Skočiť na obsah

Olympijský hokejový turnaj 2010 (Vancouver)


aljak63

Odporúčané príspevky

SkyEurope a SeagleAir majú opäť raz po kšefte :lol:

 

v sobotu ráno, 03:30, to bude zaujímavé

 

nechcem byť pahltný,

ale rád by som si vypočul niečo v zmysle

 

PŘEPIŠTE DĚJINY

 

Ryan

už Niccolò Machiavelli vravel

Účel svetí prostriedky

vynikajúco ušitá taktika

v ovtorenom boji, by sme asi nešli ďalej

 

sám odsudzuješ Chelski keď hrá obranne,

no za ten istý štýl Amíkov chváliš

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 striel? Boha, veď to je na hanbu.

 

vždy je lepšie 30-40 a prehrať :lol:

síce mali korunky 2x viac striel, ale žeby nás nejako tlačili alebo prehrávali....

Celý ten zápas mi prišiel taký ako keby ho hrali v SEČ.

Zajtra to bude trošku viac do tela

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som spokojny z nasou efetkivitou strelby. viac golov strelili len Kanadania v tomto kole. Americania na strelenie jedneho golu potrebovali 41 stiel. Co je lepsie? Fini 31,cesi ani z takeho poctu nedali gol. rakusania mali sice 19 striel ale ziaden gol, pritom zaver co so videl hrali velmi dobre, mali striel viac len ich blokovali lepsie braniaci americania. Svedi tiez dobre branili a my sme si vlastne ziaden tlak nevytvarali. my sme si vytvarali golove prilezitosti,ktore sa podarilo premenit. Svedsky brankar si vlastne ani nezachytal druhu polku zapasu a sebavedomie sa mu urcite znizilo,ale za tie goly on ani nemohol. Dve tri boli nechytatelne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som chvalil Amikov? Či to patrilo inemu?

 

jj

v téme o futbale

na tom pohári konfederácii

 

bolo to v čase, keď si kritizoval FC Čukotka za hru na CampNou

no v zápätí si chválil

a ak nechválil, tak si sa minimálne zastal Amíkov

a ich obrannej hre proti ESP

 

chcel som tým poukázať na to,

čo napísal bob

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Iny pocet striel mas ked vyhravas ci prehravas. Co prvy krat pozerate hokej? Do stavu 1:0 sme mali 8 striel a potom este pat z toho tri goly. Stavim sa ze vyrazne vyrovnanejsi pocet striel bol do stavu 1:0 ako neskor.

Vsetko sa odvija od taktiky, priebehu hry(vysledku). Keby nam strelili svedi v prvej tretine 2 fiky, som si isty, ze ich prestrielame, co ale neznamena ze vyhrame(podla mna by bolo po zapase).

Podla mna halak a kazdy brankar chyta dobre ked je rozchytany, teda je nan vyslanych vela menej narocnych striel. Ved to v Montreale potrvdzuje. Vystrelia na nich 40, jeden nechyti vyhraju, ide 25 a prehraju(inkasuje 4.krat).

 

preto si myslim, ze urcitu sancu(10% - 15%) maju aj proti canade. A je super ze nasi utocnici, su si schopni vypracovat a zakoncit akciu. Mohli by aj v obrane zahrat ako proti rusom.

 

Podla mna mozu prekvapit. nemaju co stratit. podla mna vysledok 5:1 pre canadu nebude bude to tesne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasné

ide o tento 1 zápas

 

ja som sa len na príkladoch snažil uviesť,

že tento 14 strelový zápas za hanbu nepovažujem

 

 

 

zápas s Kanadou pozerajte celý

je dosť možné,

že budete môcť zhliadnuť aj našu hlavu štátu

a to je v tomto volebnom období skutočne

vec nevídaná

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Škoda, že sa v hokeji nerobia aj také štatistiky ako pri futbale, by som si celkom rád kukol pomer času držania puku, a aj percentuálne vyjadrenie koľko sa Švédi zdržovali v útočnom pásme. Bolo by to iste zaujímavé... ale aj tak na výsledku už to nič nezmení.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Iny pocet striel mas ked vyhravas ci prehravas. Co prvy krat pozerate hokej? Do stavu 1:0 sme mali 8 striel a potom este pat z toho tri goly. Stavim sa ze vyrazne vyrovnanejsi pocet striel bol do stavu 1:0 ako neskor.

Vsetko sa odvija od taktiky, priebehu hry(vysledku). Keby nam strelili svedi v prvej tretine 2 fiky, som si isty, ze ich prestrielame, co ale neznamena ze vyhrame(podla mna by bolo po zapase).

Aha, a preto Kanada dvojnasobne prestrielala Rusko...

 

ako, netvrdim ze je to hanba, ale hento je taky jalovy argument..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darkman dam lepsi argument.

http://results.iihf.com/og2010/IHM400304_74__3_0.pdf

Pozri si prvu tretinu.(7:7), verim, ze aj do prveho golu bola statistika vyrovnana. Aj ked uz druha tretina bola hroza z tohto pohladu. Zo 4 striel sme boli 3.krat uspesni, neviem kedy bola ta jedna neuspesna.

Proste sa hral taky hokej.

 

O kolko prestrielalal Kanada Rusko je nejaky argument? Ci sme mali hrat ako Kanada?

Chces tie zapasy porovnavat?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rayn skus odpovedat. Ktora cast zapasu bola zahambujucejsia pre teba. Prva polka, ci druha?

 

hanba to nie je !!! vyhrali sme a to je dôvod na radosť aj kebyže vystrelíme 4 streli a všetky premeníme tak je to super :lol:

 

Ešte raz. Ja netvrdim, že zapas bol na hanbu. Ani že naši hrali zle. Iba sa pousmievam nad počtom striel na papieri. Veľa striel totiž zblokovali švedski hrači.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

normálne sa nám rozbehla diskusia na úrovni

a to v športovej téme

Ďakujem všetkým zúčastnením

 

dúfam, že to nezakríknem

 

inak na bodovanie do rebríčka IIHF som zvedavý aj ja

mohli by sme si čo to nadrobiť,

hlavne teda kvôli postupu do Soči,

ale to je ešte ďaleko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja to tipujem, že SK bude po Olympiáde asi tak 7. - preskočia Lotyšov, Bielorusov, Švajčiarov ... a to už je asi všetko! Ten rozdiel na Čechov sa mi zdá až príliš veľký. Ale zmena by mala prísť aj na úplnom vrchole, Canada asi už predbehne Rusov a vráti sa na 1.miesto IIFH-rankingu. A Fíni by mali preskočiť odvekého rivala zo Švédska :lol: Ale uvidíme, až po OH.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov