Skočiť na obsah

Sexuálna poradňa?


Jovzin

Odporúčané príspevky

Hmmm... Zacinam mat trosku zmiesane pocity a aj nervy. Mam pocit ako keby som sa chcel milovat s drevom alebo kamenom, a ze sa snazim zhavit drevo alebo kamen... Budem si musiet so Stevkou pokecat o tom, ze aby aspon obcas zacala s iniciativou ona napr: Jozko mam na teba dneska chut alebo nieco v tom zmysle aby mi proste dala najavo, ze ma chut na nieco viac ako len bozkavanie. Pretoze si vazne pri nej pripadam ako ten najnadrzanejsi clovek na planete. Viem, ze sa nema porovnavat ale Lucia v tomto bola trosku viac iniciativna, tam proste to zhavenie bolo vidno a aj ona sa zapajala do zhavenia. Ale pri Stevke to je nejake lenive, ja som prvy, ktory dava dole jej nohavice avsak musim aj svoje rozopinat a davat dole, kedze druha strana nic nerobi, ja som prvy, ktory dava dole jej tricko ale zase musim aj svoje lebo druha strana je pasivna. No napr vcera vyzeralo to, ze jupi budem mat konecne to moje opravne repete (ale zabudol som debil vypnut zvucky na mobile takze to zvorala segra lebo zavolala, ze pod po psa ci co), avsak nevedel som ci mozem pokracovat, ked som bol taky nazhaveny, alebo nie. Pretoze druha strana bola zase pasivna. Ziadne slova, ziadne gesta a to som sa snazil vazne vnimat kazdy jeden jej pohyb, napr zbadal som take jemne kusnutie svojich pier, co spravila a uz som si myslel, ze 1/ jupi tak asi ma chut na nieco viac; 2/alebo ma len nieco na pere. Ale hovorim ja zase som bol vcera prvy, ktory zacal rozopinat nohavie a podobne... Hmm fakt budem sa musiet s nou trosku pozhovarat ci aspon mi moze dat nejako slovne alebo gestom najavo, ze ma chut na nieco viac.

 

Tesil som sa, ze budem aspon raz za tyzden trenovat tu moju vydrz a sex a zistovat co sa komu viac paci, ale ta nejako... to vyzera, ze to zatial kazdy tyzden nebude to trenovanie.

 

Njn chcel som pannu tak ju mam, ale totalnu/neskusenu ak to mam tak povedat, musim ju vela toho naucit este...

 

Niekedy rozmysalm, ci by som aj ja nemal zacat byt taky pasivny, a proste zostat iba pri bozkavani a neosahavat ju, a cakat kym pride na nu nejaka chut, ze uz nebude moct vydrzat a sama zacne iniciativu a rozipsovavat zipsy a podobne. Ale neviem ci by som to vydrzal, kedze som taky mlady nadrzany zajacik... Tak ale skusit to asi skusim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm fakt budem sa musiet s nou trosku pozhovarat ci aspon mi moze dat nejako slovne alebo gestom najavo, ze ma chut na nieco viac.

 

ja ti neviem, ale toto by som pohovorom neriesil .. radsej si vymysli nieco v zapale hry. 'zlatko vyzlec mi gate' nebude to prave orechove, ale ked to viac prisposobis situacii, mohlo by to fungovat .. ked sa moja hra na pasivnu, tiez jej vravim, ze si ma moze zobliect a tak, a celkom sa chyta.

 

musim ju vela toho naucit este...

 

prepac ale LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :lol: :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Njn chcel som pannu tak ju mam, ale totalnu/neskusenu ak to mam tak povedat, musim ju vela toho naucit este...

:lol: ... ale teraz vážne, treba trpezlivosť, chodiť do kina a dať tomu čas / kam sa tak ponáhlaš ? /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No napr vcera vyzeralo to, ze jupi budem mat konecne to moje opravne repete (ale zabudol som debil vypnut zvucky na mobile takze to zvorala segra lebo zavolala, ze pod po psa ci co), avsak nevedel som ci mozem pokracovat, ked som bol taky nazhaveny, alebo nie.

zoral si to ty, lebo segra nevedela ze zrovna sa pokusas o opravny termin a navyse si ani nevypol zvonenie

Pretoze druha strana bola zase pasivna. Ziadne slova, ziadne gesta a to som sa snazil vazne vnimat kazdy jeden jej pohyb, napr zbadal som take jemne kusnutie svojich pier, co spravila a uz som si myslel, ze 1/ jupi tak asi ma chut na nieco viac; 2/alebo ma len nieco na pere. Ale hovorim ja zase som bol vcera prvy, ktory zacal rozopinat nohavie a podobne... Hmm fakt budem sa musiet s nou trosku pozhovarat ci aspon mi moze dat nejako slovne alebo gestom najavo, ze ma chut na nieco viac.

 

kolko ludi ti tu uz napisalo aby si prestal riesit, planovat, kombinovat a hladat signaly a naznaky

pokial sa s nou budes rozpravat, aby ti dala najavo nieco, tak skoncis tak, ze to bude robit len preto ze to pozadujes ... teda potial, pokial ju to bude bavit

potom zistis, ze pri niekom inom jej ta iniciativa ide sama od seba a pri tebe je poleno dubove

 

no nic, skusaj pre zmenu byt pasivny a potom tu napis, ako ti to nejde Obrázok

 

BTW radsej sa ju ozaj nesnaz nieco ucit Obrázok

 

... a vobec, kasli na cely sex, ludia prehanaju a zbytocne to precenuju

odbavit sa dokazes spolahlivejsie sam, nebude ti to aspon nikto kazit a su aj krajsie veci v zivote

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Njn budem musiet prestat riesit uz aj planovat aj kombinovat a hladat blbsoti.

 

Ok tak kaslem na ucenie. Necham to na neviem co na nieco to necham....

 

Kua musim dat tomu cas ako pise lopata a neznasilnovat vsetko... :lol:

 

Njn su ja krajsie veci v zivote to hej... :) Asi by som si ich mal zacat uzivat viac :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cim viac sa budes snazit dosiahnut vytuzenu metu, tak tym menej sa ti bude darit

ked ten stoporeny falus ti je vidiet celkom vyrazne na cele a nie je to nic, co by taku pannu niekedy vedelo nakopnut

ony aj baby maju obcas obavy z toho aby nieco nepokazili a ked sa stretnu dve taketo dreva, tak aj ten mobil nakoniec v najnevhodnejsiu chvilu zazvoni

 

neries to a pride to same Obrázok

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skus to, teraz ma napadlo ze to si tam este aj ruzove lupene, sviecky a nevtieravu hudbu chcel instalovat :lol:

Neblazni a nevymyslaj odkukane romanticke vymysly, na to mas dost casu, ked budes vediet kde je sever

 

ja ti skor prajem aby si uz prestal jancit a skus zatial ten pretlak vymlatit nejakou aktivitou na inom poli :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tu by bolo asi treba citovat kazdy tvoj prispevok, kde si podakoval za radu a napisal si, ze uz budes vazne robit to, co ti radia, a zaroven hodit linky na prispevky, v ktorych sa zase stazujes na to iste...

 

Aj by som to urobila, cas na to mam, ale pri istej perlicke sa mi zastavil mozog.

 

Njn chcel som pannu tak ju mam, ale totalnu/neskusenu ak to mam tak povedat, musim ju vela toho naucit este...

Ja ti nevim, chlapce, ci sa mam na tomto smiat ako weirdo, alebo ti pohrozit niecim bolestivym a nasilnym :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

elfant: jj dik za prianie dufam ze prestanem jancit :lol: a no tie hormony by trebalo nejako dat zo seba von najskor posilku pojdem mrknut tam to dobre vymlatim :)

 

Eiensama: Jj ja viem fakt sa snazim robit co mi radite vsetci...

A vazne tu pisem stale o tom istom ???

 

Doll: :) heh

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A vazne tu pisem stale o tom istom ???

 

ano..v skratke, ze si este nezasunul

stale sa pytas na to iste, a my stale to iste opakujeme.. ale vsak v poho, pytaj sa dalej, radi znova poradime

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

si skusena, mozes im pri tej premiere robit koordinatora, zasypavat ich ruzovymi lupenami

a eliminovat pripadne zadrhely dopredu, ako vypinat mobil, opravovat zaseknute zipsy a podobne :lol:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ehm.

 

A vazne tu pisem stale o tom istom ???

Ano.

 

Aky si chudak, nevies co mas robit, chces sex, chces sex, nevies co mas robit, chces sex, stale ti stoji, chces sex, chces sex, nevies co mas robit, stoji ti, stoji ti, sipka sem, sipka tam! A stale ti tu radia a radia a radia a ty vzdy povies ze ano ano, uz to tak spravis... A do tyzdna si spat s tym istym problemom, akurat ze ho prefrazujes :lol: Zacarovany kruh, moj drahy, von sa z neho nedostanes.

 

Ja uz ani neviem, co by bolo vhodne ti poradit, pretoze ty si taky tutmak a antitalent v tomto smere. Len by si zasuval ale pri kazdej drobnosti sa ides pokakat a nic ti nevychadza a trhas si z toho vlasy - figurativne. Pri kazdej malickosti blaznis a salies a na to by som ti radila mozno tak jedno - najdi si nejakeho poriadneho flegmatika, at sa z neho na teba nieco nalepi a at uz konecne prestanes robit z komara somara. Pianko.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A vazne tu pisem stale o tom istom ???

nie. :lol: vždy s každým novým krokom príde ďalší iný problém či podproblém a len dokazuje, že život je nekonečne farbitejší než sa v predstavách kedykoľvek zdá :)

no nie ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

JJ game suhlasim. :lol: Zivot je zaujimavy fakt ze. Btw vcera ako som hladal u nas na FTP Antiku pre Stevku par knih do skoly co by sa dali stiahnut tak som nasiel aj jednu knihu o sexe :) A hmm chcel som sa popytat na par otazok co som sa tam docital ci su pravdive ale radsej uz nepisem nic. Aby to nebolo o tom istom zase... :)

 

Eiensama: hmm pianko jop to by trebalo. Hmm preco nie som flegma ako moja segra kua. a ako pises robim z komara somara a to z kazdej jedne veci, to neni len o sexe u mna.

 

Hmm tak ja idem pisat uz do inej temy radsej ako je hudba alebo fs alebo filmy abo daco ine ako je sex...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin v pohode sa opýtaj

v knižkách zvyknú popísať všeliaké polopravdy,

resp. si to mohol nesprávne pochopiť, čo by mohlo vyústiť k ďalším "trapasom"

 

v pohode sa spýtaj

však o tom je diskusné fórum, aby si dostal odpovede na svoje otázky

takže kľudne do toho

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď to chceš vymlátiť polož ho na stôl a treskni po ňom kladivom. Určite v najbližšej dobe nebudeš mať neprekonateľnú chuť na sex. :lol:

 

Možno ona chce trochu adrenalínu, keď má chuť vtedy keď sú nablízku rodičia, alebo to len hrá, aby si si nemyslel, že nikdy nemá chuť (aj by som chcela, ale sú tu rodičia).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty sa hlavne pusti uz praktikovat...ziadna teoria..nemyslim ze existuje este nieco co by si ohladne tejto temy nevedel..vsetko bolo povedane..

 

neriad sa tym co pisu v knihach...rob to co chces..

 

ja si to viem zivo predstavit..pride na vec..a ty si spomenies "ako mi to len hovorili na tom fore?"..."ako som to len cital v tej knihe?" .. no a je jasne ze sa to cele dokasle..

 

ale to je tu stale o tom istom :lol:

naozaj uz niet co ti poradit

hlavne sa nepytaj na nieco co si sa niekde docital..hlavne uz nic necitaj..hlavne konaj..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď to chceš vymlátiť polož ho na stôl a treskni po ňom kladivom. Určite v najbližšej dobe nebudeš mať neprekonateľnú chuť na sex. :lol:

desim sa toho, ze to jovzin zoberie doslova :)

pisal som o vymlateni pretlaku, nie o mrzaceni sa :)

 

alebo ty to tak praktizujes ? (;))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď to chceš vymlátiť polož ho na stôl a treskni po ňom kladivom. Určite v najbližšej dobe nebudeš mať neprekonateľnú chuť na sex. :lol:

 

vlastná skúsenosť ? zabralo ? :)

 

 

 

 

je to o tom istom, o sexe pre začiatočníkov ... ale pozerala som sa na to pred pár dňami, trochu zmien tu predsa len je.

keď niekto potrebuje poradiť, a zjavne potrebuje, je lepšie, keď tie rady počuje živé, možno od ľudí, ktorí majú niečo odskúšané, než z kníh a hlavne pseudovedecky sa tváriacich článkov kdekade po nete a časopisoch.

 

možno sme niečo dosiahli

zatiaľ sa zdá, že jovzin zistil, že pre začiatok bude lepšie upustiť od lupeňov ruží a špeciálneho dvd s extra vybratou hudbou, nechať ich na neskôr, aspoň dúfam, a napriek tomu, že už veľmi dávno sme sa rozprávali o tom, že panna či nie, začal zipsový problém, neviem si to celkom dobre predstaviť medzi horiacimi sviečkami a ružami, očakávanie, že dievča bude aktívne a ono nie je ...

to zasa s pannou nemusí mať veľa spoločné, lebo ... jednoducho dievča nie je aktívne, možno nebude, možno sa prebudí a bude, ale možno len potrebuje niečo robiť ináč.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

desim sa toho, ze to jovzin zoberie doslova :lol:

pisal som o vymlateni pretlaku, nie o mrzaceni sa :)

 

alebo ty to tak praktizujes ? (:))

 

Dúfam, že to nevezme doslova ;)

 

jemné veci tu už boli, tak som skúsil niečo drsnejšie ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ano, rozmlatit si pohlavny ud by bol tiez sposob, ako sa zbavit tuzby... naveky. Vlastne tuzba by bola, len by sa uz nedala praktizovat :lol: To mu neradte, pani, este nam sem pride s tym, ze to spravil a teraz uz nema sipku ale prevrateny kriz...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov