Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2012 (Fínsko & Švédsko)


aljak63

Odporúčané príspevky

Nie ja si vsadim. Vymysleny faul bielorusa, ako sa sklatil brankar ak mu svajciar dal ruku na rameno. Mne to stacilo, aj to nastrelovanie do aleluja. Netvrdim, ze aj americanov nemohli by odpilit rozhodcovia,ale to bude tazke(vedia hrat hokej,som zvedavy aj na kanadu). Ja casto prehravam. Ale som zvedavy.

 

Finským střelcům hodně pomohl rozhodčí

 

 

ve chvíli kdy Švýcaři za stavu 3:2 pro F mohutně tlačili a dělali zmatky ve finské obraně rozhodčí Finům pomohli vyloučením Švýcara vlastně za nic, Finové dali gól a pak už se to nedalo dotáhnout. Mě se Švýcaři líbili víc jak Finové

 

zas sa rozhodca nemohol na ten

 

 

Výkon finov pozerat a zatiahol ruční brzdu počas tlaku na domácích

 

Švajčiarov zlomila až hra v oslabení keď im Fíni fukli góla - po skôr nafilmovanom "ne"dovolenom zákroku a potom následne zo šance, ktorú oni nepremenili prišlo nedáš dostaneš...

 

rozhodca jednoznačne na strane fínov...

====

Mne na to stacilo 20 minut, je to z diskusie na I dnes, ten prvy a na sme tie dalsie tri(ziadne ine sa rozhodcom nevenovali).

 

My kludne mozme prehrat so svajciarmi ale verim ze to bude po ferovom boji. A kludne prehliadnem jednu dve chyby(nepodstatne rozhodcov) na jednej ci druhej strane.

 

Inak co vedia fini korculovat a branit. To som si vsimol vzapase s bielorusmi,ale ti boli marni, preto som zvedavy na nejake lepsie muzstvo co nabehne na nich.

 

http://hokej.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A120508_174034_ms-hokej-2012_bem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vylucenie Bezinu bolo klucovym momentom zapasu. Prislo v case svajciarskej aktivity, po minimalne troch dobrych prilezitostiach vyrovnat. Ale ved co, aj rozhodcovia su len ludia, najma ak sa upisknu v prospech domacich Finov :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najma ak sa upisknu v prospech domacich Finov :D

 

Ako keby žiadny iný team nikdy nehral darovanú presilovku po zle posúdenej situácii, však? :cotisisi:

 

 

btw. Bielorusom prídu pomôcť Kostitsynovci, som zvedavý ako im to pomôže!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a? Kazaši hrali 15 presiloviek - bože, ako im tí rozhodcovia len nadŕžajú :lol:

Podajme podnet na direktoriát IIHF za protežovanie kazachastanskej reprezentácie!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dalsi nazor

Re: Finským střelcům hodně pomohl rozhodčí

 

 

presne tak, To ako sa Fínom pripískava, je trapas.

 

Zdroj idnes, pod tym prvym. http://hokej.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A120508_174034_ms-hokej-2012_bem

Ze sa pomyli rozhodca sa da uznat. Ja tych finov nepozeram. Ale co som videl finsky hraci za 20 minut vyrobili si dve fauly, oni si ich spadli, ani nie vymodlili, oni tak hraju. Ako vo futbale to ludia toleruju ale v hokeji?

 

Ale to je chyba rozhodcov. A ze je to dojednane, preco to nerobia ine timy?(zatial), ci sa na to chcete pozerat?

 

Rad si pozriem zapas - ktory je rovny. Na komediu nie som zvedavy.

 

--------

Dnes som si prvy krat zakrical gol. Ked ho strelili svajciari.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a? Kazaši hrali 15 presiloviek - bože, ako im tí rozhodcovia len nadŕžajú :lol:

Podajme podnet na direktoriát IIHF za protežovanie kazachastanskej reprezentácie!

 

Mňa osobne Kazaši veľmi sklamali, čakal som od nich viac.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je nedno komu nadrzuju a komu nie, piskaju slabo. A to sa stazujeme na tychfutbalovych.

Ved len v zapase nasich s USA mali 2 verdikty, ktore klucovym sposobom ovplyvnili zapas. Sekerovo vyhodenie puku, vylucenie Howarda za neexistujuci faul na Bartovica, ked Amici hrali presilovku. A to je len jeden zapas...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale Kazaši zas až tak tragickí nie sú. Veď včera Bielorusov poriadne vytrápili - viedli 2:0, len škoda že potom behom 5 minút 3x inkasovali a nakoniec nič z toho nebolo. Pre nich bol najdôležitejší ten zápas s Francúzmi, ani ten nemali rozohraný najhoršie (síce prehrávali 0:3), ale na začiatku 3.tretiny dali dokonca kontaktný gól na 3:4 - potom to už nezvládli. Uvidíme čo dnes proti Slovákom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak Kazachovia tie body súrne potrebovali. No nevyzerá to s nimi dobre. Pred sebou ešte 3 zápasy (s USA, Kanadou a Fínskom) - potrebovali by minimálne 4 body + dúfať že Bielorusi a Francúzi nebudú brať inšie body ako tie zo vzájomného zápasu, ktorý by zároveň nesmelo rozhodnúť až predĺženie/nájazdy. Takže šance sú už dosť mizivé, ale podali pekný bojovný a snaživý výkon. V stockholmskej skupine je to na spodku tabuľky oveľa napínavejšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uz sa da slusne spekulovat. Tak zacnem ja. Pri predpokladanej prehre SUI s USA nam bude teoreticky z dvojzapasu s BLR resp. SUI stacit akekolvek 3 body (samozrejme je tam zaratana ocakavana vyhra SUI a SVK s FRA). Samozrejme pri lepsom skore.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky MS 2012 - 9.máj 2012 :::...

 

Domáci Švédi zvíťazili aj vo svojom 4 zápase a naďalej zostávajú nepokorení

 

Kanaďania napokon dokázali v napínavom zápase zdolať švajčiarskych hokejistov

 

Slováci sa vytrápili proti Kazachom, Nóri po prvý krát vyhrali - porazili Talianov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ach jaj :( z vedenia 3:1 je napokon prehra 3:5. Kanaďania to riadne otočili!

Dneska to nevyšlo - a je tu prvá fínska prehra (kiežby zároveň aj posledná)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov