Skočiť na obsah

Futbal na Slovensku - sezóna 2009/2010


wysky

Odporúčané príspevky

možnože majú nábeh na postup

a postúpiť nechcú

 

ale ten dôvod je najlepší - zhoršujúca sa výkonnosť

 

skutočný dôvod asi bude v Luhového povahe kritizovať všetko čo sa len dá,

kt. ich spolu s bratom v Česku a Slovensku preslávila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je pravda, že nechcu postupiť. Veď predsa chceli kupiť 1. ligovu licenciu od zanikajuceho Humenneho. Nakoniec to na zväze neprešlo, udajne nemali všetky papiere, čo je blud. Majiteľ klubu je štedry, ma tie najvyššie ambicie. Dal zrekonštruovať štadion (deje sa to postupne), priviedol dobrych hračov... Je v tom s najväčšou pravdepodobnosťou niečo ine. Môžem to zistiť ak vas to zaujima.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak sa niečo nezmení, a pod tým niečím mám na mysli odchod trénera, tak 1.FC Tatran Prešov je kandidátom na zostup.

A pán mr.Hanek by sa mohol aj láskavo vrátiť tam, odkiaľ prišiel. Včera vyrobil obidva priame kopy a za tých deväť kôl stihol vyfasovať aj červenú kartu. Ďalšou "vydarenou" posilou Tatrana je istý Pozzo Muňoz, čo včera pauzoval kvôli žltým kartám. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veľký kolega a spolupracovník profutbal.sk, tréner FC Nitra Ivan Galát vyfasoval trest, lebo nadával hráčovi Dukly B.Bystrica Poljovkovi.

Ten chlapík pôsobí veľmi uhladene, nepopieram, že je aj odborník, ale:

Pred pár rokmi, keď MFK Košice postúpili do ligy, tak sa na jednej tlačovke na neho oboril Kozák. Vraj mal Galát hrubo urážať východniarov

 

A ešte skôr, keď FC Nitra hrala 1.ligu a Galát ju trénoval, tak sa ozval tréner Bubenko. Vraj Galátovi nepodá nikdy ruku, pretože pred mužstvom zosmiešňoval jeho syna, ktorý vtedy hral za Nitru. Zobral do ruk nitriansky dres a adresoval mužstvu poznámky, že si Bubenko nezaslúži za Nitru hrať.

 

 

Inak, Slovensko má vo futbale ďalšiu raritu.

V zápase III.ligy medzi Veľkým Krtíšom a Turčianskymi Teplicami vylúčil rozhodca za necelý polčas dvoch brankárov Teplíc.

Hrozí odstúpenie Teplíc zo súťaže. :lol: :)

 

http://www.denniksport.sk/article/105834/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak po sobote sa dá povedať, že došlo ku zmene kandidáta na zostup. Keď ešte MFK predá Nováka, tak ich osud bude spečatený....

Pravdupovediac, je síce ešte skoro, ale ak sa MFK nezlepšia, može byť situácia zlá už po jeseni. :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dneska máme vo Vrbovom Slovan / no zbohom :lol: / ... dúfam že im dáme aspoň pár pekných gólov aby vedeli že kde je Vrbové / stred sveta a vesmíru :) / ... a dúfam že Masarik nebude zase padať ako hnilá hruška a bude hrať aj futbal :)

 

edit

 

pre potešenie pána moderátora opravujem priezvisko tohto úžasného futbalistu a pre istotu pridávam aj jeho meno Pavol Masaryk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ryan

my sa s lopatom často takto rozprávame

a ak to začína naberať obrátky väčšieho OffTopicu,

tak ja ako moderátor, to usmerním na pravú koľaj

 

k téme

som vôbec netušil, že Michalík je doma (v Čadci)

dosť veľké prekvapko

duplom, keď sa z neho pomaly stávala ikona Leeds Utd. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes máme v PO Lučenec. V doterajšej a najmä poslednej histórii sa Prešovu proti Lučencu nedarilo. Tak uvidíme ako dnes

 

Iné kuluárne reči hovoria, že sa hráči Prešova "žerú" s trénerom Pivarníkom. Aj mladňaci z fanklubu Prešovské Čavargoše "kvákajú" niečo podobné na fanúšikovskom webe tatrana.

 

Gigs

No uvidíme. Ten herný prejav MFK je ale žalostný. Inak, To ako Kozák ani netrénuje mužstvo? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomassi, raz som si toho "rozvazneho" trénera všimol ako skákal v osobám vykonávajúcim jeho povolanie vyhradenom územi... (kua, to je konstrukcia). :lol: A je to pomerne usmevné sledovať pupkatého pána vyskakovať a behať od radosti.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

k téme

som vôbec netušil, že Michalík je doma (v Čadci)

dosť veľké prekvapko

duplom, keď sa z neho pomaly stávala ikona Leeds Utd. :lol:

 

Ja už z teba niekedy neviem. To si zas robiš srandu, alebo maš zle info? :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov