Skočiť na obsah

Eiensama

Odporúčané príspevky

 Ja ich tolerujem, tak by mali aj oni tolerovat ,mna. To by som ale chcel nemozne....takze zostaneme iba pre mojej tolerancii k nim.

 

Ako konkretne ta prosim oni  NETOLERUJU? Chcu snad zrusit heterosexualne manzelstva?

Aky konkrretne ich ty TOLERUJES? Tym, ze im branis uzavret pravny vztah na ktory sa skladaju ostatnym heterosexualom?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako konkretne ta prosim oni  NETOLERUJU? Chcu snad zrusit heterosexualne manzelstva?

Aky konkrretne ich ty TOLERUJES? Tym, ze im branis uzavret pravny vztah na ktory sa skladaju ostatnym heterosexualom?

 

Netoleruju ma sposobom ich argumentacie........priklad-ja ako nefajciar sa predsa nebudem silou mocou tlacit do priestoru vyhradeneho pre fajciarov. A ked ma tam nebudu chciet, ako nefajciara vpustit, tak ich vsetkych obvinim z diskriminacie a upierania mojich obcianskych prav? 

 

Co sa tyka mojej tolerancie k inak orientovanej sex.populacii, tak ta sa prejavuje v tom, za ja ich beriem ako sucast zivota.....existuju a ziju si svoj zivot do ktoreho im ja nezasahujem. Alebo som tu popisal nieco ine? A ako im ja branim v uzavreni pravneho stavu (ci ako to myslis?). Podla mna pravny vztah a manzelstvo, su dve odlisne veci.

 

 

ja s tým problém nemám, ..a..... akých obetí? Mám dlhé vedenie po ránu...

 

Vidim ze ty s tym problem nemas. Teda aj suhlasis aj s experimentom na detoch......pretoze nikto (jedine asi len ty) teraz nemoze jednoznacne povedat, ake budu nasledky na psychovyvoji dietata.....no v ramci akehosi vyfabulovaneho porusovania obcianskych prav, sa to ide (chce?) povolit :( .

To rano sa u teba mozno prejavuje po vacsinu dna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak teraz si ma nasr..l.

Samá obeť, pomaly už strieka krv úbohých detí, ktoré vychovávajú nie v detských domovoch. Ak potrasieš hlavou, chrastí to? Ak ano, je to malý mozogáň.

Čo myslíš, kde je dieťaťu lepšie? V "rodine", kde spolu žijú dve ženy a osvoja si dieťa, alebo v domove, kde ho mohli nechať. Ťažké to prirovnanie, ale aj tomu psovi je lepšie v domácnosti, kde sa o neho niekto stará, ako v útulku.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nenasieraj sa tak, lebo prasknes. To, ze upieras mne moje obcianske prava ta neserie? Mam pravo ta nasrat....ci nie? :) 

 

K tym detom.....nikde som nepovedal, ze z nich bude striakat krv.....to si zasa ty mna nasral.....ale mas na to pravo, takze nic sa nedeje :).

Pozri, doteraz som nikde necital-nepocul nejakeho "psychoexperta" zavazne prehlasit, ci tieto adoptovane deti takouto komunitou,  nebudu mat vo svojom pohlade na svet, problem  so svojim zaradenim do spolocnosti. Ako je zname, tak deti vychovavane v domovoch ho maju, hoci ineho razenia. Spominas dve zeny ako mozne adoptivne osoby, ale takejto adopcie sa mozu  a aj sa o to budu snazit, muzi, pretoze na to budu mat pravo, tak isto, ako aj zeny. Nikto im ho nebude moct odmietnut, inak by to bola diskriminacia. To ale neznamena, ze suhlasim s adopciou zenami. A by som ta poprosil, aby si neprirovnava psa k dietatu. Je to sice momentalne in, ale to nech si kazdy robi sam doma a nie to predvadzat na verejnosti, ako nejaku studiu. Sice by ma aj zaujimalo, ako si mozes byt taky isty tym, ze to zviera, je spokojnejsie u niekoho, ako v nejakom psom utulku?  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to, ze si taku studiu nevidel, este neznamena, ze neexistuje (pravdupovediac, predpokaldam, ze existuje mnozstvo takych studii, ktore dokazuju tvrdia, ze to nie je problem a druhe mnozstvo, ktore tvrdia, ze to problem je...)

inak poznam chalana, ktory vyrastal u matky a ta zila (stale zije) so svojou lesbickou priatelkou. Ten chalan je uz na prahu dospelosti a nezanechalo to na nom ziadne stopy. Na druhej strane sa casto objavuju v mediach spravy o nie prave najlepsich pomeroch v detskych domovoch a podobnych zariadeniach. Tak si vyber...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Netoleruju ma sposobom ich argumentacie........priklad-ja ako nefajciar sa predsa nebudem silou mocou tlacit do priestoru vyhradeneho pre fajciarov.

 

Co sa tyka mojej tolerancie k inak orientovanej sex.populacii, tak ta sa prejavuje v tom, za ja ich beriem ako sucast zivota.....existuju a ziju si svoj zivot do ktoreho im ja nezasahujem. Alebo som tu popisal nieco ine? A ako im ja branim v uzavreni pravneho stavu (ci ako to myslis?). Podla mna pravny vztah a manzelstvo, su dve odlisne veci.

 

 

Vidim ze ty s tym problem nemas. Teda aj suhlasis aj s experimentom na detoch......pretoze nikto (jedine asi len ty) teraz nemoze jednoznacne povedat, ake budu nasledky na psychovyvoji dietata.....no v ramci akehosi vyfabulovaneho porusovania obcianskych prav, sa to ide (chce?) povolit :( .

To rano sa u teba mozno prejavuje po vacsinu dna.

 

Ako nefajciar mozes kedykolvek vstupit do fajciarskeho priestoru. Vychadza mi z toho zase iba to, ze su netoleratni len preto, lebo sa opvazili mat iny nazor ako ty.

 

Tu tvoju toleranciu mi prosim blizsie vysvetli. To, ze beries realitu taka aka je (a nezijes vo svete fantazii) je znak pricetnosti, nie tolerancie. Obmedzujes ich tym, ze im upieras aktivity, ktore su povolene ostatnym - to sa vola diskriminacia.

 

Pricetnost uz bohuzial nevykazuejs v pripade destkych domovov, kde sa zatvaras do tvojej iluzie, ze deti s detskych domovov su menej psychicky postihnute ako tie z gay-rodin. Kedze realita ta nezaujima, tak asi nema zmysel ti hladat nejake relevatne studie - nehovoriac o tom, ze ty sam urcite neposkytnej ziadnu studiu potvrdzujucu svoje fantasmagorie.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a tu su najnestastnejsie deti na tejto planete

attachicon.gifelton john .jpg  :zubiska:

 

A tu su najstastnejsie deti nielen na planete, ale v celom vesmire :(

 

http://www.youtube.com/watch?v=_zx4F3ChmGI

 

 

to, ze si taku studiu nevidel, este neznamena, ze neexistuje (pravdupovediac, predpokaldam, ze existuje mnozstvo takych studii, ktore dokazuju tvrdia, ze to nie je problem a druhe mnozstvo, ktore tvrdia, ze to problem je...)

inak poznam chalana, ktory vyrastal u matky a ta zila (stale zije) so svojou lesbickou priatelkou. Ten chalan je uz na prahu dospelosti a nezanechalo to na nom ziadne stopy. Na druhej strane sa casto objavuju v mediach spravy o nie prave najlepsich pomeroch v detskych domovoch a podobnych zariadeniach. Tak si vyber...

 

Studie neexistuju, pretoze nie je co skumat....existuju iba nazory, ci uz z jednej alebo z druhej strany a preto je tento "socialny vynalez" socialnym experimentom na detoch. V niektorom z minulych prispevkov sem, som napisal, ze ochrancovia zvierat sa lepsie staraju o svoju "agendu". Svojim prirovnanim deti k stenatom, to vlastne potvrdil aj alarm. Ty si tiez mozes vybrat.

 

Ako nefajciar mozes kedykolvek vstupit do fajciarskeho priestoru. Vychadza mi z toho zase iba to, ze su netoleratni len preto, lebo sa opvazili mat iny nazor ako ty.

 

Tu tvoju toleranciu mi prosim blizsie vysvetli. To, ze beries realitu taka aka je (a nezijes vo svete fantazii) je znak pricetnosti, nie tolerancie. Obmedzujes ich tym, ze im upieras aktivity, ktore su povolene ostatnym - to sa vola diskriminacia.

 

Pricetnost uz bohuzial nevykazuejs v pripade destkych domovov, kde sa zatvaras do tvojej iluzie, ze deti s detskych domovov su menej psychicky postihnute ako tie z gay-rodin. Kedze realita ta nezaujima, tak asi nema zmysel ti hladat nejake relevatne studie - nehovoriac o tom, ze ty sam urcite neposkytnej ziadnu studiu potvrdzujucu svoje fantasmagorie.

 

Napisal som silou-mocou.....to znamenalo, ze ja poznam svoje hranice a teda sa nebudem odvolavat na nejake moje "pseudoprava". Tou toleranciou som mal na mysli, ze im neublizujem (ani slovne ani fyzicky) a su pre mna ludske tvory a nie nejake odsuvane omyli prirody.

 

A ake to aktivity im ja upieram a teda ich tym diskriminujem?

 

Taktiez vysvetli aj ty mne, co si mal na mysli tvojim mna oznacenim nevykazovania pricetnosti....neviem ako mam na to reagovat a posun sem, kde som napisal, ze deti s detskych domovov su menej psychicky postihnute? Vdaka.

 

PS. A studie neexistuju ziadne.....ani za ani proti!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ale neznamena, ze suhlasim s adopciou zenami.

Aj deti, ktoré boli a stále sú vychovávané kolektívom mníšok v katolíckych kláštoroch, ti pripadajú psychicky týrané alebo postihnuté?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ake to aktivity im ja upieram a teda ich tym diskriminujem?

 

Taktiez vysvetli aj ty mne, co si mal na mysli tvojim mna oznacenim nevykazovania pricetnosti....neviem ako mam na to reagovat a posun sem, kde som napisal, ze deti s detskych domovov su menej psychicky postihnute? Vdaka.

 

PS. A studie neexistuju ziadne.....ani za ani proti!!

 

Az by ti niekdo znemoznil zobrat si sa zenu cloveka, s ktorym chces stravit zvysok zivota, nebral by si to snad ako ublizovnaie a diskriminaciu?

 

Stratu pricetnosti preukazatelne vykazujes, ked chces chranit deti tym, ze zakazes deti brat z destkeho domova, hoci nevies o ziadnych studiach, ktore by takuto nebezpecnost preukazovali. Ak  by neexistovali studie ani za ani proti, tak by si nemal ziaden racionalny dovod priklonit sa na jednu alebo na druhu stranu. Preco chces zakazat deti v gay partnerstvach a nie destke domovy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj deti, ktoré boli a stále sú vychovávané kolektívom mníšok v katolíckych kláštoroch, ti pripadajú psychicky týrané alebo postihnuté?

 

Co ma spolocne vychovavatelka v nejakom domove (preco sa pytas na klastor?)  s adopciou dietata gay parom?

 

Az by ti niekdo znemoznil zobrat si sa zenu cloveka, s ktorym chces stravit zvysok zivota, nebral by si to snad ako ublizovnaie a diskriminaciu?

 

Stratu pricetnosti preukazatelne vykazujes, ked chces chranit deti tym, ze zakazes deti brat z destkeho domova, hoci nevies o ziadnych studiach, ktore by takuto nebezpecnost preukazovali. Ak  by neexistovali studie ani za ani proti, tak by si nemal ziaden racionalny dovod priklonit sa na jednu alebo na druhu stranu. Preco chces zakazat deti v gay partnerstvach a nie destke domovy?

 

Kde ja zakazujem lesbo-homo spoluobcanovi spoluzitie s milovanou osobou?

 

Podla teba preukazujem stratu pricetnosti tym, ze som presvedceny o tom, ze tento socialny cin storocia, je socialnym experimentom, ktoreho moznymi obetatami budu deti? Racionalny dovod...no....tak aky ho mas ty, ked tak skalopevne si presvedceny o racionalite svojho presvedcenia? Na zaklade akej "utajovanej" skutocnosti si sa tak rozhodol? A nezval to na diskriminaciu niekoho. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tie "najnešťastnejšie" deti na zemi ale nie sú deti len tak bárskoho. Tiež nie je celkom jedno, či ide o takých dvoch ako sú tí na obrázku, ktorým aj neprajníci môžu tak fúkať práškový cukor, alebo či ide o deti Miška a Ferka / Aničky a Zuzky z ulice, ktoré sa potýkajú s netolerantnými susedmi, so vzťahmi na pracovisku, možno aj s existenčnými problémami, a ktovie ešte s čím ďalším. Nie je to také jednoduché ako by to na prvý pohľad vyzeralo.

 

K tomu DD: ako je teraz v DD, to neviem. Ako bolo kedysi, to som síce nezažila, ale sestrina kamarátka - a vlastne aj moja - bola doma týraná. Na základe toho, čo sa ich triedny učiteľ dozvedel od mojej sestry, dal podnet na socilálku či na aký sa to vtedy dávalo úrad, a výsledok bol, že dievča zobrali z domácej starostlivosti do DD. Jej matka nám potom aj prišla nadávať a doniesla nám akúsi čiernu látku, hodila nám to do bytu že nech z toho mamka ušije mojej segre šaty do hrobu. Dosť nás vtedy vydesila.

A výsledok tej kočeny? Modriny zmizli, dievča stratilo kruhy pod očami, lebo sa konečne vyspalo, začala nosiť normálny účes, začala viac dbať na hygienu, - štvor- a päťkárka mala zrazu jednotky a dvojky, občas trojku, skrátka prosperovala. Len ked mala asi 17 rokov, tak rodičia jej fešáka ju odmietali za to, že bola z DD a chalanovi frajerku zatrhli a on poslúchol, nevedel čeliť ich tlaku. Ale ona vytrénovaná už od detstva kadečím zlým sa aj ponad toto vedela preniesť.

Takže kde je lepšie, je relatívne. Dakomu je lepšie v rodine (či už takovej nebo makovej), a dakomu zas predsa len v tom DD. Záleží od podmienok, aké v prostredí, kde decko vychovávajú, sú. A nemyslím tým len materiálne podmienky.

 

Asi ma tu teraz budete pranierovať, ale nech; v tejto súvislosti (partnerstvo/manželstvo dvoch homo...) ma napadá jeden ftípek:

Príde chlapík do krčmy a pýta sa krčmára:

Prečo sa táto krčma volá U dvoch teplých?

A krčmár na to:

Neviem, počkajte, opýtam sa ženy... Feroooo!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak DD je určite lepší, než zlá rodina, ale dobrá rodina je určite lepšia než DD... hlavne, u nás sa o deti rodičia poväčšine neprestávajú starať vo chvíli, keď dovŕšia 18 rokov, na rozdiel od DD (nedávno sa v médiách riešilo, že vyhodili z DD chlapca, ktorý mal 19 a ešte neskončil školu, stal sa z neho bezdomovec a nemohol pokračovať v štúdiu, lebo nemal z čoho žiť - ten konkrétny prípad sa nakoniec vyriešil v prospech chlapca, pokiaľ viem)... ostať v 18-19 rokoch  s tým, že sa človek môže spoliehať len sám na seba tiež nie je žiadna výhra...

pokiaľ ide o adopcie - každá rodina, ktorá si chce adoptovať deti, prechádza niekoľkoročným skúmaním a posudzovaním, a nie každý, kto dieťa chce, ho nakoniec aj dostane, z toho by som tiež nemala strach... a kdesi už ilustrovali aj taký prípad - deti majú strýka, ktorý je homosexuál a žije s priateľom usporiadaným životom... keď sa niečo stane ich rodičom, kde nakoniec skončia - u strýka, s ktorým si dobre rozumejú a majú ho rady alebo v DD? ak by bol zákon o zákaze adopcií (my hovoríme adopcie, ale v podstate je rôzna forma starostlivosti o deti a predpokladám, že niektorým ľuďom vadí už len predstava  prítomnosti detí u homosexuálov, čiže sa to bude týkať nielen adopcií, ale aj pestúnskej starostlivosti a ďalších foriem starostlivosti), mali by skončiť v DD, kde by im podľa zákona malo byť lepšie než u dvoch homosexuálov... naozaj by im bolo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten prípad 19ročného chlapca z DD vyhodeného som tiež sledovala. Táto vec je nedoriešená. Mali by tie decká pripravovať na vstup do života a hlavne by mali dať niekoho, na koho sa môžu v prípade problémov obracať. ved aj basisti majú kurátorov či kieho helementa, u ktorých sa majú hlásiť a ktorí ich majú na starosti a majú im pomáhať zaradiť sa do života...keď vyjdú z basy. Až na to, že decká z DD by to nemali ako povinnosť, ale niekto taký, dajaká institúcia na toto zameraná by mala existovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Racionalny dovod...no....tak aky ho mas ty, ked tak skalopevne si presvedceny o racionalite svojho presvedcenia? Na zaklade akej "utajovanej" skutocnosti si sa tak rozhodol? A nezval to na diskriminaciu niekoho. 

 

 

Nadych, vydych, napocitaj do desiatich. Snad to pomoze a prestanes vidiet do cervena.

 

Pokial nepoznas studie pre ani proti, tak je racionalne nezatracovat ani jednu moznost.

A nie emotivne prskat bezobsazne vymysli o akomsi socialnom experimente storocia.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma, občas niekde existujú také tie "domy na polceste". kde sa mladí učia žiť samostatne, pod dozorom niekoho dospelého, ale nie je to pri každom DD a asi tam nie je miesto pre každe dieťa, čo odchádza z DD... ale áno, je to katastrofa... a práve preto by bolo vhodné umiestniť čo najviac detí do rodín

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nadych, vydych, napocitaj do desiatich. Snad to pomoze a prestanes vidiet do cervena.

 

Pokial nepoznas studie pre ani proti, tak je racionalne nezatracovat ani jednu moznost.

A nie emotivne prskat bezobsazne vymysli o akomsi socialnom experimente storocia.

 

Vdaka za radu....verim, ze je od odbornika.

 

Studie sem teda nejake dohod........ja ich nemozem nikde vygooglit. Ale ak mas na mysli akesi osobne nazory nejakeho "odbornika na taketo pripady", tak s takej studie mozes cerpat iba ty. Nikto nemoze teraz zodpovedne prehlasit, ze tento socialny experiment sa po nejakych desatrociach nevyhodnoti, ako nestastne riesenie. Ist v tomto, tak citlivom pripade, cestou pokus-omyl, je stravitelne asi len pre teba a tebe podobnych "vyskumnikov". Mozno u teba nezalezi na tom, za aku cenu sa na to nakoniec pride.........nehladte na obete, dolezite su konecne zistenia :( . Ucit sa na vlastnych pochybeniach, je predsa mudre. AJ v CR, kde je uz schvalene reg.partnerstvo, su v tomto (adopcii) dost prisne obmedzenia, takze to asi bude ozaj "nepreskumana" cesta. No ty mas v tom jasno......ci?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz nemam cas pisat dlhsie prispevky len by som ta, informator, poprosila aby si aspon bodovo povedal co sa podla teba stane, ak zopar desiatok az stoviek deti vychovaju homosexuali...co to ovplyvni..nech viem o com sa mame bavit.

dakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co ma spolocne vychovavatelka v nejakom domove (preco sa pytas na klastor?)  s adopciou dietata gay parom?

Tuším si tu argumentoval, že ďeťom, ktoré vychová lesbický pár, bude chýbať mužský vzor. To isté platí aj o mníškach. Aj keď zlé jazyky tvrdia, že niektoré mníšky majú fúziská ako pravý zálesák a tak by úlohu chlapa možno zastali, to neviem. :zubiska:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz nemam cas pisat dlhsie prispevky len by som ta, informator, poprosila aby si aspon bodovo povedal co sa podla teba stane, ak zopar desiatok az stoviek deti vychovaju homosexuali...co to ovplyvni..nech viem o com sa mame bavit.

dakujem

 

 

Pisat bodovo na temu "co sa stane, ak par desiatok ci stoviek deti sa daju na vychovu homosexualom", je nemozne. Bolo by to nieco na sposob "co sa stane, ak nad havajskymi ostrovmi zamava nejaky motyl  v urcitom case kridlami". To sa dozvieme, az sa to stane : ( . Preto vravim, ze je to socialny experiment na detoch. Neexistuje ziadny zachytny bod a teda ani ziadny studia, na ktoru sa da odvolat a na zaklade ktorej je to mozne, bez vycitiek tento nezmysel  schvalit. Niekomu mozno, za to, aby sa to dozvedel, tie deti posluzia ako vzorkova skupina a po nejakych par desatrociach sa to vyhodnoti. No ak uz teraz si schopna poznat vysledok, tak si fenomen :) . Aky bude kladny?....... ci to bude zasa omyl, ako nejaka arijska studia v nedavnej minulosti? Na druhu stranu, ale existuje zasa kopec studii o spravani-sposobe zivota homosexualov. Mne pridu dost dolezitejsie, ako akesi pretlacanie potlacania prav niekoho. Tebe nie?

 

 

 

Tuším si tu argumentoval, že ďeťom, ktoré vychová lesbický pár, bude chýbať mužský vzor. To isté platí aj o mníškach. Aj keď zlé jazyky tvrdia, že niektoré mníšky majú fúziská ako pravý zálesák a tak by úlohu chlapa možno zastali, to neviem. :zubiska:

 

Najdu sa rozne vzory a je mozne, ze su aj medzi mniskami a samozrejme aj inde :)

 

http://www.topky.sk/cl/100314/1395073/Skandal-v-Eurovizii-2014--Nasi-susedia-vyslali-transsexualnu-muzatku-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To sa mame teraz bavit o situacii v Rusku?.....predsa nic nove pod slnkom. Ako sa spravaju demegogovia k svojim obcanom, tak sa spravaju aj k susediacim statom. Len neviem, ako to suvisi s adopciou deti homoparmi :(. No mozno ty to sem predhodis....vdaka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

len tak na okraj. tým, že sa povie, že je to fuj, neprestane homosexualita ani ľudia s ňou žijúci existovať ... ani v tak vraj bigotnej krajine ako je desaťkrát väčšie Poľsko ... zjavne je v čomsi aj tak kúsok pred nami.

 

 

 

post-3-0-94670300-1417620811.jpg

post-3-0-51378200-1417620815.jpg

 

 

http://www.sme.sk/c/7525847/prvy-gej-primator-meni-polsko.html?ref=trz
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov