Skočiť na obsah

Basketbal


tomassi

Odporúčané príspevky

téma o basketbale

zatiaľ aj mužsko aj ženskom

takže píšte postrehy z MS, FinalFour, ale momentálne prevažne OH

takže všetko okrem NBA

som pozeral zápas

KOR - BRA (ž)

a celkom dobrý bol

Brazílčanky mali mená asi po vzore futbalistov,

no skôr mi pripomínali herečky

Michaela, Gabriela, Amanda :lol:

 

zaujímavé to bolo aj v zápase (akurát pozerám záznam)

Češky nastúpili vo veľkom štýle,

ale Američanky začali preraďovať do vyšších stupňov

USA - Česká republika 97:57

 

zajtra duel ďalšieho DreamTeamu

USA - CHI

v príprave boli suverénni, uvidíme čo ukážu na turnaji

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 38
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • phersu

    10

  • slimak

    8

  • wysky

    5

  • bobsapp

    4

Top prispievatelia v tejto téme

uhm .. tie mená sú nezabudnuteľné ... drem team tam bol ako zjavenie, niečo z iného sveta, na to sa skutočne nedá zabudnúť

 

tak si počkáme, čo ukáže dream team 2 : ) už zajtra ... či vlastne dnes : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Češky začali veľmi pekne, ale som mame povedal že Američanky nasadia svoje tempo a bude koniec a tak to aj bolo Češky si potom moc nezahrali.

 

A dnes som veľmi zvedavý na mužov, veľké ambície, veľký hráči, trenér ich drží na uzde myslím že to nebude fiasko spred 4 rokov. Len som smutný že tam neni SHAQ viem má svoje roky ale rád by som ho tam videl medzi Čínanmi behať :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Američania splnili predpoklady a vyhrali. Síce Číňania boli veľmi dobrý hlavne čo sa týka streľby z diaľky, ale posledné štvrtiny im to tam akosi nepadalo.

 

Tie zakončenia v podaní Wade-a nemali chybu krása pozerať, nechápem ako niekto povie že to je nuda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozeral som ten zápas, škoda, že v polčase číňancom odišla muška - v prvej polovici zápasu mali skvelú úspešnosť trojkových pokusov... A Američania si zas samozrejme neodpustili efektné výskoky a iné parádičky... :lol: dobre sa na ten zápas inak pozeralo, krásny zápas, na ktorý som sa tešil... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes zasa dávali USA - Španielsko

 

Španieli nebolí zlý len Američania boli moc dobrý.

To je krása pozerať čo predvádzajú chlapci zo zámoria a myslím, že vytvorili DREAM TEAM 2

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Páčil sa mi basket Argentína - Grécko. Videl som niečo z tretej štvrtiny a poslednú štvrtinu.... Delfíno to tam sádzal jednu za druhou. Držali sa aj Gréci a skvelo kontrovali. Za Grékov hrá ťažká váha, nejaký černoch. Chudák, trochu sa blamoval pri trestných hodoch a tréner ho stiahol. Už si nezahral...

 

Chorváti pobabrali zápas so Španielmi. Staré zlaté chorvátske časy, keď hrávali Toni Kukoč a Dino Radja (Radža)... V Barcelone, keď hral prvy dream team obsadili tuším druhé miesto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Semifinalove zapasy MUZOV su na programe 22.augusta:

  • Spain vs. Lithuania - 20:00 (14:00 naseho casu)
  • Argentina vs. USA - 22:15 (16:15 naseho casu)
A finale je vypisane na podobne nezmysleny cas ako finale futbaloveho turnaju ... basketbalove finale muzov zacina o 14:30 (24.8.) - cize o 8:30 naseho casu! Neuveritelne! Zato zenske finale je na programe o 22:00 (23.8.) - cize o 16:00 naseho casu!

__________________________________________________________________

 

Semifinalove zapasy ZIEN su na programe 21.augusta:

  • Russia vs. USA - 20:00 (14:00 naseho casu)
  • China vs. Australia - 22:15 (16:15 naseho casu)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aljak

 

prečo neuveriteľné veď teba aj tak basketbal nebaví tak by si to aj tak nepozeral :lol:

 

sa teľím ako malý chlapec na zajtra Argentína - USA to bude parádička sledovať ale dúfam že USA ide ďalej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ved mne to je v podstate jedno :lol: veru, nebudem to kukal ... ale tu ide o princip ze ti cinania s tym casmi finale narobili v kolektivnych sportoch riadne zmatky ... skoro v kazdom sporte

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak finále nakoniec

 

Španielsko - USA

 

Ohľadne druhého postupujúceho to bolo viacmenej isté krásny zápas to bol. Argentínčania prvú štvrťku hrali aspoň o ligu nižšie ale nakoniec sa spamätali a hrali dobre hlavne čo sa týka Scolu a Delphina. Američania nemali s nimi až nejako moc veľa trápenia na to že to sú minulý olympijský víťazi.

 

Už sa teším na nedeľu čo nám prinesie finálový zápas a dúfam že Američania zvíťazia.

 

Dnes ma akurát sklamal Wade ktorý nemal toľko príležitostí a dosť málo bodoval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je dobre keď potrápia favorita lenže potom málo vidieť zavesenia :lol:

 

V ženskom finále sa rozhodovalo medzi USA - Australia. Zo začiatku začali Australanky dobre a trápili Američanky lenže Američanky nasadili svoju hru a zasa vyhrali :). Takže ani na tejto olympiáade sa nepodarilo zlomiť Američanky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nádhera.

 

Skvelé vyvrcholenie olympijských hier.

Výrok Derona Williamsa sa potvrdil. Je mi ľúto Španielov pretože dnes odídu ako porazení.

 

 

Finále basketbalu dopadlo dobre aspoň pre fanúšikov USA. Skvelý zápas aj Američania aj Španieli predvádzali skvelý zápas , nádherné akcie s ešte krajšími zakončeniami. Španielom mi bolo aj trochu ľúto lebo vážne hrali výborne ale Američania ešte výbornejšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Si aký zápas sledoval??? Veď sa až hľadisko smialo... Najskôr sa Američanom veľmi nedarilo, tak im trochu rozhodcovia do vedenia pomohli... Pár "zákrokov" Španielov pískli a hneď išli Američania do vedenie. Nepískali rozhodcovia rovnako na obe strany celý zápas...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokiaľ viem tak boli fauly na obe strany neviem čo si ty sledoval. A koniec za ten si môžu samy Španieli že ho nezvládli.

A keď sa Američanom nedarilo tak tam poslali Wade-a a ten ich rozbehol. A asi sa pískali viac faulov Američanov keďže ich nazbierali viacej ako Španieli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aaaaaaaaale

Pre mňa je basketbal show. Treba vidieť pekné akcie a pekné zakončenie nie len keď prídu pod koš hodí to tam a to je všetko. Vtedy to je dosť jednotvárne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov