Skočiť na obsah

Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 (Francúzsko)


aljak63

Odporúčané príspevky

:offtopic: 

Chcel by som byť úplne nezávislý na tom, či naši vyhrajú či prehrajú. Ale stále sa toho neviem úplne zbaviť a v kútiku duše si prajem, aby vyhrali a som trochu sklamaný, keď prehrajú. :slovakia:

Sakra :smile3:

Ešte že sa tie pudy a vášne dajú aspoň trochu zvládať rozumom.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je to celkom off topic, to asi nie je nakoniec osamotená rozpoltenosť :)

 

tušila som, že necítim podobne len sama, ale  ... nie, nezdieľam slimakovo rozhorčenie, samozrejme ma mrzí, že sme prehrali, rozum hovorí, že je to len hra, a práve tam sú najlepší z najlepších, a to je neodškriepiteľné, a rozum aj hovorí, že keď už sme tam, trochu radosti by sme si mohli urobiť všetci, aj futbalisti, aj my, keď už sme sa preboxovali až tam ... je to zložité :)

ale hlavne je to parádny futbal, chcem, aby tí naši neodišli s prázdnym rukami, budú tam ešte aj väčšie prekvapenie, ako vždy, a tak ... a takí holanďania sa tam ani vôbec nedostali! ...  ale hlavne nech je to celé o parádnom futbale bez čohokoľvek zlého ...

 

a vôbec - je to zložité :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:offtopic:

Chcel by som byť úplne nezávislý na tom, či naši vyhrajú či prehrajú. Ale stále sa toho neviem úplne zbaviť a v kútiku duše si prajem, aby vyhrali a som trochu sklamaný, keď prehrajú. :slovakia:

Sakra :smile3:

Ešte že sa tie pudy a vášne dajú aspoň trochu zvládať rozumom.

si mi to priam vzal z jazyka, presne tak to aj ja cítim.

A nechcela som sa namotať, ale cítim sklamanie, že naši prehrali. Máme tam dobrých futbalistov, len nechápem, čím to je, že tie naše tímy nech sú akokoľvek dobré a nech v príprave a neviem kde ešte podávajú super výkony a majú dobré výsledky, ale nedotiahnu to do konca a pekne odídu domov s dlhým nosom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pre robenie bordelu fans je Rusko podmienečne vylúčené  http://futbal.pravda.sk/me-2016/clanok/396086-rusko-podmienecne-vylucili-z-eura/

hoci v tom mali prsty aj Angličania, experti, nič to, anglickí fans nie sú z takého cesta, aby sa dali pokoriť, práve chystajú odvetu,

príde podmienečné vylúčenie aj Anglicka ... a konšpirácie konšpirujú o krok ďalej, slovensko, keď len nedobabre všetko, postúpi zo skupiny ... ajaj, to je scenár ... :hedge:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som po nasom zapase nepozeral nic - od fortuny mi prislo aby som stavil na zapas -  proti rusom som dal x - neviem. A je mi to jedno. nevidel som nic a ani pozerat to nebudem - nasi mi znechutili futbal.

 

A madarom gratulujem. Slusny vysledok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale áno maestro, my na to nezabudli - konkrétne ja, aby som písala za seba  :)

 

večerný zápas Francúzsko - Albánsko, nakoniec mi bolo Albáncov ľúto, boli vskutku dôstojným rivalom, odolávali ako hradba, len tak tak ... : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedy neboli Severni Iri o nicom? Oni takto hraju kazdy zapas.

 

no ... dnes výnimkou potvrdili pravidlo ... ale mohli tam Ukrajinci aspoň ten jeden šupnúť :)

Ukrajina - Sev.Írsko  0:2

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ze vyhrali, este neznamena ze boli o niecom. V tomto pripade o nicom boli tiez, mali len stastie ze Ukrajina bola o nicom ovela viac.

A Nemci s Poliakmi, to bola mega tragedia. Aj sledovanie slimaka pri kilometrovom pochode je vacsie vzruso. Katastrofa na 1000 n-tych.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chudák Kozáčik bol obliehaný a ostreľovaný ako Leningrad, ale ten bodík sme získali, proti Angličanom :klobuk:

Bolo nacase ze nieco chytil.

Vykon to bol ale katastrofalny, novinari a "odbornici" asi uzivaju opiaty ked toto nazyvaju vybornym vykonom. A to nadavaju na nasu ligu kde sa hra lepsi futbal.

 

Mne je luto hlavne Hamsika s akymi debilmi musi hrat. On je o galaxiu inde ako ostatni.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Mne je luto hlavne Hamsika s akymi debilmi musi hrat.  

 

Nemusí. Chce.

Reprezentácia nie je klub, kde sa dajú nakúpiť hráči podľa veľkosti bankového konta. Čo máme, to máme, je to tak, ako to je. A nikto nie je povinný reprezentovať. Je to na každého osobnom rozhodnutí, či do toho ide.

Išiel do toho a prešli spolu kvalifikáciu, prešli spolu skupinu, nevidím to tak čierne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vykon to bol ale katastrofalny, novinari a "odbornici" asi uzivaju opiaty ked toto nazyvaju vybornym vykonom. A to nadavaju na nasu ligu kde sa hra lepsi futbal.

 

nehrali zle, hrali to, co im anglicania dovolili

a mozno aj to, co im nadiktoval trener (teda obranu)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov