Skočiť na obsah

Splnomocnenie


bobsapp

Odporúčané príspevky

Trochu som listoval cez Google, ale aj tak mi to nie je jasné.

 

Situácia:

Idem do Bieloruska cez Polsko otcovým autom s dvoma kamarátmi.

 

Riešenie:

List papiera na ktorom bude napísané splnomocnujem týchto 3 ludí na vedenie daného vozidla

 

Otázka:

Mám to mať úradne preložené do oboch jazykov, alebo stačí ked si to sám preložím a dám potvrdiť notárom, prípadne postačuje angličtina alebo len slovenčina?

 

Má s tým niekto skúsenosti?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • bobsapp

    3

  • slimak

    2

Top prispievatelia v tejto téme

V prípade, že auto na ktorom ste prišli, je požičané, nezabudnite si notársky overené povolenie majiteľa auta. Tento dokument môžete mať buď v holandčine, nemčine alebo v angličtine.

Ako to je plati v inych krajinach neviem, vlastne som o tom dosial ani nevedel, mal som stastie ,ze ma zatial nik nezastavil. Uradne by som to ale neprekladal.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak vyriešil som to takto, jednoduché veci čo tam treba som si preložil do angl. nem. a ruštiny a dal potvrdiť notárom za 4€. Dúfam, že nebude problém, aj keď to potvrdenie od neho je iba v slovenčine.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ved notar potvrdzuje len to ze otec ten papier podpisal. Ze to je v slovencine? Hlavne ze je tam peciatka, ten policajt aj tak nebude vediet ci je to notar, ci prekladatel podpisany. 4 eura su vela narobia to iste na mestskych - obecnych uradoch za 1 euro?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov