game Zverejnené 29. August, 2010 Zverejnené 29. August, 2010 Talentmania a Česko Slovensko má talent naše dve veľké súkromné tv radi súťažia, to je jasné, oba talentohľadačské programy pôjdu naraz :blush: / dokonca pozerávam maď. stanice, kde dávajú reklamu či nejaké predbežné vstupy - v rovnakom čase začne tento istý talentohľadačský program aj tam, a určite ešte kdekade inde, len som po tom nepátrala, kde všade / ale podstatné pre nás je, že tv Markíza spolupracuje s TV Nova a vyšla z toho Talentmania porotcovia : Adela Banášová, Alena Šeredová, Zdeněk Troška, Pavol Habera moderátori: Leoš Mareš plus nejaký slovenský moderátorský tajný tromf a tv Joj spolupracuje s TV Prima a je z toho v tom istom čase Česko Slovensko má talent porotcovia: Lucie Biílá, Jan Kraus, Jaroslav Slávik moderátori: Martin "Pyco" Rausch a Jakub Prachař tak hurá do toho, sledujete, budete sledovať, ako sa vám pozdávajú poroty, moderátori, načo sú nám paralelne dve rovnaké súťaže, či majú talentovaní týmto ťahom viac šancí, či je to len súťaž tv, ktoré sa vám viac páči, kto je váš favorit, a všetko, čo k téme patrí ... samozrejme aj čo sa týka mimoriadnych talentov :)
lopata555 Zverejnené 29. August, 2010 Zverejnené 29. August, 2010 ja si skúsim pozrieť dneska Česko Slovensko má talent uv´dim čo to bude zač ... určite nehodlám pozerať každý diel len vtedy ked bude nuda :blush: talentmániu neholám pozerať už len á ich úputavka je trápna 1
doll Zverejnené 29. August, 2010 Zverejnené 29. August, 2010 mne sa rata spot Markizy, nieco na sposob "MY Vam ukazeme tie prave talenty" :blush: :) 1
tomassi Zverejnené 29. August, 2010 Zverejnené 29. August, 2010 na prvý pohľad je vidieť,čo licenciu máa čo je na kolene z blata uplácaná zlátanina Talentmániu dokonale vystihuje jej porotca Zdeněk Troška 1
chlapeczjuhu Zverejnené 30. August, 2010 Zverejnené 30. August, 2010 nikdy som nepozeral taketo veci ale vcera ked som pocul spievat tie dve sestry (myslim ze to bola jojka) a la Dion a Streisand tak som musel prist. 1
game Zverejnené 30. August, 2010 Autor Zverejnené 30. August, 2010 nevidela som naživo, ale niečo sa z toho už klube ... dve sestry, joj a čs má talent, myslím že sú to tieto : najväčšie možné áno
tomassi Zverejnené 30. August, 2010 Zverejnené 30. August, 2010 ono to človek nemusí ani sledovaťstačí mu pár minút a pri pohľade na formuby mal mať aký taký pocit na porovnanie relácií
Eiensama Zverejnené 30. August, 2010 Zverejnené 30. August, 2010 Ale samozrejme, ze to budem pozerat! Obe show naraz, len pre vasu informaciu... Kupim si na to extra televizor, pripadne nieco menej radikalne, ako trebars - jednu budem pozerat, druhu nahravat, jedna skonci, druhu si pustim a... Vsimol si niekto ten sarkazmus? Pevne verim, ze hej... :) :blush: Inak toto superenie je kvalitne retardovane. Rodicom som sa snazila vysvetlit, ze preco styri televizie maju tento program a stale im to hlav neslo, ze o co tu vlastne ide... No ved samozrejme, ako vysvetlit nieco inteligentnym sposobom, ked je to take retardovane? :) Inak ja by som si to rada pozrela, bavilo ma to. Miestami to vedelo byt vtipne, ale hlavne ti talentovani ludia... A teraz myslim NAOZAJ tych talentovanych, nie ten... menej obdareny zvysok bez stipky sebareflexie. Ehm... Jo, ale ktoru z nich pozerat? ... Raz jednu, raz druhu. Ved ked mi uz ma je*nut, tak nech mi je*ne poriadne! :) 1
Sniper Zverejnené 31. August, 2010 Zverejnené 31. August, 2010 Keby som bol vedel, že sa tam ukáže nejaký "talent" na ktorom sa človek nasmeje tak si to pozriem, ale inak TV o takom čase sledujem len málo, takže som uchránený od týchto a im podobných zvrhlostí. Tá reklamná kampaň, kvôli ktorej boli schopní uprostred filmu dobre že nie cez polovicu monitora vyrolovať slogan "Talentmánia už o 7 Dni!!!" mi to dokonale znechutila. Agresívna reklama je antireklama. 1
tomassi Zverejnené 31. August, 2010 Zverejnené 31. August, 2010 Agresívnu reklamu použiť museli,aby prebili tých druhýchtých čo odradila, by to s najväčšou pravdepodobnosťou pozerali,len ak by si na diaľkový ovládač sadlia zbytok sa buď priklonil k jednej možností, resp. sa snažil pozerať obe naraz
tomassi Zverejnené 5. September, 2010 Zverejnené 5. September, 2010 podľa mňa premrhali jedinečnú šancu nájsť TALENT !!! http://www.csmatalent.sk/video/detail/petr-ficek.html
game Zverejnené 5. September, 2010 Autor Zverejnené 5. September, 2010 nemám slov :blush:dnes som náhodou zazrela pri prepínaní nejakých sedem sekúnd, práve tam boli dvaja, ktorí mali nahrubo namaľované obočia a mrkali na porotu ... :) ale tento nemá konkurenciu :)
game Zverejnené 6. September, 2010 Autor Zverejnené 6. September, 2010 pozeral to niekto ? resp. ktoré pozeral keď pozeral ? čítala som kdesi také krátke zhrnutie, no nevyznelo to práve v prospech účinkujúcich, včera žiadny mimoriadny objav nebol ? mimochodom, premýšľam nad tým pánom, 54 ročný človek, to je najkrásnejší vek, trochu dôstojnosti a rozumu pred tým, než pomaly aj jedno aj druhé začne miznúť, by človek očakával, ale keď som to pozerala, akurát som mala pocit hanby aj za neho, no čo už. viem, že to poroty majú sakra zaplatené ... ale tie peniaze sú namojdušu tuším zaslúžené : ) edit. ale áno, z opačného konca spektra, trochu krásy :( stará dobrá nessun dorma znovu raz zabrala - učiteľ hudby, Slovensko má talent: Marián Zázrivý a Nessun Dorma : Česko Slovensko má talent
littlewitch Zverejnené 6. September, 2010 Zverejnené 6. September, 2010 diki game za link :( teda, nesledujem to, ale tento ucitel hudby ma dostal
lopata555 Zverejnené 6. September, 2010 Zverejnené 6. September, 2010 ja som pozeral včera talent ... a ten operný spevák na konci bol 100%
game Zverejnené 14. September, 2010 Autor Zverejnené 14. September, 2010 neviem, aké talenty sa objavili tentokrát, sledoval to niekto ? podľa Reflexu sa nad jedným z projektov zmráka : Do konce mají obě talentové soutěže, které proti sobě napřímo soutěží v České republice, tedy Talentmania na Nově a Česko Slovensko má talent na Primě, ještě daleko. Pro jednu z nich je ale možná blíž. ... Pokud se konec blíží, pak pro Talentmanii. Od začátku bylo jasné, že sledovanost prvních tří dílů rozhodne a po dvou remízách, které se daly interpretovat jako vítězství Primy, pokud byste jen trochu chtěli, teď přicházejí čísla, která potvrzují, že primácká ČSMT poprvé Talentmanii porazila. Ukazuje se také, že Prima daleko lépe zvládla PR soutěže, nebo prostě lépe nacastovala lepší a pro tisk přitažlivější soutěžící. dodávam, že súťažia aj na slovensku ...
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 14. September, 2010 Zverejnené 14. September, 2010 Format tychto projektov je prilis prizemny a nehodny talentov.
Sniper Zverejnené 14. September, 2010 Zverejnené 14. September, 2010 Neviem prečo, ale Talentmania sa mi páči menej ako JOJ má talent (nie že by sa mi páčilo aj to), ale tá Talentmania mi pripadá ako kópia (čo aj je). Včera som to sledoval na JOJ chvíľu, no ty koky, iné prípady tam boli, jedného vyhodili a ten sa hneď zdekoval do zákulisia, dobre že sa tam nepobil :cem:
lopata555 Zverejnené 14. September, 2010 Zverejnené 14. September, 2010 pozeral som kúsok z talentmánie a nebavila ma absolútne ... zato talent nie je až taký zlý ... hlavne Kraus je dobrý ... :cem: a už je tam aj pár vhodných adeptov do finále :)
Sniper Zverejnené 18. September, 2010 Zverejnené 18. September, 2010 Ale treba uznať, že toto 12. ročné dievča vie spievať a toto je Talent s veľkým T: http://www.mojevideo.sk/v/6e7b3d433c3a3f3d3b4338
dead Zverejnené 18. September, 2010 Zverejnené 18. September, 2010 nie je tych superstar vyvolenych talentov uz akosi vela? nie je ich uz nahodou viac, ako nas, obycajnych ludi? :cem: 1
game Zverejnené 18. September, 2010 Autor Zverejnené 18. September, 2010 alebo je len poschovávaných priveľa talentov kdekade :) to dievča je talent, formát je úbohý aj s nejapnými vtípkami poroty, ale robia len to, čo ľudia chcú vidieť a počuť, je to v scenári, ako určitý počet nešťastníkov bez talentu ale s o to vyšším sebavedomím, nie ? o to ide :cem: nebýt poptávky ... tým divákom tam platia, alebo sú tam dobrovoľne ? : ) ale keď už nič viac, aspoň sa zalesknú v hlušine tie poschovávané perly :)
game Zverejnené 20. September, 2010 Autor Zverejnené 20. September, 2010 nuž ... alebo tá hlušina ... :D http://talentmania.nova.cz/clanek/souteze-kolo7/sedme-hlasovani-josef-patrovic.html starý blázon je najväčší blázon, alebo frajer na pódiu :D okrem toho vraj: Markíze sa nedarí ... Česko Slovensko má talent začína mať u mladých divákov nad markízackou Talentmániou prevahu. Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/5556543/markize-sa-nedari-pod-mikom-sa-trasie-stolicka.html#ixzz105iewy00
game Zverejnené 3. Október, 2010 Autor Zverejnené 3. Október, 2010 včerajšok som z akéhosi dôvodu venovala vyzobávaniu čs. talentov na youtubevlastne som pôvodne hľadala, kto to tento rok vyhral v usa a gb, a prepracovala som sa k tej našej pozrela som si hodne, možno aby som bola v obraze, ani neviem, naživo som to nepozerala ešte nikdy v živote, tu, keď mi to moc išlo na nervy, som sa posunula jednoducho ďalej ... sebavedomie niektorých ľudí a vtip vyberajúcich budúcich účinkujúcich na kastingoch bol zjavný, nuž o tom to je, zábava ... ale aj perly ... hlušina priveľká, ale pravé perly sem tam tiež toto som zvládla, nakoniec som tomu venovala skutočne dosť, aby som mala aký taký prehľad ale na talentmaniu som nervy nemala, silácke reči a vtip pre vtip, preadelováno a troška a habera, to už bolo na moj boľavý krk priveľa ... takže talentmania sa konala tak asi na tri videá, zatiaľ stačilo :rolleyes:
tomassi Zverejnené 3. Október, 2010 Zverejnené 3. Október, 2010 behavionálne bahnohttp://archiv.nova.cz/multimedia//talentmania-kouzlo-pod-vlivem-alkoholu.html
Odporúčané príspevky