member2793 Posted July 16, 2012 Posted July 16, 2012 na ten pohyb už dávno nereagujú :)ale rozvíriť 50 rokov usadenú špinu sa mi nezdá ako najšťastnejší nápad. vedľa čachtíc je dedina častkovce, za komančov tam bola menšia ruská posádka, a dodnes tam ohovárajú baby (dnes už babky) ktoré tam v 68. vítali sovietskych oficierov vo svojich posteliach. ako som už písal, to je dedina :) a na dedine sú isté veci trochu inak.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now