Skočiť na obsah

Práca, len informácie


game

Odporúčané príspevky

v dnešnom svete, keď sa aj prepúšťa, aj externisti občas ťažko hľadajú prácu, a nevieme, či o ňu neprídeme my, a dozvedela som sa o ďalšom z vás, že príde o prácu, nie je zlé mať nejakú známosť, ktorá dohodí, keď o niečom vie ... je to spôsob, ako dať vedieť viacerým a osloviť ľudí, ktorý to potrebujú

podotýkam : žiadna reklama ani inzeráty !

 

nejde tu o reklamu, nebudú tu linky, ani reklama, ani zamestnávatelia, len keď sa niekto dozvie o tom, že kdesi hľadajú nejakého zamestnanca, alebo niekto hľadá čosi na brigádu, môže napísať, a dotyční si to vyriešia v ss.

napríklad kto o niečom vie v okolí TN, či BA, napíše, že o niečom vie ... kto má záujem, ozve sa cez ss ... alebo naopak, ale len s tým, že existuje ponuka či dopyt.

napríklad : viem o dvoch prácach v okolí ba, napíšte mi ss

okolo TN niet práce, nevie niekto o niečom ?

ďaleký východ je nato najhoršie, kto vie o akejkoľvek práci pre externistu ?

otvorili nový motel, pozrite sa, či nepotrebujú ľudí

 

nijaký zisk, len informácie ako v bežnom živote ... mestský rozhlas vykrikoval, že do banky hľadajú zamestnanca a už som tam osemnásť rokov, bodaj by ich porantalo .... takto si to predstavujeme

 

uvidíme, ako to pôjde.

 

 

a podotýkam: fórumáci ! jednorazové nicky poletia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 22
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    3

  • game

    3

  • chlapeczjuhu

    3

  • Cactales

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Myslím,že založnie tejto témy je v dnešnej dobe mimoriadne aktuálne a zmysluplné.

Rovnako sem môžme zadávať aj infošky o ponukách,na ktoré sa neoplatí reagovať,nakoľko sa na tom spálili,či málo zarobili naši známi,či my osobne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V nasej firme v Presove najde pracu kazdy, kto ma zaujem, ale len cez sezonu. Kto si chce privyrobit od septembra do decembra, urcite ho vezmu, kvalifikacia nie je nutna. V tom case je s ludmi stale problem.

Vyroba v tomto roku by sa vsak mala navysit o dalsich 50 az 80 %, od jula by mali byt dalsie miesta pre kvalifikovanych strojarov a zvaracov.

Miesta by mali byt iste bez ohladu na krizu.

Nerobte si iluzie - vynikajuce zarobky na vychodne pomery, priemerne na zapad.

 

Neviem, ci to niekomu pomoze, kedze vacsina z fora je zo zapadu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rovnako sem môžme zadávať aj infošky o ponukách,na ktoré sa neoplatí reagovať,nakoľko sa na tom spálili,či málo zarobili naši známi,či my osobne.

Príspevkom, ohľadom nie príliš serióznych pracovných ponúk (inzerátov) sa už venuje táto téma : )
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tam kde pracujem, subdodavatel pre automob. priemysel, log.park trnava, otvorili sme dalsiu poziciu pre cloveka do komletizacneho skladu, podmienky osvedcenie na VZV-vysokozdviz.vozik, idealne z TT alebo okolia, uplne idealne vodicak. nastup ihned, plat 19 a pol hrubeho. praca na tyzdnove smeny. poslite SS.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

pre studenta z BA ktory ma cas DENNE od zhruba tretej do siestej- nanny. vyzdvihnut 9 rocneho chlapca zo skoly a zobrat do petrzalky. doma mu dat nieco pod zub, sem tam nieco upratat pokial viem. fixny plat 200 euro mesacne, je uplne mozne ze niektore dni pracovat nebude-ak matka chlapca stiha z prace domov nacas. poslite ss a ja vam dam dalsie instrukcie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hľadám prácu v BA na august-september (nie na dohodu o brigádnickej práci študentov), mám záujem aj o dlhodobú spoluprácu po septembri, ak by bola možnosť upraviť si prac. čas dľa prednášok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

budeme hladat ludi pre subdodavatela automob. priemyslu. na dobu urcitu, zaciatok pravdepodobne za mesiac. dve smeny. miesto-log.park senec. platove podmienky este neviem, vlastne len robim prieskum ci by niekto mal vyhladovo zaujem. pracovnici budu zodpovedni priamo mne. ide o manualnu kvalitativnu kontrolu. poslite ss.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

hľadáme na hlavný pracovný pomer predavačku do Lahôdok, nutná dobrá znalosť práce s registračnou pokladňou, príjemné vystupovanie

info v prípade záujmu: SS

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

chodí v každom prípade odpoveď na mail uchádzača o prácu ?

už som počula, že to môže trvať dlho, ale má niekto skúsenosť, ako je to s mailom uchádzača o prácu / poslaný s vyžiadaním o potvrdení prečítania /, keď sa po piatich dňoch objaví spätne mail, že mail bol neprečítaný ? prečíta ho ešte niekto, či už nemá šancu ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím, že ten spôsob sa môže u jednotlivých zamestnávateľov líšiť, samotné nepotvrdenie prečítania mailu myslím, že tiež ešte neznamená, že nebol prečítaný. A päť dní je síce dostatočná doba, ale tu tiež záleží od konkrétneho zamestnávateľa a od danej situácie. Ale ešte by som tomu po piatich dňoch dával aspoň určitú šancu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

game:

ja osobne som za necely rok oslovil +-35 firiem na slovensku aj v cechach. mailovu odpoved (aspon oznamenie o doruceni mailu) som dostal asi zo siedmich, vacsinou tych ceskych. to myslim dostatocne svedci o firemnej kulture (alebo skor nekulture) na slovensku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chodí v každom prípade odpoveď na mail uchádzača o prácu ?

 

Nie a rovno odpoviem aj saharovi, treba sa sústrediť na tie pracovné ponuky, kam môžete poslať najrelevantnejšie referencie. Vtedy dostanete aspoň odpoveď.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

treba sa sústrediť na tie pracovné ponuky, kam môžete poslať najrelevantnejšie referencie.

 

presne to som urobil.

 

Předem prosím přijměte velkou omluvu za naše prodlení při zpracování došlých nabídek. K dnešnímu dni jsme zaregistrovali 111 nabídek. Vzhledem k tomu, že se musíme současně věnovat také projektové činnosti, vznikl nám skluz při posouzení vhodnosti kandidátů. Děkujeme Vám za trpělivost.

podla mna by mala firemna kultura vyzerat nejako takto. mimochodom to "prodlení" trvalo dva dni, takze ked sa chce, da sa byt slusny k zaujemcom o pracu.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej, tak by to malo byť. Ale ako vidieť už aj z tohto emailu, firmy dostávajú stovky žiadostí. Zrejme najlepšie je reagovať na inzerát ešte v ten deň. Na tretí deň keď majú dokopy 300 žiadosti, tak to už ani nečítajú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

mňa by hrozne bavilo vypracúvať štatistické analýzy dát do rôznych vedeckých (a podobných) prác, to ma na každom veľdiele, ktoré som vypotila, alebo ktoré vypotili exkolegovci, čo ma požiadali o tento druh spolupráce, bavilo úplne najviac. Keby sa našiel nejaký taký flek, kde by som túto svoju dovednost mohla zúročiť, tak by som bola blahom bez seba, to by šéf kukal, že čo za nadšenca to tam má...neviete o niečom takom, kde by sa to dalo zúročiť?

len nie ekonómia a podobné, lebo do tých sa nerozumiem. A ak chcem dobre urobiť analýzu, musím aspoň vedieť, o čo v tom veľdiele ide.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na to som sa už informovala, na sčítanie obyvateľstva hľadajú ale brigádnikov za 300 EUR, jednorázová brigáda, nie zlé, lenže to by som prišla kvôli jednému zárobku o podporu, ktorá je 400 EUR a pol roka. Keby som našla trvalý pracovný pomer za normálny plat, z ktorého sa aj dá vyžiť, tak neváham ani minútu, ale kvôli jednorázovej brigáde si nemôžem dovoliť prísť o aké také zabezpečenie na pol roka. Mohla by som takú trvalejšiu brigádu, na ktorej by som nezarobila viac ako nejakých 136 EUR alebo tak nejak, ale aj to som sa pýtala, či by nešlo mi to rozpočítať ten jednorázový zárobok na 3 mesiace, a vraj nie...takže ako brigáda to nehrozí. Náhodou tiež poznám jedného chlapíka, ktorý tam robí, a venuje sa presne tomu, čo aj mňa zaujíma. Nespomínal veru, že by tam niekoho potrebovali. Takže Štatistický úrad padol. Aspoň zatiaľ.

Teraz mám jednu "zákazku", akurát včera som to dostala, keď to dokončím, budem sa musieť poobzerať po niečom pre mňa menej atraktívnom, ale aby som sa zmestila do toho limitu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

vážení a milí flexibilní empatickí vzdelaní pracovití fórumáci - šanca ! :)

Britská kráľovná zháňa nového komorníka cez inzerát. Veľký plat mu nesľubuje.

Ste oddaný a priateľský, ovládate výborne angličtinu, pracujete v oblasti zásobovania a pohostinstva, a hľadáte nejakú novú výzvu? Väčšia už nemôže byť – môžete obsluhovať anglickú kráľovnú.

 

Britská hlava štátu Alžbeta II. na svojej internetovej stránke uverejnila inzerát, v ktorom hľadá nového komorníka. A nemusí to byť Brit.

 

Od záujemcov očakáva usilovný, flexibilný a pozitívny postoj k práci. Úlohou sluhu bude servírovať a odkladať jedlá, nosiť noviny a poštu či starať sa o kabáty hostí. Podľa BBC by mal byť aj schopný krajčír, aby mohol opraviť poškodené plachty.

 

Jedno z hlavných kritérií je diskrétnosť. S tou mala kráľovská rodina zlé skúsenosti. Paul Burrell, bývalý komorník zosnulej princeznej Diany, po jej smrti vydal knihu, kde vyniesol niektoré tajomstvá.

 

Komorník bude pracovať 45 hodín týždenne, najčastejšie v Buckinghamskom paláci, no dva mesiace za rok aj v iných kráľovských rezidenciách. Za svoje služby dostane plat 15­-tisíc libier ročne, čo je v prepočte asi 18-­tisíc eur ročne (1500 eur mesačne). Na britské pomery je to skôr podpriemerná mzda.

 

Uzávierka prihlášok je do 8. apríla.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz1pz8uiIEd

môžno o tom raz natočí niekto Obsluhoval som anglickú kráľovnú .... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

V Galante je prace dost. Staci len prist do mesta alebo okolitych obci a uz najdete na kazdom stlpu plagaty s ponukou prace. Avsak vsetko vo fabrikach a logistike za minimalne mzdy... Ale su to je hlavne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov