Skočiť na obsah

Sexuálna poradňa?


Jovzin

Odporúčané príspevky

hmm najprv k veciam od mojej poslednej navstevy: takze nezobral som to doslova :lol: a kladivom tak teraz max mlatim do steny kedze prerabame kuchynu v tom nasom dome co sme kupili pred rokom :)

 

Game: vdaka :) Ja si to tiez myslim ze sme sa posunuli uz trosku a ja s vami ;) A hej radsej si to precitam od ludi co to uz skusili alebo maju predsa nejaku skusenost ako to pozerat na telke alebo citat knihy.

A ano od lupenov a sviecok a podobnej veci som upustil zatial to az neskor ;)

 

Btw s tou aktivitou ;) Zisitl som ze stacilo tak nenapadne povedat ze mojko nabuduce by sme si mohli zahrat ze kto bude mat na sebe viac / menej oblecenia ;) a cuduj sa ono to fungovalo vcera ;)

 

A teraz ked som nacal ten vcerajsok bol pekny. Bolo to moje repete teda my sme to nazvali so Stevkou druhe kolo volieb pre Jovzina ;) Avsak no ako to povedat vydrz zase dost mizerna ;) ale aspon som uz nemyslel na praskjauce gumy, podarilo sa mi ich vyhodit z hlavy co som bol happy. Akurat skoda ze neviem to vzrusenie kuskovat a pomaly ventilovat ale ja to vzrusenie pustim naraz a potom sa neurob do minuty... A to som si kupil aj durex performu ;) ale ta tie performy by podla mna aj zabrali akurat asi nepocitali s mojou psychikou... Som sa snazil aj mysliet na blbosti typu ze sa ucim na skusku, alebo zabijam klince do steny, alebo ze bavim nejaku pc hru, ale ta ono sa to vsetko striedalo tie myslineky jedna za druhou a nepodarilo sa mi na nejaku blbost mysliet dlhsie ako 10 sek ;)

 

Hmm skoda akurat tej vydrze mojej ;) Stevula z toho poriadne nic nema co ma trapi kedze na prvom mieste je ona a jej uspokojenie, ale ta ked v nej od zasunutia vydrzim max 1 min tak je to fakt onicom... Ale vyzera ze ma porozumenie a zatial z toho nerobi taku velku vedu ako ja... Vsak ma poznate ze robim zo vsetkeho koniec sveta...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok, jovzin, tak predsa len si sa dostal dalej :lol:

 

 

Zisitl som ze stacilo tak nenapadne povedat ze mojko nabuduce by sme si mohli zahrat ze kto bude mat na sebe viac / menej oblecenia

napriklad :)

 

ono musis ratat s tym, ze na isty cas to budu z tvojej strany take minutovky, dvojminutovky

dohanaj u stevky prstami a jazykom

 

ale inak, ja by som ti poradila jednu vec a to trenovat svalstvo panvoveho dna

ovela viac potom dokazes aj ovladat iste veci pre sexe

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z toho si nič nerob. Je to na prvykrat (prvy parkrat) normalne. Je to pre teba (aj pre ňho :lol: ) nova skusenosť. Časom sa ta vydrž bude predlžovať, postupne sa aj naučiš cele to odďaľovať. Treba len trpezlivosť. Čim viac budete trenovať, čim viac to budete robiť, tym to bude lepšie a lepšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nikto asi necakal ze to zoberies doslova, uspech bude ked sa nalepi aspon daco, z toho, co za nalepenie stoji Obrázok

 

pokial si si nasiel dalsieho bubaka v podobe kratkej vydrze, tak ides spat, je to uplne normalna fyziologicka zalezitost a casom sa to upravi

miera vzrusivosti nie je konstantna a casom sa meni, ostatne existuju na to tiez prostriedky a je to dost aj o psychike

 

pokila by to dievca trapilo, tak ti to da nejako urcite najavo, ale podobne pochybnosti budu zrejme aj na jej strane, tak sa v tom zbytocne nevrtajte

ono cela ta cinnost je bud za ucelom plodenia, alebo za ucelom prinasania si radosti, netreba to brat ako sutaz, kto hlbsie, dlhsie, vykonnejsie, sofistikovanejsie a efektivnejsie

rovnako je aj nezmysel hodnotit dosiahnute vysledky a nimrat sa v tom do aleluja, je to hlavne pre prijemne prezite chvile

 

ked je clovek velmi hladny, tak zhltne cokolvek, rad a rychlo

ked ma cas a moznost jedlo vychutnavat, tak si vyberie co si nalozi na tanier a zapoji do toho aj ine zmysly

so sexom je to priblizne rovnako, tak sa necuduj tej minute Obrázok

 

ale inak, ja by som ti poradila jednu vec a to trenovat svalstvo panvoveho dna

ovela viac potom dokazes aj ovladat iste veci pre sexe

 

presne, pre zaciatok staci polkilova cinka a postupne si mozes nakladat viac :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok, jovzin, tak predsa len si sa dostal dalej :)

 

 

 

napriklad :lol:

 

ono musis ratat s tym, ze na isty cas to budu z tvojej strany take minutovky, dvojminutovky

dohanaj u stevky prstami a jazykom

 

ale inak, ja by som ti poradila jednu vec a to trenovat svalstvo panvoveho dna

ovela viac potom dokazes aj ovladat iste veci pre sexe

 

Hmm no co uz no dufam ze sa to casom zlepsi a bude z toho aj 5-10 minutovka :) A ano neboj dohanam u Stevky prstami a jazykom.

 

Cize svalstvo panvoveho dna, ok skusim vygooglit nejake cviky dik pekne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Hmmmm ako zacat... Asi dnesne doobedie bolo nadhera super cool bomba pre oboch...

 

OK tak pekne pomaly, vcera to bolo este s mojou vydrzou dost blbe. Dali sme si hmm 2 kola da sa povedat skoro 3 ale to uz som dochadzal s gumami a aj nervami...

Takze vcerajsie doobedie bolo 1. kolo myslel som na blbosti taktiez som sa snazil nemysliet na praskaujce gumy ale uplne som zabudol kuskovat to vzrusenie a cize po zasunuti som do minuty bol zase mimo. Ale aspon ten vcerajsi trening nieco aj priniesol :lol: Zistili sme ze do 5 minut viem uz byt znova ready a ne ako pred mesiacom ze sme cakali 15minut. Len trebalo prist na tie spravne vasnive bozky :) Ale zase sme si aj pokecali prijemne to Vam poviem, ze vcera som to mal zase fakt pekne lebo sme kecali pocas tych 5 minut o vsetkom o com sa len dalo: future, skola, kolko deti, kde budeme byvat, kam popjdeme na dalsi tyzden a podobne :) Proste super krasnych 5 minut. Druhe kolo zase myslel som na blbosti a snazil som sa aj kuskovat vzrusenie ale uplne som zabudol ze nemam mysliet na praskajuce gumy ;) Takze zase podobny scenar, a sedivenie vlasov lebo co ak guma praskne, ako pocas prveho kola akurat mozno o 30 sek dlhsie...

Ale ako hovorim a ako pisal tusim LOPATA: Prezili sme prijemne chvilky spolu a prijemne sme sa porozpravali ;) A ako hovori LOPATA sex nie je vsetko ;)

 

Ok a dnesok juj to bolo super. Hmm poviem Vam necakal som ze viem aj dlhsie ako 5 minut vydrzat dokonca dlhsie ako 10 ;) Doteraz sa mi to nechce vazne tomu verit ale Stevka nahodou pozerala na mobil kym som si nasadzoval gumu, ze kolko je hodin ci stihne do skoly. A potom pozerala ked sme skoncili a bolo to 17-18 min WAU SOM BUJAK CO HEHE ;) ;)

Mam pocit, ze najviac mi pomohlo to, ze sme pustili telku a musicbox a ta hudba, ze mi pomohla sa nejako uvolnit. A este aj to, ze som si povedal tak ked praskne guma tak bude pruser ale nastasite mamina doktorka tak kupim tie tabletky co su PO. Aj ked nechcel som by som ju vystavovat tomu co robia co som pocul, ze cely den je dievca mimo z nich ;)

 

Ale tak guma vydrzala nastastie ;) Mozno aj ona k tomu dopomohla ta performa konecne zaucinkovala asi. Ale najviac ma dostalo ked sme sa obliekali a jej hlaska: Mojko co robis v pondelok doobeda ;) hmm poviem Vam nezda sa ale je to certica :) A vyzera taka tichucka :)

 

Dik za pozornost a dufam, ze nikoho neotravujem alebo ze neleziem mu na nervy s mojimi prispevkami. Ale musel som sa podelit s dneskom fakt ma to dostalo...

Pekny den prajem ako vzdy :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: raz za tyzden sa objavis, napises sem strasne podrobny prispevok o tom, ako si riesil milion veci pri tom zase, potom sa opat vytratis na dalsi tyzden. mne to pripada ako uplna parodia :) ty si taky srandovny clovek.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale ako hovorim a ako pisal tusim LOPATA: Prezili sme prijemne chvilky spolu a prijemne sme sa porozpravali :lol: A ako hovori LOPATA sex nie je vsetko :)

 

som rád že aspoň niekto ma počúva :) ;)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LOPATA, ty preco radis ohladne sexu, ked sam nevies co to sex je? :lol:

nie je vsetko o sexe..prepac, no vsak ale to je samozrejme, kedze ty sam nemas partnerku, s ktorou by si chcel zdielat aj tento druh potesenia

 

btw, neviem co mam na ten Jovzinov vykon povedat

snad si len spomeniem na dnesne dlhe prijemne rano a Jovzinovi zazelam vela stastia

  • Pridať bod 2
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll, jednym prispevkom spravis z lopatu frigidneho oneho co ma drzat hubu, pretoze nic ohladom toho nevi, zo seba autoritu v teme sexu, a vseobecne si to napisala tak, ako keby clovek, co nema partnera, pripadne nevedie aktivny sexualny zivot, nema pravo povedat, ze sex nie je vsetko, ci vobec sa na tu temu nejako vyjadrovat. Ja ti neviem, ako to robis.

 

Jovzina nekomentujem. Tomu, ze taky clovek ako on nie je len vyplod niecej sadistickej fantazie ale skutocna osoba, uverim az vtedy, ak ho nahodou stretnem a bude presne taky isty, ako je i na fore. Pretoze toto, co tu pise...

  • Pridať bod 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll

 

neviem ako si prišla na to ze neviem čo to je sex? len preto že ho nemám 5x za deň ako ty ? a stále budem tvrdiť sex nie je všetko ... je samozrejme vo vztahu dôležitý ale určite nie je na prvom mieste ... teda u teba asi hej :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie nie nie, tu neslo o to, ze kazdy kto nema partnera, nema pravo komentovat v tejto teme..ja som dospela k tomu nazoru /v tom prispevku co pisem vyssie/ po dlhsej dobe, po tom, ako vseliak mozne sa LOPATA o sexe vyjadruje, ake ma skusenosti

nerobim z neho frigidneho jedinca, preboha, len cloveka, ktory si myslim ze by nemal s takou suverenitou davat rady

 

mne ide len o to, ze svojimi "radami" moze LOPATA nalomit zmyslanie dajme tomu JOVZINOVI, ktory potrebuje naozaj poradit

 

:)

 

LOPATA, a je mi jasne ze sa musis nejak branit, tak hadzes teraz spinu na mna, typu ze sex je u mna na prvom mieste..to tu nebudem vysvetlovat, veci sa maju uplne, ale uplne inak

to ze tu chcem niekomu poradit, este neznamena ze som vseznala co sa sexu tyka

 

keby mam sex naozaj ako prioritu no. 1, tak to je aj v kazdom prispevku citit

tak klud :lol:

a btw, vobec nemam sex 5krat za den, keby si citas takto dosledne ako tuto temu aj ine, tak vies ;)

 

a vsak co...len som vyjadrila svoj nazor...nemozem? :)

zaujimave..ozvali sa ti, ktori partnera nemaju...ale uz nekomentujem ;)

 

a EIEN, a co ak je JOVZINOVO trapenie naozaj skutocne? ty si myslis ze mas pravo hovorit o tom, aky je, aj napriek tomu ze ho nepoznas?

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LOPATA, a je mi jasne ze sa musis nejak branit, tak hadzes teraz spinu na mna, typu ze sex je u mna na prvom mieste..to tu nebudem vysvetlovat, veci sa maju uplne, ale uplne inak

to ze tu chcem niekomu poradit, este neznamena ze som vseznala co sa sexu tyka

 

ja na teba vôbec špinu nehádžem sexusj si koľko chceš a ským chceš ... nie som tu od toho aby som dakoho súdil :) a to že si vseznala čo sa sexu týka si možno myslí Jovzin ... ja neviem čo si v tomto prípade myslím lebo ma to nezaújma ... ja mu neradím čo sa sexu týka ale čo sa života týka ... že iba kôli sexu aby sa netrápil

keby mam sex naozaj ako prioritu no. 1, tak to je aj v kazdom prispevku citit

no ja to práveže v tvojich príspevkoch cítim, a myslím že aj jovzin inak by sa akurát teba o radu nepýtal

 

zaujimave..ozvali sa ti, ktori partnera nemaju...ale uz nekomentujem

nekomentuješ ale kľudne môžeš ;) ... šak chcem sa trochu zasmiať :)

 

a btw, vobec nemam sex 5krat za den, keby si citas takto dosledne ako tuto temu aj ine, tak vies

 

dobre ;) dakde si písala že 3 krát to potrebuješ :) ... tak som 2 razy pridal na vrch aby som to okorenil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a EIEN, a co ak je JOVZINOVO trapenie naozaj skutocne? ty si myslis ze mas pravo hovorit o tom, aky je, aj napriek tomu ze ho nepoznas?

Mam. Tak isto ako mas to pravo hovorit i ty, tak isto ako i ty mas pravo posudit, ze lopata to povedal prilis suverene, tak isto ako i kazdy z nas hovori nieco o tom druhom i bez toho, ze by sme sa navzajom vsetci fantasticky poznali. Podla mojho posudenia je toto takzvane jovzinovo utrpenie az prilis potiahnute za vlasy. Ak podla tvojho nie, no prosim. Ci su tie problemy skutocne alebo nie nam to nevyjasni.

 

Inak konkretne tou radou, ze sex nie je vsetko, sa neda nic pokazit.

 

Pravo nepravo, zaciatok tvojho prispevku vyzeral fajn. Zdalo sa mi, ze som iba tomu predchadzajucemu zle pochopila, a ze ty to iba normalne vysvetlis co preco a ako... Ale potom si si MUSELA rypnut. Proste MUSELA.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jednoducho, nechcela som nikoho urazit, ani som to tak nezamyslala...ale to je teraz bezpredmentne, kedze som to napisala

 

nech si to kazdy vysvetli ako chce

 

 

a sme v teme Sexualna poradna...tak sa nebavme uz o nas, jo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..jovzin pochopi ze to cele nie je iba o sexe vtedy, ked si nieco prezije, ked zazije aj taketo "strastiplne zazitky" ... samozrejme ze si uvedomuje aj teraz ze je to o inych veciach, ale ako vidno, trapi ho najviac tato oblast

 

..to ze clovek mysli na sex, este neznamena ze to je prenho to najdolezitejsie

ale je to nieco, pri com clovek zabudne na kazdodenne starosti, pri com sa uvolni, uzije si, ked travi chvile s clovekom ktoreho ma rad, s clovekom ktorym chce byt...a dalej nemusim asi pokracovat

 

to ze sa ja vyjadrujem o sexe tak ako sa vyjadrujem...holt, je to nieco, co mi prinasa potesenie...OKREM INEHO..by som rada podotkla pre niektorych, ktory si myslia nieco ine :lol:

ALE KTO NEMA RAD SEX?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov