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No podľa toho čo som tam videl a čítal, tak chalan sa určite zahráva s paragrafmi. Ale to je jeho problém, niekto ho už určite nahlásil.

 

 

Dneska snáď bude aspoň Bronz, som zvedavý na dnešnú bojovnosť Fínov a Čechov.

 

Ja to viac želám Fínom, ale v podstate len kvôli ich komentátorovi :D inak v podstate mi je jedno kto bude mať bronz.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako ja strašne neznášam zemiaky! :odpadnem:

 

Vidíš, a ty si ich prial Slovákom. Trest Boží aljak, trest Boží...

 

 

Ináč do Fínska odleteli aj Fico s Golonkom aby podporili našich hokejistov. No to už tam mal kto letieť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už sa v histórii hokeja niekedy stalo, že keď mal niekto víťaznú sériu všetkých zápasov, prehral ten posledný o zlato?

 

stalo sa, za posledných 5 rokov dokonca až 2-krát:

- v roku 2008 domáci Kanaďania držali nepremožiteľnosť až do finálového zápasu (tam prehrali s Rusmi)

- v roku 2010 sa to stalo Rusom, ktorí tiež prešli bez prehry až do finále (kde potom prehrali s Čechmi)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rusi hrali veľmi dobre, titul si zaslúžili, to je bez debaty.

 

Ale gratulujem aj naším hokejistom, síce dnes obrana sklamala, ale napriek tomu striebro je obrovský úspech. Tréner Vůjtek dokázal mužstvo vytiahnuť tam, kde to pred MS nikto nečakal a dúfam, že základ, ktorý postavil bude úspešne pokračovať. Zajtra treba našich hokejistov privítať ako majstrov, vyťažili zo seba všetko čo mohli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sme druhý na svete...... (aj to znie dosť zvlášne-malý 5 milionový národ), treba uznať ,že boli lepší. Nemrzí ma to, lebo ani toto som vôbec nečakal.

A privítaní by mali byť ako majstri.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi tak, nepretržité víťazstvá Rusov boli jasné, klobúk dolu, a že my máme striebro, čo asi ťažko niekto čakal - predvádzali úžasné góly, ľuďom spôsobili kopec radosti, sú skvelí.

vďaka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov