Skočiť na obsah

Sexuálna poradňa?


Jovzin

Odporúčané príspevky

ach jovzin..prestan prosim ta pozerat romanticke filmy, serialy, telenovely....fakt som si myslela ze trosku vytriezves, ale ty nas cim dalej tym viac prekvapujes

to ako v dobrom..prajeme ti uspechy..ved to tu vidis..

 

to co sa ti stalo pri prvom pokuse, ver, sa stava aj skusenym, ktori sa idu prvy krat milovat s novou partnerkou...kazdy moj priatel zlyhal, pretoze kazdemu na tom zalezi..samo ze kazdy je nadrzany, ale zrazu ked pride k hodine H, su v takom psychickom rozpolozeni, ze to nezachrani uz nic

takze hlavu hore, a nielen tu...treba skusat, urcite bude este kopec "stroskotani", ale to vam islo iba o to? ved sa teste zo vzajomnej pritomnosti, blizkosti, tych peknych chvil kedy prezivate vzrusenie...kvalitne milovanie sa dostavi, ale na to treba skusenosti :lol: tie sa dostavia, ale po case, nie hned

 

a hlavne nepripravuj izbu so vsetkym co spominas hore...zensku navnadis na paradny vecer so vsetkym co k tomu patri, a co ked zlyhas? .. taketo "moresy" si odloz na neskor, ked bude vas vztah intenzivnejsi, ked budete mat skusenosti..a ten tvoj bude na slovo posluchat...

 

a neviem co sem furt pleties sexuologa..toho uplne vyhod z hlavy..

 

:)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Takze ako je to teraz so mnou... Takze moje opravne repete este stale neprislo kua... A velmi by som sa priznam uz chel to repete, lebo mi uz zacinaju tie hormony liezt na hlavu. Zacinam byt zase nadrzany az az. A kedze som sa rozpraval aj so starsim braskom tak mi poradil to iste ako doll, ze treba trenovat. Hmm priznam sa ze som dufal ze aspon raz za tyzden to trenovanie budem mat, ale nejako to vyzera ze ak budem mat raz za mesiac to trenovanie tak budem rad.

 

Btw otazku mam na dievcata: Mozem sa opytat ako to je s vasou naladou? Pretoze jeden den mam pocit ze Stevka by sa na mna vrhla aj za cenu toho ze vedla ma rodicov a na druhy den ak je prazdny dom/byt tak zrazu nejako sa jej ani dotknut nemozem lebo hned kuse... ??? To ste az take naladove ? A vopred pisem nema svoje dni kedze tie skoncili uz pred tyzdnom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ste az take naladove ?

Sice nie som dievča, ale odpoviem na zaklade skusenosti a dlhoročneho odborneho vyskumu. :lol: Je to samozrejme individualne, ale žien s aprilovou naladou je drviva, drviva väčšina. A zjavne aj ta tvoja bohužiaľ alebo chvalabohu k nim patri. Naladovosť je prirodzena ženska vlastnosť (to nie je utok na damy, aj mi muži mame svoje). Môžeš ju len akceptovať alebo nie, ale nespraviš s tym nič.
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sranda téma.

To je pravda, sme veľmi náladové. Teda aspoň ja. A čo keď má "oné" svoje dni. Vtedy by sa ani mne nechcelo.

Ja nemám rada keď sa okolo toho veľa kecá - plánuje a pod. Keby som ja nejakého mala, nech mi ho tam vrazí kedy chce a je pokoj :lol:. A keby sa mi nechcelo tak mu rovno poviem že prečo.

  • Pridať bod 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne tak, ako povedal Ryan...je to HLAVNE individualne..mozes narazit na zenu, ktora bude ma chut stale, naopak ty jej nebudes stihat...mozes narazit na zenu, ktorej to vobec nebude smakovat tak intenzivne ako tebe...mozes narazit na zenu, ktora bude pocas svojich dni naladovou, nepristupnou....INDIVIDUALNE

 

zistis casom aka ta tvoja Stevus vlastne je :lol:

 

aj ja byvam naladova...ked mam zlu naladu, tak som mozno oduta, trocha drza, ale to ci mam chut alebo nie, do toho mi nalada nekeca :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nemám rada keď sa okolo toho veľa kecá - plánuje a pod. Keby som ja nejakého mala, nech mi ho tam vrazí kedy chce a je pokoj :). A keby sa mi nechcelo tak mu rovno poviem že prečo.

 

 

kto by to bol na teba povedal :lol:

myslim ze v reale to funguje asi trocha inak :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby som ja nejakého mala, nech mi ho tam vrazí kedy chce a je pokoj :).

 

:lol: to si zabila

 

inak, ja osobne mam radsej, ked zena nedava najavo, ze chce, resp. co chce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a chlapa urcite sem tam vzrusuje ked sa jeho partnerka /chap priatelka, manzelka/ ocitne v roli kedy sa "brani" a hra sa na obet :lol:

 

ale podme radsej radit, ako sa nechat unasat predstavami .. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak, ja osobne mam radsej, ked zena nedava najavo, ze chce, resp. co chce.

 

:lol: :)

 

ty mas rad drevo v posteli, ktore si lahne a netusis co chce? ktore ti len lezi a posluzi ako matrac?

ako sa uistujem, fakt mas divne myslienky...

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tomto prípade si myslím, že to leg myslel ináč, skôr ako skúmanie neprebádaného, možno niekoho baví objavovať ameriku ... a to ani nie je také zlé ... :lol:

alebo možno nie ... ja som to pochopila takto :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze ako je to teraz so mnou... Takze moje opravne repete este stale neprislo kua... A velmi by som sa priznam uz chel to repete, lebo mi uz zacinaju tie hormony liezt na hlavu. Zacinam byt zase nadrzany az az. A kedze som sa rozpraval aj so starsim braskom tak mi poradil to iste ako doll, ze treba trenovat. Hmm priznam sa ze som dufal ze aspon raz za tyzden to trenovanie budem mat, ale nejako to vyzera ze ak budem mat raz za mesiac to trenovanie tak budem rad.

To si este na nu neposlal tych spievajucich santaklausov ?

Osadenemu oknu na dverach do kupelne, nemoze odolat

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze ako je to teraz so mnou... Takze moje opravne repete este stale neprislo kua... A velmi by som sa priznam uz chel to repete, lebo mi uz zacinaju tie hormony liezt na hlavu. Zacinam byt zase nadrzany az az. A kedze som sa rozpraval aj so starsim braskom tak mi poradil to iste ako doll, ze treba trenovat. Hmm priznam sa ze som dufal ze aspon raz za tyzden to trenovanie budem mat, ale nejako to vyzera ze ak budem mat raz za mesiac to trenovanie tak budem rad.

 

Btw otazku mam na dievcata: Mozem sa opytat ako to je s vasou naladou? Pretoze jeden den mam pocit ze Stevka by sa na mna vrhla aj za cenu toho ze vedla ma rodicov a na druhy den ak je prazdny dom/byt tak zrazu nejako sa jej ani dotknut nemozem lebo hned kuse... ??? To ste az take naladove ? A vopred pisem nema svoje dni kedze tie skoncili uz pred tyzdnom.

 

obávam sa, že som po málo prespatých nociach mimoriadne nechápavá, ale nechápem ... ako je to s tým tréningom a akým ? bolo už niečo či nebolo ? :lol:

 

k tej náladovosti, nuž to nie sú len dni, po celý čas je žena tak trochu pod kontrolou hormónov, a niektorá je náladová viac, niektorá menej, alebo sa vie viac ovládať alebo to pridupľuje ako trest pre chlapa, je to zložité. asi radšej počítaj s náladovosťou, bude to jednoduchšie.

ako píše doll, nie každá sa dá vyrušiť náladovosťou, ale len nie každá.

 

mno ... tá vec s rodičmi vo vedľajšej izbe nemusí byť práve o náladovosti. to sú asi dve rozličné veci.

trochu príchuti nebezpečenstva či vedomia, že to nepríde až do krajnosti, vie vybudiť niekedy viac, než akákoľvek predohra

keď ste sami a nikto rušiť nebude, je to ...iné.

možno je ten typ, že ten pocit k tomu potrebuje ... hm ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sa zamknite preboha, ked ti vadia jej rodicia vo vedlajsej izbe .. a prestan riesit kekeciny. mne sa na prvykrat postavil na tri minuty zo samotnej radosti, ze sukam, inak som mal nervy ze az. to bolo v noci. a pri repete som po par minutach skoncil takym gejzirom, ze to svet nevidel. co z toho vyplyva? rob to, co zeny nechcu, aby si robil - nerozmyslaj mozgom, ale vtakom.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) to si zabila

 

inak, ja osobne mam radsej, ked zena nedava najavo, ze chce, resp. co chce.

 

hej a holka, pokial chce, tak je potom v strese, ze ti nemoze davat najavo, bo ta to rozladi, prip. este aj odradi

fakt genialne, uz som zazila :)

a inak na toto ti ziadna aspon do istej miery skusena holka s normalnym sexualnym zivotom nepristupi

iba ked si taku vychovas, pokial sa necha

 

nic nie je nad to, ked mozem slobodne prejavovat co chcem, kde chcem, ako chcem a chlapovi sa to este aj paci ;)

 

jovzin, na tvojom mieste by som v takomto pripade vyuzila Stefkinu naladu, ze sa na teba chce vrhnut, a aj za cenu , ze vedla ma rodicov to rozbalila :lol: zamknite sa, ak sa da a ked nie, nerieste ich

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej a holka, pokial chce, tak je potom v strese, ze ti nemoze davat najavo, bo ta to rozladi, prip. este aj odradi

fakt genialne, uz som zazila :lol:

a inak na toto ti ziadna aspon do istej miery skusena holka s normalnym sexualnym zivotom nepristupi

iba ked si taku vychovas, pokial sa necha

Ostanem pri tom, ze ja viem, ako to je, resp. tie holky to vedia, a to staci. Tvoj nazor vychadza z tvojich zazitkov, resp. predstav, a moj zase z mojich. Myslim, ze to netreba dalej rozvadzat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov