Ale je mi ľúto, že Teemu sa takto našťastne zranil, bol by na Olympiáde veľkou oporou pre Suomi...

aljak neprijemne skomentoval Satana, tomassi sarkasticky skomentoval aljaka. tiez sice niekedy nechapem tomassiho humor, no toto bolo podla mna vcelku pochopitelne ... ci za kazdym sarkazmom potrebujete identifikacneho smajlika chlapci?

omg

• Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1

Blues po 3x za sebou víťazia, žeby sa to konečne rozbehlo? Som zvedavý to kedy im toto vydrží!

Obrázok St.Louis Blues vs. Obrázok Minnesota Wild - 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Goals: 41. Oshie

Goalkeepers: Mason (0/19) - Harding (1/37)

Shots: STL vs. MIN - 37:19

Blues privítali na svojom ľade dobre rozbehnutú Minnesotu, ktorá vyhrala predchádzajúce 4 zápasy a Wild boli viacmenej favoritom. O osude zápasu rozhodol jeden jediný gól - 26 sekúnd po začiatku 3.tretiny rozhodol svojim gólom TJ Oshie a Blues zvíťazili. Strelecká aktivita taktiež na strane Blues - v pomere 37:19. Brankári dneska boli ústrednými postavami svojich teamov: Chris Mason (100%) vychytal shutout, a Harding (97,3%) odchytal tiež výborne. Blues po 3x za sebou víťazia, a vyrovnali tak svoje tohtosezónne maximum (3x vyhrali aj pred vianocami) - Blues sú v tabuľke na 24.mieste. Wild dneska svoju sériu 4 výhier nepredĺžili a prehrali futbalovým výsledkom Wild sú v tabuľke na 16.pozícií.

_______________________________________________________

Výsledky ďalších 11 zápasov boli nasledovné:

- Obrázok San Jose (2.) vs. Obrázok Boston (14.) - 1:2so

* nesmierne tesný zápas, kde žiarili obaja brankári, rozhodli napokon za stavu 1:1 až nájazdy

* Sharks boli aktívnejší - 42:31, oba góly padli v 2.tretine, nájazdy rozhodol Chára

* ako inak, výborné výkony brankársky opôr: Nabokov (1/31 = 96,8%) - Thomas (1/42 = 97,6%)

* Boston - séria 3 prehier bola dneska ukončená tesnou výhrou v nájazdoch

* San Jose - ich nepremožiteľnosť trvala tento krát len 2 zápasy, prišli o vedenie v NHL

* Obrázok Z.Chára (BOS) rozhodol nájazdy

- Obrázok Toronto (28.) vs. Obrázok Philadelphia (19.) - 4:0

* Toronto dneska poriadne prekvapilo Phillu a 4-gólovou nádielkou ich úplne zotreli

* Flyers boli napriek jednoznačnej prehre aktívnejší, a to v pomere 38:35

* vynikajúci výkon v podaní brankára Maple Leafs - Vesa Toskala (0/38 = 100%)

* 74 sekúnd pred koncom rozhodol Campoli, potom 11 sekúnd pred koncom do prázdnej brány ešte skóroval Kelly

* obaja brankári žiarili: Lundqvist (1/33 = 97,0%), shutout vychytal Mike Brodeur (0/32 = 100%)

* Ottawa - dneska konečne vyhrali a ich najhoršia séria sezóny, ktorá činila už 5 prehier je na konci

* NY Rangers - 2.prehra po sebe (už 2 zápasy neskórovali), za posledné 4 zápasy už 3.prehra

- Obrázok Tampa Bay (25.) vs. Obrázok Florida (26.) - 2:3

* vcelku vyrovnané floridské derby, kde väčšinu zápasu viedla Tampa, nakoniec 7 a pol min pred koncom rozhodol Olesz pre Floridu

* ďalší pekný výkon do štatistík si pripísal Tomáš Vokoun (2/30 = 93,3%)

* Florida - po tesnej prehre s Caps, dneska víťazstvo - za posledné 3 zápasy už druhé

* Tampa Bay - predtým nečakaná vysoká výhra (7:4) nad Caps a dneska ďalšia prehra do zbierky

- Obrázok Montreal (18.) vs. Obrázok Dallas (20.) - 5:3

* Stars boli od začiatku vo vedení, neskôr dobiehali stratu a napokon v 3.tretine to celé pokazili a prehrali

* hráči Dallasu boli oveľa aktívnejší - 36:28, ale ani to ich dneska k úspechu nepriviedlo

* Gionta 2+0, a v bránke Stars nevýrazný Marty Turco (5/28 = 82,1%)

* Montreal - po tesnej prehre s Devils dneska výhra, už 2. za posledné 3 zápasy

* Dallas - 3.prehra po sebe, za posledných 7 zápasov až 6 prehier!

- Obrázok Los Angeles (12.) vs. Obrázok Anaheim (21.) - 4:0

* v kalifornskom derby dneska Kings zahviezdili a Ducks zničili rozdielom triedy 4:0

* brankárska opora Kings - Jonathan Quick (0/22 = 100%), moc dnes neoslnil Hiller (3/13 = 76,9%)

* Los Angeles - po 3 tesných prehrách dnes Kings nenechali nič na náhodu a jasne vyhrali

* Anaheim - fantastická 5-zápasová šnúra výhier dneska prišla na svoj koniec

* Obrázok M.Handzuš (LAK) 1+0

- Obrázok Detroit (13.) vs. Obrázok Carolina (30.) - 3:1

* Red Wings s prehľadom porazili strelecky aktívnejšiu Carolinu (na strely Canes vyhrali 38:35)

* znovu sa pekným výkonom v bráne vyznamenal Jimmy Howard (1/38 = 97,4%)

* Detroit - po potupnom debakli s Isles (0:6) dneska výhra, za posledné 4 zápasy už tretia

* Carolina - najlepšia séria Canes v sezóne, ktorá trvala už 3 výhry, dneska skončila

- Obrázok Atlanta (23.) vs. Obrázok Buffalo (4.) - 1:2ot

* Sabres sa poriadne potrápili s Atlantou a vo vyrovnanom zápase rozhodol v predĺžení Derek Roy

* vydarené výkony v podaní oboch brankárov: Pavelec (2/32 = 93,8%) - Miller (1/33 = 97,0%)

* Buffalo - po tesnej prehre s Coloradom prišlo dnes víťazstvo, za posledných 8 zápasov prehrali len raz

* Atlanta - po prekvapivej výhre nad Sens (6:1), dneska ďalšia prehra - 2. za posledné 3 zápasy

- Obrázok Edmonton (29.) vs. Obrázok Pittsburgh (6.) - 2:3

* Oilers sa takmer postarali o prekvapenie - po 2 tretinách viedli 2:0, napokon to Pens v 3.tretine obrátili na svoj triumf

* hráči z kanadského Edmontonu boli napriek prehre aktívnejší - 35:31, výhra im ušla len tesne

* J.Staal 0+3, v bráne sa blysol zas a znovu Marc-Andre Fleury (2/35 = 94,3%)

* Pittsburgh - 2.výhra v rade (naposledy ešte pred vianocami), kríza Pens je asi zažehnaná

* Edmonton - 6.prehra za sebou, v posledných 14 zápasoch len jedna jediná výhra (nad Torontom)

* Obrázok Ľ.Višňovský (EDM) 1+1

- Obrázok Chicago (1.) vs. Obrázok Columbus (27.) - 3:0

* favorizovaní Blackhawks dali svojho súpera z divízia jednoznačne dole, Blue Jackets ani neskórovali

* znovu v bráne Chicaga zahviezdil francúzsky gólman Cristobal Huet (0/24 = 100%)

* CHICAGO BLACKHAWKS je znovu lídrom NHL (predbehli dneska Sharks)

omg

ja určite aby som vedel čo tamassi myslí vážne , pri čom sa robí prdel a pri čom sarkazmus :)

šak každý raz za čas nechápe sarkazmus že weirdio ... tiež si napríklad nepochopil jeden sarkazmus ktorého autorom bol Tom :lol:

šak každý raz za čas nechápe sarkazmus že weirdio ... tiež si napríklad nepochopil jeden sarkazmus ktorého autorom bol Tom :)

neviem na co konkretne narazas

sarkazmus je ta prdel mucko :lol: ine by bolo, keby to myslel vazne

weirdio

bolo to vtedy keď Tom povedal doll toto

"neda mi sprosty dodatok...dufam, ze sa na benzin podelite rovnocennym dielom, inak by to malo co to z charakteru vyciciavania"

• Obrázok Philadelphia (R.Emery / B.Boucher) - 132

To je rebricek inkasovanych golov? Nepamatam si zapas kedy prestrielali supera. Z poslednych 10 zapasov sa im to podarilo mozno raz(a vtedy prehrali) - dvakrat. V uspesnosti brankarov budu podla mna dobri aspon v poslednych 10 zapasoch.

Piatková noc bola chudobná na zápasy, mali sme tu len dva:

- Obrázok Calgary (10.) vs. Obrázok Nashville (6.) - 0:1

* o osude napínavého zápasu medzi Flames a Preds rozhodol jediný gól

* 6 a pol min pred koncom zápasu rozhodol o najtesnejšej výhre Hornqvist

* obaja brankári skvelé výkony: Kiprusoff (1/21 = 95,2%) - Ellis (0/22 = 100%)

* Nashivlle - už 3.výhra po sebe, Preds idú vpred a pomaly atakujú TOP5

* Calgary - ďalšia prehra, už 3. po sebe, za posledných 6 zápasov až 5x prehra

- Obrázok Washington (4.) vs. Obrázok Toronto (28.) - 6:1

* Caps jednoznačne rozbili Toronto, keď už po 27 minútach viedli 4:0. Napokon 6:1 pre Caps

* Toronto sa snažilo čo to dalo - aktivitou vynikli v pomere 29:24, v efektivite naopak pohoreli

* Ovechkin 1+4, Knuble 2+0, výborný Theodore (1/29 = 96,6%), a dnes slabučký Toskala (6/24 = 75,0%)

* Washington - dnes 2.výhra po sebe, za posledných 6 zápasov - 5x výhra a len jedna prehra (s Tampou 4:7)

* Toronto - po jednoznačnej výhre nad Flyers (4:0), dnes len ďalšia prehra, za posledných 6 zápasov už 5.

je nepomerne viac ako u tímov, kt. túto trofej získajú

Waaaw! 4.výhra po sebe, tak to tu v podaní Blues túto sezónu ešte nebolo! Krásne!!!

Obrázok St.Louis Blues vs. Obrázok New York Rangers - 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)

Goals: 15. Perron, 41. Polak, 49. Steen, 60. Backes - 28. Boyle

Goalkeepers: Mason (1/22) - Johnson (3/24)

Shots: STL vs. NYR - 25:22

Skvelo rozbehnutí Blues dneska na svojom ľade privítali mierneho favorita zo stredu tabuľky - NY Rangers. Ako prvý rozvlnil sieť v 15.minúte gólom v presilovke David Perron a Blues sa ujali vedenia. V 2.tretine však Brian Boyle vyrovnal na 1:1, tento stav svietil aj na konci 2.tretiny. Rozhodlo sa teda v tretine číslo 3, kde mali navrch Blues. Hneď 45 sekúnd po začiatku tretiny poslal Roman Polák gólom na 2:1 Blues do vedenia. V 49.minúte potom Alex Steen dal už na 3:1, a napokon do prázdnej brány spečatil David Backes konečný výsledok na 4:1. Blues boli aj aktívnejší, a to v pomere 25:22. Brankári odchytali následovne: Chris Mason (95,5%) vychytal výborným výkonom víťazstvo, a nováčik Chad Johnson (87,5%) odchytal v podstate trochu dosť podpriemerne. Rangers už 3.prehra v rade, navyše za posledné 3 zápasy dali len 1 gól, v tabuľke sú na 16.mieste. Blues víťazia 4x po sebe a už sú na 23.mieste, len tak ďalej!

Ďalších 11 zápasov prinieslo aj zaujímavé prekvapenia:

- Obrázok NY Islanders (19.) vs. Obrázok Buffalo (4.) - 3:2so

* Isles výrazne prekvapili, hoci viedli 2:0, Sabres do konca zápasu vyrovnali, nájazdy rozhodol Hunter

* obaja brankári odchytali veľmi dobre: Dipietro (2/31 = 93,3%) - Miller (2/38 = 94,7%)

* Red Wings už po 10 min viedli 2:0, Stars to počas zápasu dali na 2:2, a o ich výhre rozhodol v nájazdoch Ott

* brankári boli aj v tomto zápase ústrednými postavami: Auld (2/28 = 92,9%) - Howard (2/30 = 93,3%)

* Lightning boli vysoko aktívny, pomer striel 49:23 hovorí za všetko, aj tak to tam Tampe nepadalo

* Stillman 2+1, Olesz 2+0, Ballard 0+3, fenomenálny Vokoun (2/49 = 95,9%), a slabučký Niittymaki (5/18 = 72,2%)

* behom 4 minút však Wild 3x skórovali a razom bolo 5:4, napokon to Coyotes ustrážili a vyhrali

* obaja brankári dneska odchytali poriadne slabo: Bryzgalov (4/22 = 81,8%) - Backstrom (6/33 = 81,8%)

* Jovanovski 0+4, Prucha 2+0 - Latendresse 3+0, Havlat 0+3

* Phoenix - po dlhej dobe aspoň 2 výhry za sebou, naposledy okolo Vianoc

* Minnesota - po 4 výhrach dneska už 2.prehra v rade

- Obrázok Columbus (27.) vs. Obrázok Chicago (1.) - 5:6

* zápas lídra NHL s outsiderom priniesol 11 gólov a tesný priebeh a aj výsledok

* Blue Jackets dokonca po 2.tretine viedli 4:3, Blackhawks v 3.tretine rozhodli a nedopustili nemilé prekvapenie

* brankári dnes veru nevynikli, skôr sklamali: Mason (6/31 = 80,7%) - Huet (5/26 = 80,8%)

* Nash 2+0, Huselius 1+2 - Toews 2+1, Kane 0+3

* Chicago - 2.výhra v rade - aj keď tesne, Blackhawks stále vedú v NHL

* Columbus - 3.prehra po sebe, a Blue Jackets sa takmer na spodku tabuľky

* Obrázok M.Hossa (CHI) 1+1, T.Kopecký (CHI) 0+1

- Obrázok San Jose (2.) vs. Obrázok Edmonton (29.) - 4:2

* súboj druhého s predposledným skončil očakávaným triumfom Sharks, ktoré dýcha na krk Chicagu

* Setoguchi 2+0, vcelku vydarený výkon podal Greiss (2/29 = 93,1%)

* San Jose - po prehre s Bruins dneska už víťazne, za posledné 4 zápasy až 7 bodov

* Edmonton - 7.prehra za sebou, za posledných 15 zápasov = 14 prehier !!!

Jurčina sa kedy vyskytol v Colubuse?

No už 28.decembra minulého roku tam bol vymenený, spolu s Chrisom Clarkom.

Caps za to dostali od Columbusu Jasona Chimeru, takže už je to dobrý pol mesiac dozadu :lol:

vtedy sem Ryan dával aj LINK sa mi zdá

Capitals 5:3 Flyers

- veľmi dobrý zápas. hl 1.tr. bola šialená

- mužstvo, kt. prehráva o 3 góly s odvolaným brankárom

- ak budú Caps takto pokračovať, tak sezónna 97/98, nie je ničím nereálnym

V noci sme tu mali 4 zápasy, takže výsledky: (aj keď niečo už načrtol tomassi)

* s Canadiens to po 1.tretine vyzeralo nádejne - viedli 2:0, v ďalších 2 tretinách však dominovali Rangers a vyhrali

* Callahan 2+2, Dubinsky 2+1, Gaborik 1+2, a v bráne Canadiens dneska nevýrazný Halák (6/34 = 82,4%)

* strelecká aktivita bola na strane porazených Flyers - 33:22, víťazstvo im ale ušlo

* Laich 2+1, a v bráne Flyers dneska strašný výkon predviedol Emery (5/22 = 77,3%)

* Washington - 3.výhra po sebe, za posledných 7 zápasov = 6 prehier, Caps už vedú Eastern!

* Philadelphia - po tvrdej prehre s Torontom (0:4), dneska ďalšia prehra

1. Obrázok Ryan Callahan (NYR) - 2+2 = 4 pts

2. Obrázok Brooks Laich (WSH) - 2+1 = 3 pts

3. Obrázok Patrick Sharp (CHI) - 1+0 = 1 pt

ušetrím tomassimu počítanie:

Canadiens - priemer striel na ich bránu za zápas = 32,8 striel na zápas

viac striel v priemere chodí už len na bránku Atlanty (33,8) a Floridy (34,6).

A čo sa tých tých zápasov, kde na nich išlo 30 a viac striel:

doteraz hrali MTL 50 zápasov - v 33 prípadoch to bolo nad 30 :lol:

a inak tá stats s tými zákrokmi a strelami, to už keď si to objasnil som pochopil ako si to myslel s tými Canadiens. A aj keď sú v inkasovaných góloch až v polke tabuľky skoro, tak je to tak že tá ich dvojica je dosť kvalitná... Aj keď podľa mňa ešte lepšiu dvojicu majú Bruins - aj keď ich fakt neznášam (myslím že neznášam team, lebo Raska mám veľmi rád)... No a potom Huet & Niemi, sú asi tak na úrovni Price & Halák, aj keď obe tieto dvojice majú občas dosť nelichotivé výkonnostné výkyvy.

No bohužiaľ, naša krásna séria končí a to práve s teamom, ktorý je až za nami :lol:

Obrázok Columbus Blue Jackets vs. Obrázok St.Louis Blues - 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)

Goals: 5. a 12. Torres, 25. Nash, 42. Clark - 2. Kariya, 24. Tkachuk

Goalkeepers: Garon (2/32) - Mason (4/30)

Shots: CBJ vs. STL - 30:32

Skvelo rozbehnutí so 4 výhrami po sebe Blues prišli dobiť aj Columbus. Začalo sa to skvelo - už po 71 sekundách využil presilovku Paul Kariya a Blues viedli 1:0. Avšak o 3 minúty a 10 sekúnd už bolo vyrovnané - Raffi Torres dal na 1:1, a aby toho nebolo málo Torres v 12.min dokonca poslal svojim 2.gólom Blue Jackets do vedenia. V 24.min sa potom podarilo Blues vyrovnať na 2:2, keď sa gólovo presadil Keith Tkachuk. Radosť z vyrovnania však trvala len 36 sekúnd - po tomto čase sa Columbus dostal do vedenia, keď presilovku na gól premenil Rick Nash. No a napokon v úvode 3.tretiny spečatil výsledok zápasu Chris Clark - Blue Jackets vyhrali 4:2. Strelecky však boli tesne aktívnejší Blues v pomere 32:30, avšak gólová koncovka často chýbala. V súboji brankárov uspel lepšie Mathieu Garon (2/32 = 93,8%) a po skvelých výkonoch dneska dosť zaostal za očakávaním Chris Mason (4/30 = 86,7%). Columbus po 3 prehrách dneska víťazne a v tabuľke sú stále len na 27.mieste. Pre Blues sa skončila ich 4-zápasová víťazná šnúra a sú tak stále nízko - na 25.mieste.

V ďalších 9 zápasoch nechýbali ani prekvapenia a boli tu aj riadne debakle:

- Obrázok Nashville (7.) vs. Obrázok Toronto (28.) - 3:4

* Maple Leafs sa podarilo riadne prekvapiť a aj keď tesne, ale predsa zdolali Predatros z TOP10!

* už po 9 min viedlo Toronto 3:0, Preds sa podarilo ešte vyrovnať, posledné slovo mal však 6 min pred koncom Kessel

* Nashville boli aktívnejší v pomere 30:22, ale dlho hľadali recept na gólové zakončenie

* podpriemerný výkon dneska vytiahol Pekka Rinne (3/8 = 62,5%), po 9 min išiel dole!

* Toronto - po prehre s Caps 1:6 sa spamätali a vyhrali, za posledné 3 zápasy je to už 2.výhra

* Nashville - po 3 výhrach vonku sa im na domácom ľade proti slabému Torontu vyhrať nepodarilo

- Obrázok NY Islanders (18.) vs. Obrázok New Jersey (5.) - 4:0

* šokujúca prehra s Devils, a Isles im dali poriadnu nádieľku - ako striel (46) tak aj gólov (4)

* Moulson 2+0, výborný DiPietro (0/20 = 100%), a slabý Brodeur (4/32 = 87,5%), nahradil ho Danis (0/14 = 100%)

* NY Islanders - už 4.výhra za sebou, za posledných 7 zápasov = 6 výhier, čiže najlepšie obdobie sezóny

* New Jersey - 3.prehra po sebe, vyrovnali svoju najhoršiu sériu sezóny z polky novembra

- Obrázok Boston (14.) vs. Obrázok Ottawa (15.) - 1:5

* aj Bruins dostali riadnu nádielku, v 34.min Sens viedli už 4:0 - vtedy už bolo jasné kto má navrch

* Alfredsson 3+0, Fisher 0+3, Elliott (1/23 = 95,7%), brankári Bruins: Thomas (3/9 = 66,7%), Rask (2/17 = 88,2%)

* Ottawa - 3.výhra za sebou, tak to Sens naposledy niečo také zažili naposledy v druhej polke novembra

* Boston - za posledných 6 zápasov len jedna výhra (nad Sharks)

- Obrázok Dallas (17.) vs. Obrázok Minnesota (20.) - 4:3

* zaujímavý zápas kde Stars v 34.min viedli už 4:0, Wild začali znižovať, ale vyrovnať sa už nepodarilo

* Richards 0+3 - Miettinen 2+1, v bráne Wild do 34.min neúspešný Backstrom (4/15 = 73,3%), po ňom Harding (0/14 = 100%)

* zrejme sa čakal vyrovnanejší súboj teamov z TOP10, napokon Sabres totálne zničili domácich Coyotes

* v bráne Phoenixu sa stihli prestriedať obaja brankári: Bryzgalov (3/13 = 76,9%) a LaBarbera (4/18 = 77,8%)

* Pominville 2+1, Hecht 1+2, Vanek 1+2, Connolly 0+3, a v bránke večná opora Miller (2/26 = 92,3%)

* Buffalo - konečne jednoznačné víťazstvo, dneska sa dostali do vedenia v EASTERN

* Phoenix - po 2 snubných výhrach dneska debakel, Coyotes v novom roku nejako klesá

- Obrázok San Jose (2.) vs. Obrázok Calgary (11.) - 9:1

* Sharks dneska veru svojho súpera z Calgary vôbec nešetrili a rozdrvili ich rozdielom triedy 9:1!

* brankári Flames mali veľmi zlý deň: Kiprusoff (6/28 = 82,4%) a potom aj Mcelhinney (3/12 = 75,0%)

* Heatley 2+0, Pavelski 1+3, Nichol 1+2, Ortmeyer 1+2, a k tom aj skvelý Nabokov (1/22 = 95,5%)

* San Jose - v posledných 5 zápasoch vyhrali 4x a stratili len bod (prehra s Bruins 1:2so)

* Calgary - 5.prehra po sebe, tak to Flames takú blamáž ešte v tejto sezóne nezažili!

- Obrázok Colorado (6.) vs. Obrázok Edmonton (29.) - 6:0

* ďalší team ktorý si kopol do slabučkých Oilers, boli Colorado - a veruže to bol poriadny kopanec

* Duchene 2+1, Cumiskey 2+0, Liles 1+2, Wolski 0+3, skvelý Anderson (0/24 = 100%), a slabý Deslauriers (6/34 = 82,4%)

* Colorado - 4.výhra po sebe, Colorado tak oživili skvelé série z úvodu sezóny

* Edmonton - neuveriteľné, ale 8.prehra v rade, za posledných 16 zápasov = 15 prehier!