Skočiť na obsah

Basketbal


tomassi

Odporúčané príspevky

V sobotu som pozeral druhy polcas nasich s Lotyskom. Zazitok. Davno som nevidel zensky basketbal. Bal som sa ze ma budu boliet oci, ale hrali velmi dobre, bojovali, agresivne napadali(bez faulov), pri ziskani lopty chladnokrvne, rychlo a krasne prenikali, rozohravali si a presne zakoncovali. Lotysky hrali tiez dobre. zirkova je nenormalna hracka. ta z coho dava kose a do akych situacii sa pusta.

 

Teraz prehravame, ale v tomto zapase nam uz o vela nejde. Ci vyhrame ci prehrame je dolezity zapas pre nase umiestnenie vecer medzi esp a lot. Pre grecko to je dolezitejsi zapas, zrejme si vybojuju postup.

 

Verim, ze by sa mohli dostat cez stvrtfinaloveho supera, ak budu na druhom mieste mali by mat prijatelnejsieho supera.

 

EDIT: takze sme prehrali o 2 body, ale ak som si to spocital, vlastne svojou prehrou prinutia spanielky hrat(a vyhrat) ak chcu ist zo skupiny prve, a tak by sme sa mohli dostat na druhe miesto. Lebo ak by nase vyhrali, spanielkam stacila(na 1.miesto) aj mensia prehra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 38
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • phersu

    10

  • slimak

    8

  • wysky

    5

  • bobsapp

    4

Top prispievatelia v tejto téme

Nervydrasajuci zapas. Druhy polcas som velmi nepozeral. Posledne tri minuty, myslim ze sme prehravali o 9 bodov nam celkom vysli. Skoda. Bielorusky boli lepsie prvy polcas urcite a stastnejsie. Gratulujem im. Nase dufam este zabojuju o 5 miesto. Vlastne ani neviem ci sa dalej hra, asi ano.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Škoda úplného záveru štvrtej štvrtiny, keby Lásková premenila obe šestky tak by sme to mali v suchu. Keby nebolo keby a aspoň zvoranej druhej polovici predĺženia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano Laskovej bod nam by stacil a boli by sme stastny. Stastny.... Bod nebol, ale musela mat poriadne nervy, vdaka aj za ten jeden. Dievcata len v prvom polcase mali o 10 streleckych pokusov viacej, a prehrali ho o 14. Bielorusky boli dobre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Tej taktike s faulami moc nerozumiem. Pamätám si to pred rokmi z NBA keď Orlando hrali asi proti Chicagu či komu, a Orlando viedlo o pár bodov a Chicago stále faulovalo, takže Orlando hádzalo trestné hody. To aký malo význam?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Basketbal som teraz celkom pozeral a bavil ma. Vcera som videl semifinale TUr . SRB do polcasu, este to bolo vyrovnane a celkom fer. Ale kto ste videl koniec. Len som dnes zacul, ze hrac turecka,ktory nevie hadzat trestne hody sa drzal za hlavu a namiesto neho siel hadzat ich najlepsi strelec. Co to je za pravidlo?

Axel, to faulovanie je kvoli tomu,priklad srby si vybrali najslabsieho exekutora, ktory ma najmensiu sancu to premenit a potom ziskaju loptu. Ked prehravas je to iste, ale ziskas loptu teda cas, na dotiahnutie sa k superovi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Hraju sa ME v LITve

A: Španělsko, Litva, Turecko, Velká Británie, Polsko, Portugalsko

 

B: Srbsko, Francie, Německo, Itálie, Izrael, Lotyšsko

 

C: Řecko, Chorvatsko, Černá Hora, Makedonie, Bosna a Hercegovina, Finsko

 

D: Rusko, Slovinsko, Gruzie, Ukrajina, Belgie, Bulharsko

 

Komplet Juhoslavia.

Vlastne preco to pisem nahodou som prepol na zapas Mac- Litvu a Macedonci sa dostali do semifinale, ale tie tri minuty stali za to. Skutocne dobre to bolo. Ako kvalitou,ja ten sport nesledujerm.

 

Pozrite si tie haly.

http://en.wikipedia....EuroBasket_2011

 

Prezrel som realie litvy a oni maju dve mesta na urovni ako Bratislava(poctom obyvatelov) a tretie 115 000.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

V stredu som pozeral zapas Kosic, kde mali vyhrat do troch bodov, nepodarilo sa vyhrali o 9. Ale v tom zapase som videl peknu vec co som este nevidel, hracka vypichne loptu v obrane, vybehne s nou a na trojke supera zabrzdi a hodze trojku.

 

Ale toto je velmi zaujimave.

 

Basketbal som viac menej nikdy nehral. Par hodin na gymply a nikomu to neslo a nik to nechcel hrat do toho nepocitam. My sme boli zazrani do futbalu. nepoznam ani pravidla. Ja som si myslel, ze hod spoza ciari je za 6 bodov, ako to bolo v tej hre kde su hraci na pruzinkach a hadzu do kosa, odtial si pamatam bodovanie spoza ciari 6 bodov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

http://sport.pravda.sk/basketbal/clanok/257533-skvele-kosicanky-zdolali-aj-fenerbahce-a-vyhrali-skupinu/

 

Neviem nesledujem to(nevidel som ziaden zapas),ale uz sa blizia na vrchol? vyhrali jednu zo skupin(majstrov,nie)? kolko ich je dve? Uz sa blizia Ruzi? Ze budu vo final four? ci dnes sa to inak hra, sa mi zda aj ruzomberok sa vo svojej europskej sutazi tiez dostal medzi 4 najlepsie. Kamarata z tenisu - sotva ho poznam raz me boli napivo - z ruzomberka chlapec je - je ci bol nejaky chlapec s fanklubu - mozno velky chlapec s fanklubu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov