Skočiť na obsah

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2011 (Slovensko)


tomassi

Odporúčané príspevky

presne na svišťa som myslela ... tatranský je tiež endemit, iný, ako alpský.

bobor nie je tiež typický ...

vlky sú mi sympatické, môže byť vlk, ale nie je typický ...

alebo typický medveď, vyberajúci kontajnery, napríklad ... : )

 

 

ale o tej súťaži na výber maskota asi nevedia ani umelci, ktorí by sa mohli zúčastniť. nikde výzva, podmienky, nič.

ani kto a čo je na druhom a treťom mieste ... nič.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dneska sa Tom akurát smial, že mali dať kamzíkovi okolo pásu vybíjaný jánošikovský opasok, kroj s logom MS a do kopyta by mu dali valašku, ktorú by držal otočenú čepeľou dole a mal by to ako hokejku :lol: škoda, že nerobili konkurz na nápady a rovno spravili to čo chceli oni... akurát, teraz sa vypytujú na meno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

k tomu slovenskému maskotu, dočítala som sa, že firma, ktorá im robí všetko okolo prípravy a nabaľuje sa, dodala aj maskota, v cene ... bez vyhlásenia súťaže, niekto zobral detskú omaľovánku a nakreslil vĺčika ...

ale pravzor je známy:

 

Obrázok

 

Kokos, oni ho asi fakt nakreslili podľa Slotu. Ten opilecký úsmev ako keby mal charakterizovať bežný slovenský ľud, či čo? :lol: Ja to serem aj s celým vlkom :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alebo mohla byť nejaká haluška obalená bryndzou :lol:

 

vo finsku by to mohol byt tampon namoceny vo finlandii a strceny do anusu, lebo pre finsku mladez je to celkom priznacne :)
  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Nie, vôbec nie. Ja budem rád ak usporiadanie MS na Slovensku pôjde ako po masle a nebudú žiadne komplikácie, ani prešľapy (aj keď laťka je vysoko). Akurát, že ten predchádzajúci maskot mi prišiel taký mierumilovnejší, aj keď hej - trochu priteplený ale inak v pohode :lol: ... tento nový mi príde skôr ako postavička z nejakej americkej animovanej rozprávky, ale možno "naživo" keď sa ten maskot bude premávať po uliciach a po ľade, tak to bude sympaťák - ale tak uvidíme...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... tento nový mi príde skôr ako postavička z nejakej americkej animovanej rozprávky...

 

presne toto mi vypadlo z úst

akože je lepší ako ten pred tým, ale len čakám kým nebude spolu sním predstavená aj červená karkulka.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

(aj keď laťka je vysoko)

Po tom, čo som sa dopočul a dočital (nielen zo slovenskych zdrojov) o predošlom šampionate vo Švajčiarsku, by som s tymto slovnym spojenim narabal veľmi opatrne.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov