Skočiť na obsah

UEFA-EURO 2012 (Poľsko & Ukrajina)


tomassi

Odporúčané príspevky

Ja som s finálovou dvojicou nadmieru spokojný! La Roja a Azzurri sú moje dve najobľúbenejšie reprezentácie a hneď keď ich vyžrebovali spolu do skupiny som sa bál, že kvôli Chorvátom jeden z nich ostane mimo hry. Nakoniec C-skupina dopadla skvelo, a potom aj štvrťfinálové a semifinálové zápasy. Aj keď Španieli nehrajú až tak atraktívne ako by som dúfal, ale možno vo finále už to bude o niečom inom, keďže Taliani hrajú konečne futbal smerom vpred. No a ak Azzurri pôjdu do vedenia, určite to Španieli nenechajú len tak! Čo dodať? Nech vyhrajú lepší - prajem to obom, aj keď o kúsoček viacej Talianom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som v celku spokojný, aj keď som očakával určite vyrovnanejšie a napínavejšie finále (ale to asi každý). Talianov mi je ale dosť ľúto, keďže počas celých ME ani raz neprehrávali a včera dostali rovno potupnú štvorku - no a hlavne pri každej príležitosti sa to v spojitosti s nimi asi aj bude spomínať. Ale Španieli vyhrali zaslúžene, aj keď mám pocit, že celé Euro sa šetrili a až včera to naplno rozbehli tak ako sa na majstrov patrí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aleeeeeeee, tu si zaujatý :)

Nemci skutočne nehrali takmer nič ... ani si len nespomínam na nič z ich hry, zostali takmer plochí, bez nejakej hlbšej spomienky na hru.

nijako výnimočne nemusím nijako extra Talianov, ale Taliani sa zlepšovali od zápasu k zápasu, v predposlednom hrali ako malí bohovia, no dobre, preháňam, ale hrali veľmi dobre. aj preto bolo to rozčarovanie veľké, aj pre divákov, oni sa vážne zlepšovali, a každý čakal úchvatné výkony. nedostavili sa, v poslednom zápase nie. čo už. ale hrali o moc lepšie ako Nemci :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A koho zaujíma pomer striel na bránu, keď Španieli dali o 4 góly viac? Okrem toho, Španieli aj tých striel na bránu mali viac. No zrejme si fakt pozeral iný zápas, lebo Španieli jasne dominovali a kebyže Balotelli si nešiel po zápase poplakať do šatne, tak ani neviem, že vôbec hral ;)

 

"Deň pred finále som hovoril, že Španieli sú favoritom a to sa aj potvrdilo. Iba v úvodnej dvadsaťminútovke sme s nimi držali krok, potom nás jasne prevýšili. Potvrdili, že sú niekde úplne inde ako ostatné tímy na tomto šampionáte. Za štyri roky získali dva tituly majstrov Európy a sú úradujúcimi svetovými šampiónmi. To nepotrebuje žiaden komentár," vyhlásil Buffon.

Viac súhlasím s tým, čo vyhlásil Buffon ako lopata :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel čítaš čo tu píšeš ? ja nehovorím o tom kto si výhru zaslúžil ale o tom že či hralo Taliansko dačo alebo nie ... inak je zaujímavé že štatistika striel ťa zrovna teraz nezaujíma a inokedy áno :D ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A? Však Španieli viac krát vystrelili ako Taliani a ešte aj z toho boli 4 góly. Teraz neviem čo tu riešiš. A nikde som nepísal o tom, kto si výhru zaslúžil:

 

Axel čítaš čo tu píšeš ? ja nehovorím o tom kto si výhru zaslúžil

 

Španielsko síce vyhralo zaslúžene no ale Taliansko si až takú prehru nezaslúžilo ... škoda no :(

 

Mám taký dojem, že tebe sa z toho tepla pletie na koho reaguješ. Prečítaj si pozorne ešte raz príspevky kto čo písal, predtým než sa ma spýtaš či po sebe čítam čo píšem ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež si nemyslím, žeby bol výkon Talianov zase až taký tragický ako ukazuje výsledok. Proste im ich štýl, ktorým sa prezentovali proti Angličanom a Nemcom vo finále nevyšiel a na Španielov to nezaberalo. Nedokázali si vypracovať také vyložené šance. Navyše od 62.minúty hrali Taliani len v desiatich (po zranení Thiaga Mottu), takže za stavu 0:2 tiež nič moc situácia. Nič to však nemení na tom, že výkon Španielov bol vynikajúci a titul si naozaj zaslúžili. Ale určite by som výkon Azzurri až tak strašne neznevažoval.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemcov hnevajú futbalisti. Nespievali hymnu

Ticho pred zápasmi boli najmä potomkovia migrantov. Polovica Nemcov nepozná text hymny, školáci ju nemajú povinnú. Podľa historikov za to môžu dve diktatúry.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6444810/nemcov-hnevaju-futbalisti-nespievali-hymnu.html#ixzz1zaU828Pk

Presne toto som si všimol, pomaly pred každým zápasom nemeckého mužstva. Aj to o niečom hovorí. Osobne ma nepríjemne prekvapil Özil, ktorý je považovaný za jeden z najlepších príkladov integrácie moslimov do nemeckej spoločnosti.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Celkom dobré fotky z ME. Pozrite si 35. fotku v poradí, tam kde Balotelli dáva gól Írom. A schválne, či vydržíte aspoň 10 sekúnd sa pozerať írskemu brankárovi do očí :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov