Skočiť na obsah

Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 (Francúzsko)


aljak63

Odporúčané príspevky

Za predpokladu ze nasi tie potrebne 3 body z 2 zapasov uhraju (akoze ano), tak Ukrajina musi so Spanielmi bezpodmienecne vyhrat. Inak nebude z tych 3. na prvom mieste (ak Chorvati ci Madari svoj zapas ktory potrebuju vyhraju).

 

Ukrajina ma len bod naskok oproti Chorvatom a Madarom. A hra sa uz len jeden zapas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jak jeden, dva.

 

Pre Ukrajinu by bolo ideálne, keby vyhrala oba zápasy, iba tak bude mať istotu, že pravdepodobne vyhrá tabuľku tretích miest. Je jasné, že jedna prehra ju na 99% odpíše od priameho postupu. My sme v inej situácii, aj keby nás Ukrajina nejakým spôsobom predbehla, tak už teraz máme o 3 body viac. Tam je ešte veľa kombinácií, je zbytočné o tom špekulovať, keď stačí vyhrať jeden zápas voči relatívne slabým súperom a bude vymaľované.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hra sa defacto jeden.

Pre tabuľku 3. miest sa nerataju zapasy s poslednym mužstvom v skupine. Čiže keď Ukrajina vyhra s Macedonskom a to ostane posledne (akože asi ano), tie 3 body sa Ukrajine počitať nebudu. Budu sa im počitať iba body zo zapasu so Španielskom.

Chorvati a Maďari (aj Albanci) tiež hraju 2 zapasy, ale jeden hraju všetci s najslabšim timom v ich skupine. Čiže tie body z toho zapasu sa im do tabuľky 3. mužstiev tiež nerataju. Bude sa im ratať iba jeden zapas. V tom je ten for.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tak tu máme  Luxembursko - Slovensko

 

stav 30. minúta 1. polčasu: 0:3

 

24. Hamšík, 29. Nemec, 30. Mak

 

....

 

ale no tak ... 65. minúta  2:3  :doh:

............

 

tak teda ešte že tak:

 

Góly: 61. Mutsch, 65. Gerson (11 m) - 24. Hamšík, 29. A. Nemec, 30. Mak, 90+1. Hamšík


Luxembursko - Slovensko  2:4  (0:3)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Remizka nevysla, skoda. Kazdopadne Ukrajinci prehrali so Spanielskom, tak nasim by stacilo v Luxembursku aj prehrat.
Ukrajinci si ale zarubali cestu priameho postupu.
Takze dalej idu ako najlepsi tim z 3. miesta asi Madari aj ked este ich mozu predbehnut Turci, ktori ale postupia priamo iba za predpokladu ze vyhraju s Islandom a zaroven sa musia spoliehat ze Kazasi vyhraju v Lotyssku.

Turci to nemaju len vo svojich rukach. Pokial by Turci vyhrali, ale Kazasi len remizovali ci prehrali tak idu do baraze a priamo postupuju Madari.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

a nasa kedy vyjde?
ocakavam nejaky eurovizoidny duetik Kristiny s Duricom (Adamom Duricom)

 

inak

minuly tyzden som kupoval listky na posledny/ostatny :) priatelak pred ME
hrame v TT so Severnym Irskom

a hned po spusteni predaja, vsetky stredne sektory bloknute/"vypredane" (zrejme sponzory, rodiny a spol)

cervene VIPcka, by som este pochopil, ale tie na hlavnej tribune (36-40+09)

ako aj na protilahlej-zapadnej (26-21) ma fakt prekvapili

podobne to byvat zrejme nebude ani na tom tzv. "narodnom", co budu stavat miesto Tehelneho pola

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to ale funguje uplne vsade. Nielen u nas. Aj na vrcholnych podujatiach. Tie najlepsie miesta dostavaju sponzori. Ked som bol v r. 2006 na MS v Nemecku, tiez nas sedelo vela na jednej kope za firemne listky. A ked su sponzorov desiatky, velmi rychlo a velmi vela listkov sa rozda. Dalsie su vyclenene hostom atd. Do volneho predaja ide len malo listkov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Konečná 23-členná nominácia Slovenska na futbalové EURO 2016:

Brankári: Matúš Kozáčik (Viktoria Plzeň/ČR), Ján Mucha (ŠK Slovan Bratislava), Ján Novota (Rapid Viedeň/Rak.)

 

Obrancovia: Peter Pekarík (Hertha Berlín/Nem.), Milan Škriniar (Sampdoria Janov/Tal.), Martin Škrtel (FC Liverpool/Angl.), Norbert Gyömbér (AS Rím/Tal.), Ján Ďurica (Lokomotiv Moskva/Rus.), Kornel Saláta (ŠK Slovan Bratislava), Tomáš Hubočan (Dinamo Moskva/Rus.), Dušan Švento (1. FC Kolín nad Rýnom/Nem.)

 

Stredopoliari: Viktor Pečovský (MŠK Žilina), Juraj Kucka (AC Miláno/Tal.), Patrik Hrošovský (Viktoria Plzeň/ČR), Ján Greguš (FK Jablonec/ČR), Róbert Mak (PAOK Solún/Gréc.), Marek Hamšík (SSC Neapol/Tal.), Ondrej Duda (Legia Varšava/Poľ.), Vladimír Weiss (Al-Gharafa/Kat.), Miroslav Stoch (Bursaspor/Tur.)

 

Útočníci: Adam Nemec (Willem II Tilburg/Hol.), Michal Ďuriš (Viktoria Plzeň/ČR), Stanislav Šesták (Ferencváros Budapešť/Maď.)

 

Kozak vyhodil Bera, Zrelaka, Tesaka a Saba.

 

Niektore mena pre mna nepochopitelne. Napr. Gregus. Tisickrat radsej mladeho Bera. A Zrelak mohol tiez ist, v utoku nas tlaci topanka. Nemec dal naposledy gol v lige pred 2 rokmi. Nie, to nie je preklep. A je to reprezentacny utocnik. Hanba.

To takeho Depetrisa ci Bakosa celu kvaldu uplne odignoroval a to davali goly.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a niekto niekde po kamarátsky tradične za to zobral hromadu peňazí.

na tú jednu akciu.

 

reprezentovať pod trikolórou či štátnym znakom niekto niekde vetoval, kamarát potreboval štátny kšeft. je mi z týchto praktík zle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten zapas s nemeckom ma pobavil - videl som len druhy polcas - ale pozrel si so zaznamu aj nase aj ten nemecky gol.

 

Nasi hrali dobre. Som spokojny - zabavilo ma vsetkych dvatsatjeden hracov - nas brankar tiez mohol nieco pridat. A vlastne pri tej nemeckej penalte ma pobavil - on nechyti ziadnu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pobavit - spravit nejaky kiks, posmyknut sa, nejaku blbost. Ci zalozit nejaku rychlu akciu. Chytal dobre ,bol sustredeny. Penalty mu nejdu. 

Ale boli smiesne podmienky som aj od neho nieco vynimocne smiesne ci sikovne cakal.

 

Ja som sa nenormalne bavil nemec dal presnu prihravku do behu ,dalsi nemec utekal ,makal ale ta prihravka zastala na vode a nas inteligentnejsi hrac(vedel kde ta lopta skonci) isiel do protiutoku.

 

Ale zas ocenujem ze to hrali rozumni hraci - keby tieto podmienky boli v zapase ked o nieco ide  - isto by bola aj cervena a kludne by mohla byt aj zlomena nohy. Neslo o nic - nasi boli lepsi - dolezite ze sa nik nezranil zbytocne - snad nik aj nenachladol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tak paráda, už nám to začína.

a oficiálna futbalová hymna nádherne dokonale zanikla medzi kopou iných starších a známych piesní, ktoré si diváci spievajú. nj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chorváti boli včera takmer na pokraji senzácie, nekonala sa: prvý zápas Francúzsko - Rumunsko 2:1 (0:0)

 

dnes sme začali s kompletne červeným hľadiskom v Lens - výsostné farby švajčiarska aj albánska, dobre to vyzerá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som dnes vsadil na nasich dvadsat euro - ak to nevijde mi vratia desat. Ceskym hokejistom som veril viac a nevyslo.

 

Ale dufam a hlavne im prajem aby po zapase boli spokojni. Myslim, ze na to maju.

 

Inak kohut fero to vie tiez a aj profesor z nejakej viedenskej univerzity spravil program a mu tam vyslo ,ze nasi postupia zo skupiny bez straty bodu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna uz ME nezaujimaju. Kvoli nasim hracom. Kaslu na to ja tiez.  Mna uz to nezaujima. Bol si to u nas pozriet otec - som mu povedal ,kazdemu hracovi som dal behat 50 km po zapase. Ak by tam bol syn sto km. 

 

Toto co dnes hrali ma vobec nezujima - uz sa na nich nepozrem -  su to chudaci. Neschopaci - trener detto. Mna uz nezaujimaju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna uz ME nezaujimaju. Kvoli nasim hracom. Kaslu na to ja tiez. Mna uz to nezaujima. Bol si to u nas pozriet otec - som mu povedal ,kazdemu hracovi som dal behat 50 km po zapase. Ak by tam bol syn sto km.

 

Toto co dnes hrali ma vobec nezujima - uz sa na nich nepozrem - su to chudaci. Neschopaci - trener detto. Mna uz nezaujimaju.

Zatracovat to kvoli jednemu zapasu je trochu mimo. Kto necakal ze nieco uhraju, sklamany byt nemohol. Nasi nevedia hrat proti betonarom, to bolo vidno so Severnymi Irmi, aj vcera. Rusi ani Anglani betonovat nebudu, tam sa im bude hrat lepsie.

 

Postupit mozu aj z 3. miesta, este sa nic hrozne nedeje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov