Skočiť na obsah

UEFA-EURO 2012 (Poľsko & Ukrajina)


tomassi

Odporúčané príspevky

No kvalda sa už rozbehla Íri vyhrali v Arménsku 1:0 a Rusi v Andorre 2:0.

My hráme s Macedónskom v druhom polčase 0:0, ale iný výsledok sa nedá ani čakať keď Macedónci si futbal pletú s betónovaním a váľaním sa v tráve! :blush: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

výsledky včerajších zápasov

(tie najzaujímavejšie sú zvýraznené)

 

A-skupina:

Kazachstan - Turecko 0:3 (0:2)

Góly: 24. Arda Turan, 26. Hamit Altintop, 76. Nihat Kahveci, rozhodoval: István Vad (Maď.)

 

Belgicko - Nemecko 0:1 (0:0)

Gól: 51. Klose, rozhodoval: Terje Hauge (Nór.)

 

B-skupina:

Arménsko - Írsko 0:1 (0:0)

Gól: 76. Fahey, rozhodoval: Zsolt Szabó (Maď.)

 

Andorra - Rusko 0:2 (0:1)

Góly: 14. a 64. Pogrebňak (druhý z pok. kopu), rozhodoval: Marco Borg (Malta)

 

Slovensko - Macedónsko 1:0 (0:0)

Gól: 90.+ Hološko,

 

C-skupina:

Faerské ostrovy - Srbsko 0:3 (0:2)

Góly: 14. Lazovič, 18. Stankovič, 90.+ Žigič, rozhodoval: Albert Toussaint (Lux.)

 

Estónsko - Taliansko 1:2 (1:0)

Góly: 31. Zenjov - 60. Cassano, 63. Bonucci, rozhodoval: Carlos Velasco Carballo (Šp.)

 

Slovinsko - Severné Írsko 0:1 (0:0)

Gól: 70. C. Evans, rozhodoval: Pavel Cristian Balaj (Rum.)

 

D-skupina:

Rumunsko - Albánsko 1:1 (0:0)

Góly: 80. Stancu - 87. Muzaka, rozhodoval: Robert Schörgenhofer (Rak.)

 

Luxembursko - Bosna a Hercegovina 0:3 (0:3)

Góly: 6. Ibričič, 12. Pjanič, 16. Džeko, rozhodoval: Viačeslav Banari (Mold.)

 

Francúzsko - Bielorusko 0:1 (0:0)

Gól: 86. Kisľak, rozhodoval: William Collum (Škót.)

 

E-skupina:

Moldavsko - Fínsko 2:0 (0:0)

Góly: 69. Suvorov, 74. Doros, ČK: 36. Hyypiä (Fín.), rozhodoval: Robert Malek (Poľ.)

 

Švédsko - Maďarsko 2:0 (0:0)

Góly: 51. a 73. Wernbloom, rozhodoval: Martin Atkinson (Angl.)

 

San Maríno - Holandsko 0:5 (0:2)

Góly: 38., 48. a 67. Huntelaar, 16. Kuyt (z pok. kopu), 90.+ Van Nistelrooy, rozhodoval: Simon Lee Evans (Wales)

 

F-skupina:

Lotyšsko - Chorvátsko 0:3 (0:1)

Góly: 43. Petrič, 51. Olič, 82. D. Srna, rozhodoval: Björn Kuipers (Hol.)

 

Grécko - Gruzínsko 1:1 (0:1)

Góly: 72. Spiropoulos - 3. Iašvili, rozhodoval: Carlos Clos Gómez (Šp.)

 

G-skupina:

Čierna Hora - Wales 1:0 (1:0)

Gól: 30. Vučinič, rozhodoval: Anastassios Kakos (Gréc.)

 

Anglicko - Bulharsko 4:0 (1:0)

Góly: 2., 61. a 86. J. Defoe, 83. A. Johnson, rozhodoval: Viktor Kassai (Maď.)

 

H-skupina:

Island - Nórsko 1:2 (1:0)

Góly: 38. H. Helguson - 59. Hangeland, 75. Abdellaoue, rozhodoval: Luca Banti (Tal.)

 

Portugalsko - Cyprus 4:4 (2:2)

Góly: 8. Hugo Almeida, 29. Raúl Meireles, 50. Danny, 60. Manuel Fernándes - 3. Aloneftis, 11. Konstantinou, 57. Okkas, 89. Avraam, rozhodoval: Mark Clattenburg (Angl.)

 

I-skupina:

Litva - Škótsko 0:0

Rozhodoval: Cüneyt Cakir (Tur.)

 

Lichtenštajnsko - Španielsko 0:4 (0:2)

Góly: 18. a 54. F. Torres, 26. D. Villa, 62. D. Silva, rozhodoval: Bülent Yildirim (Tur.)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pretože to tak nahlásil SFZ

a miesto zápasu musí byť nahlásené

tuším mesiac pre zápasom

 

ale prečo chcú z Pasienkov spraviť domov repre?

možno preto, aby tam SFZ natlačilo peniaze

a Slovan sa opäť raz zviezol na ich chrbte

no nechcem konšpirovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pretože to tak nahlásil SFZ

a miesto zápasu musí byť nahlásené

tuším mesiac pre zápasom

 

Ja som sa nepýtal čo nahlasoval SFZ, tak isto mohli nahlásiť Žilinu alebo aspoň Trnavu. Ďalší zápas by mohol byť v Žiline, na nahlásenie majú času dosť a nie všetko pchať na Pasienky. To potom môžu nahlasovať zápasy repre aj na ihrisku FC JRD Budkovce.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel

ak chceš písať autoritatívnym tónom,

tak si daj tú námahu

a zisti aspoň trochu podrobností

 

v 1. časti som napísal,

prečo sa tam hralo teraz

a potom domnienku, prečo sa vlastne hrá na Pasienkoch

 

to že sa proti Írom hrá v Žiline,

je ako už Ryan napísal,

známe pár týždňov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v 1. časti som napísal,

prečo sa tam hralo teraz

 

Ja som sa pýtal, z akého dôvodu si SFZ vybral rozpadnutý štadión.

 

 

Ináč toto je zaujímavý článok:

 

A tak v tej 85. minúte zostal na trávniku hráč č. 2 Vanče Šikov. Stál som od neho azda 15 metrov a fotografoval som ho. S kŕčom v nohe mu začal pomáhať spoluhráč Vince Šumulikoski. Rozhodca ich oboch posielal za zadnú postrannú čiaru. Pribiehali macedónski masér a zdravotník, postavili Šikova na nohy – a chceli kráčať k bočnej čiare, naťahovať čas. Nie, rozhodca ich vykázal za bránkovú čiaru. Za bránkovou čiarou si Šikov trochu zadupkal, maséri mu nedávali nič, ani obstreky, ani si nepoležal, ihneď utekal sa zapojiť do hry – veď čas už natiahol.

 

Čítajte viac: http://rastislavblasko.blog.sme.sk/c/240365/EURO-2012-co-rozhodlo-o-vitazstve-nad-Macedonskom.html#ixzz0yZP40Ped

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som sa pýtal, z akého dôvodu si SFZ vybral rozpadnutý štadión.

ale prečo chcú z Pasienkov spraviť domov repre?

možno preto, aby tam SFZ natlačilo peniaze

a Slovan sa opäť raz zviezol na ich chrbte

no nechcem konšpirovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slovensko vyhralo nad outsiderom skupiny macedónskom v presilovke až 1:0 :blush:

 

to o tých outsideroch je dosť vtipné, ak si spomenieš, z koľkého koša ťahali nás pred kval. ms 2010 :)

 

V súvislosti so štadiónom mi príde divné iba to, že Weiss a hráči stále o tom že chodí málo ľudí a prečo neprídu a bla...a pritom vedia, že tam ľudia nechcú a nebudú chodiť, tak nerozumiem prečo sa nezasadia o to aby sa spravil krok smerom k fanúšikom, ale stále iba vyplakávajú.

Na margo Trnavy, neviem či by to tam bolo zrovna ružové, ale isto lepšie ako na pasienkoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera ma zaujali dve veci. Zdrzovanie hry zo strany macedoncov. Zdrzovanie hry som uz videl ale tak neferovo,nesportovo spravat sa, som este nevidel.

 

A trenerove striedania boli dobre. Osobne by som striedal mozno skor a este Saparu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

viem, že ste z toho outsidera boli mimo, ale ja som to namojdušu vyčítala z novín, dokonca na sme kričal nadpis, že "outsider skupiny" - svinuchy, teraz to neviem nájsť, keď to chcem doložiť, ale bolo to tam napísané :(

 

mno tak teda aspoň Rusko 0:1 Slovensko :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rusi tlačili ako pri Stalingrade, takýto útočný futbal som nevidel dlho, minimálne bod by si určite zaslúžili, ale Mucha zablokoval čo mohol a najmä Škrteľ hasil všetko čo sa dalo. Keby každá reprezentácia mala svojho Škrteľa tak už nikdy nepadne žiadny gól :(

 

Ale naši by mali trénovať nahrávky, dnes Rusom nahrali viac ako sami sebe. V každom prípade mať 6 bodov je super, pred zápasom som bral remízu s menšou nádejou na víťazstvo.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes nasi podali velmi dobry vykon. Mna presvedcili, ze vedia hrat futbal. presvedcil ma aj trener, ked som videl zostavu ani som sa nerozculoval, veril som im(trenerovi). Od golu, aj pred nim som videl ze tam maju sancu nieco uhrat. Cely zapas som bol viac menej pokojny.

Trosku menej sa darilo Holoskovi. Utocnik pri akcii 2 na jedneho musi ist s loptou kym sa da a obrancu aj brankara obist, teda do brany, nie nahravat na dialku. Mozno uz nevladal, neveril si.Nasa repre potrebuje este utocnika dvoch, namiesto salatu, ked bude potrebovat tlacit by som skusil Pecalku. Podla mna najlepsi vykon na ihrisku supera. Rusi boli dobri,len potrebuju lepsieho trenera. Z ich strany to nemalo anihlavu ani patu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sledujem naraz Macedónsko - Arménsko a Česko - Litva. Arméni pred chvíľou viedli, ale Macedónci hneď vyrovnali a Česi pred chvíľou dostali gól. Ináč ten futbal Macedónsko - Arménsko nie je zlý, Macedónčania nebetónujú a hneď to inak vyzerá a aj Arméni dobre behajú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naši

Škrteľ s Muchom včera 100 bodov.

Hološko sa mi zdá, že bol kedysi lepší, posledné dva zápasy boli slabé...stratené lopty, pokazené prihrávky.

 

česi

keby sa hrá ešte dve hodiny tak nedajú gól :( . Ináč sympatický výkon Litva. Bol to futbal hore dole.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Macedonsko - Armensko cez 20 000 ľudí, som zvedavý koľko príde u nás :(

 

Hej v 97.min. Nadstavovalo sa iba 5min. ale, možno sa hralo čosi naviac kvoli striedaniu a ošetrovaniu pred koncom riadnej hracej. No Škóti s veľkým šťastím včera, pretože nejaké extra šance nemali.

Lichtenštajnci mi prišli ako keď som hral kedysi Fifu. Rozostavení, nahrávky nie do behu ale do nohy, tam ich mali ako keby prilepené...hlavne presne nahrávať, nič nepokaziť a čo najviac to naťahovať :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem co robia porugalci ale to maju horsie rozohrate ako cesi(aj horsiu skupinu,dani nori ci cypercania, cesi to maju tiez zle, aj ked pri zrebovani som si myslel ze ovela horsia ako nasa nie je). Pocital som na prstoch kolko je skupin, 9? Kolko muzstiev postupuje a ako?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A v Írsku prišlo na Andorru takmer 40 000 divákov. U nás by ani na Španielsko neprišla sotva polovica.

 

 

BTW asi mi niečo uniklo, ale to iba kvaldu na MS nemusí hrať majster? Myslel som, že ani majster Európy nemusí hrať kvaldu ME, ale Španielsko tam vidím...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov