Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2012 (Fínsko & Švédsko)


aljak63

Odporúčané príspevky

ono je na začiatku šampionátu takmer vždy predčasné hovoriť o tom,

kt. výsledok nám zapasoval a ktorý nie

- nie sme v situácii, kde by sme sa bili o čo najlepšiu pozíciu vo 4finále,

ale bojujeme o čo i len postup do 4finále,

takže podľa matematiky by sme mali fandiť našim premožiteľom Kanaďanom,

aby víťazili aj nad ostatnými súpermi, kt. nás eštelen čakajú

+ duplom v 4finále sa stretávame so súperom s kt. sme už hrali,

takže možno nám viac bude vyhovovať víťaz v podobe USA,

ako byť tretí a chytiť druhú Kanadu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže možno nám viac bude vyhovovať víťaz v podobe USA,

ako byť tretí a chytiť druhú Kanadu

 

Mne sa len veľmi páči ako už po 2 dňoch MS tak veľa ľudí vypočítavá, že kto koľký skončí v tabuľke základnej skupiny a pasuje Američanov a Kanaďanov do role teamov, ktoré budú postupovať z prvých 2 miest. A čo takto Fíni? Ťažko súdiť po 1-2 zápasoch ako teamy skončia... Ani to že Američania zdolali Kanaďanov ešte nič neznamená, lebo pri súčasnom trende kedy aj papierovo nižšie postavené teamy dokážu výrazne potrápiť favoritov, nie je nič jasné, ani len pravdepodobné. Keby takto vypočítavajú ľudia vo fáze kedy každému chýba do konca 1-2 zápasy, tak nič nepoviem... Ale takto?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z toho našho zapasu ma bolia oči. Fini slabučki a naši ešte horšie. To je tak keď od hračov, ktory cely život hraju v 3-4 utoku odrazu chcu, aby rozhodovali zapasy. A ešte ich nasadzuju aj na presilovky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slusny vykon, proti Majstrovi sveta, a na jeho lade :)

 

Pre nas budu rozhodujuce zapasy proti rovnocennym superom, ktori nas cakaju, nie TOP favoritom

 

:slovakia:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1:0! No ešteže tak... Ale že Fíni dali za 2 zápasy len 2 góly - to je bieda, ale zato v tabuľke krásnych 6 bodov vyzerá parádne. Fíni hrali o dosť horšie v porovnaní s tým ako hrali s Bielorusmi. Na brankárov sa ale môžu spoľahnúť (shutouty vychytali aj Lehtonen, aj Vehanen), tak už len tú ofenzívu zlepšiť nejako. Napriek tomu že Suomi vyhrali oba zápasy, s výsledkami 1:0 a 1:0 sa nedá byť spokojný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kedže som zápas nemohol sledovať, mohol som ho len počúvať tak poviem môj názor len podľa toho, Slováci mali menšiu prevahu na strely / neviem ako to bolo na vyložené šance / no čo ma viac krát zarazilo bolo to že Hossa - Radivojevič a na presilovku išli ? to neviem čo bol za nápad ... inak Laco chytal fantasticky / predpokladám že bude naša jednotka / ale čo stoho keď nevieme dať gól ? chýba nám tam rodinný strelec :(

 

Fíni hrali o dosť horšie v porovnaní s tým ako hrali s Bielorusmi.

 

to preto že narazili na dobrých Slovákov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akurát so starsim sme sa pred chvíľou bavili, že za to víťazstvo by si mal dostať ban aspoň na týždeň :zubiska:

 

Nebolo by to po prvý krát :lol:

 

________________________________

 

Inak, čo vravíte na túto situáciu?

Sasha Treille zlikvidoval Starčenka (FRA vs. KAZ)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Až také jasné to veru nie je... Základné skupiny ešte nie sú ani len v tretine, takže uvidíme čo bude ďalej. To, že Švajčiari sú zatiaľ prví je hlavne vďaka tomu, že ešte hrali zatiaľ len s Kazachstanom a Bieloruskom, takže sa môže veľmi ľahko stať, že sa prepadnú (aj keď majú určite postupové ambície). Každopádne, treba bojovať o každý bod - a to sa týka každého teamu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne to uz je :)

 

na 90% stvrtym postupujucim budu Svajciari, ktori vcera jedneho zo svojich konkurentov uz vyradili - Bielorusko.

 

Vzhladom na nasu bilanciu proti Bielorusom a Svajciarom su nase postupove sance v zone zazraku. A to nas cakaju este Frantici a Kazachovia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vzájomných zápasov so SUI, BLR, FRA, KAZ

by som sa až tak nebál

tie dokážu zvládnuť

z boja o 4finále nás môžu odsunúť švajčiarske body,

kt. ukoristia proti CAN, FIN, USA

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No nič, dnes treba rozložiť Amerikáncov, inak to začne byť už trochu blbé. Ale zas na druhej strane by som to až tak čierne nevidel. Prehrať s Kanadou a majstrovským Fínskom o gól nie je žiadna tragédia.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak som zvedavý ako Handzuš pomôže slovenskému teamu, aj keď sa zdá že už nič nebude horšie ako Marcelko :lol: Škoda, že ho dali už preč zo zostavy - lebo pôsobil dosť tragikomicky v tých akciách, alebo inak povedané Marcel Hossa je koncový hráč - pri ňom sa končí každá akcia. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov