Skočiť na obsah

Nehoda Rasťa Žitného


weirdo

Odporúčané príspevky

ano je to preexponovane...ale kym sa celeritkam pchaju do zadku media tak su celeritky cele spokojne...to je pozitivna stranka ich medialnej propagacie...ale nejak zabudaju ze sa o nich bude viac hovorit aj v negativnych situaciach....

nemusel byt medialne znamy, nebol by tak stvany...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 82
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • weirdo

    10

  • Nokia

    8

  • Sniper

    7

  • pink

    7

Top prispievatelia v tejto téme

Darkman, do bodky s tebou suhlasim. Ak Zitny potrebuje relaxovat rychlou jazdou a dokonca jeho rodina tvrdila, ze "rychla jazda je pre Rasta relax", nech si stresy ventiluje na tomu vyhradenych miestach.

 

Aj ked, na druhej strane, to co bulvar momentalne predvadza by som nenazvala inac ako stvanim a kampanou proti Zitnemu. Ak by to bol nejaky iny radovy clovek, jeden clanok v novinach a viac si o neho hubu neobtru. Nech si uvedomia, ze aj on mohol byt mrtvy, ze aj ked isiel rychlo, zabit nikoho nechcel, a vycitky svedomia mat bude do konca zivota. Nezastavam sa ho, len sa mi zda, ze je to uz trosku preexponovane len preto, ze Zitny je celebrita.

 

tak tak, v podstate si myslim to iste, viem, ze je na vine, je debil, ze to urobil, ale tie utrapy budu tak ci tak.. a to, co predvadza bulvar mi dviha zaludocne stavy..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ked, na druhej strane, to co bulvar momentalne predvadza by som nenazvala inac ako stvanim a kampanou proti Zitnemu. Ak by to bol nejaky iny radovy clovek, jeden clanok v novinach a viac si o neho hubu neobtru. Nech si uvedomia, ze aj on mohol byt mrtvy, ze aj ked isiel rychlo, zabit nikoho nechcel, a vycitky svedomia mat bude do konca zivota. Nezastavam sa ho, len sa mi zda, ze je to uz trosku preexponovane len preto, ze Zitny je celebrita.

tak tak, v podstate si myslim to iste, viem, ze je na vine, je debil, ze to urobil, ale tie utrapy budu tak ci tak.. a to, co predvadza bulvar mi dviha zaludocne stavy..

detto...neobhajujem zitneho, skor naopak..nemal co ist rychlo a sposobil si to cele sam..

tak, ako aj kopa dalsich ludi, co celebritami nie su

 

skor mam plne zuby a totalne ma znechucuje to, co stvara bulvar..tusim, ze nepresiel ani jeden den, aby sa na titulke noveho casu neobjavil napis ako "vrah!", "zabil si ho !" a pod...

pripada mi to ako doslova nechutna masturbacia nad niekoho nestastim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neobhajujem zitneho, skor naopak..nemal co ist rychlo a sposobil si to cele sam..

mám dojem, že naozaj ide hlavne o to, že Žitný je celebrita. každý uvažuje len o ňom, médiá sa zamerali tiež naňho, všade počujeme že si to "sám spôsobil" atď..

 

hlavne myslite na to, čo spôsobil mladej rodine! a z akého dôvodu.

z frajeriny, z nedbalosti, z bezohľadnosti a nevšímavosti jedného mladého chlapíka vznikla celá táto situácia.

 

to, v akom zdravotnom stave je Žitný je mi úplne ľahostajné. hazardoval a doplatil na to, nad tým netreba uvažovať. smutno je mi hlavne z toho, keď si predstavím čo sa kvôli jeho nedbalosti teraz odohráva v rodine, ktorá stratila maličké dieťa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám dojem, že naozaj ide hlavne o to, že Žitný je celebrita. každý uvažuje len o ňom, médiá sa zamerali tiež naňho, všade počujeme že si to "sám spôsobil" atď..

Pravdaže ide hlavne o to; vždy ide o to, čo je aktuálne, čo je poburujúce a čo sa dobre predáva (najmä čo sa dobre predáva!). Smrť dieťatka už prestáva byť senzáciou, pre bulvár je to už minulosť, ktorá sa už viac nedá rozpitvať; ich pozornosť sa však upriamila na to, čo je tu a teraz - t.j. aktér nehody bojujúci o život, ktorý je navyše aj známa osobnosť. Normálka. :lol: Inak sranda, že najväčšie peniaze sa dajú vytĺcť z ľudského nešťastia, hm...

 

Ja som akosi naivne dúfala, že táto situácia zapôsobí na občanov SR aspoň v takej miere, že sa budú viac zamýšľať nad tým, čo robia na cestách (toto je podľa mojej skromnej mienky oveľa dôležitejšie ako to, čo píše bulvár). Mýlila som sa. Včera som cestovala z KN do BA a čo nevidím - ľudia veselo šaškujú za volantom tak ako doteraz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám dojem, že naozaj ide hlavne o to, že Žitný je celebrita. každý uvažuje len o ňom, médiá sa zamerali tiež naňho, všade počujeme že si to "sám spôsobil" atď..

Na toto je velmi lahka odpoved, Zitny im preda vytlacky, bolo to prilis velke medialne susto, aby to nechali len tak zapadnut prachom. Mas pravdu, Zitny ma to, co si zasluzil a v tom s tebou suhlasim.

 

Valcik, myslim, ze podcenujes to, aka je mienka verejnosti. Mne osobne staci strucna informacia, nepotrebujem, aby sa tyzdne o tom rozpisovali a zverejnovali fotky hrobu alebo pohrebu. Je mi z toho smutno, tak, ako by bolo kazdemu rodicovi, ktory prezije svoje dieta. Plus, neviem, ci by si rodicia maleho chlapca momentalne zelali byt roztahovani po bulvarnych platkoch, myslim, ze si zasluzia klud a sukromie na vysporiadanie sa s tym, co sa stalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Bývalý moderátor Rastislav Ž. dostal 2,5 roka

 

Bývalý moderátor Rastislav Ž. dostal zatiaľ neprávoplatne trest 2,5 roka väzenia vo väznici s najnižším stupňom stráženia za smrť päťročného Tomáška pri dopravnej nehode, ktorú spôsobil 29. júna 2008 na Záhorí.

zdroj

 

 

nie je to nejako málo ? až moc málo ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podľa mňa keď sa niekto rúti po úzkej ceste do zákruty vyše 120 kilometrovou rýchlosťou tak sa inak ani nazvať nedá. Každý vodič musí predvídať, že v tej zákrute sa môže niekto nachádzať a je vysokopravdepodobné že v prípade nezvládnutia riadenia môže dôjsť k nešťastiu. Myslím, že žiadny človek, ktorý je pri zmysloch by sa po tej ceste nerútil tak rýchlo. Kto tieto skutočnosti ignoruje, je vrahom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nepytam sa na tvoj nazor, pytam sa na pravnu terminologiu. spojenie slov vrah a 2,5 roka trestu mi pride scestne presne tak ako tebe, ale pokial ma pamet neklame, vrah je od slova vrazda a Zitneho pruser bol klasifikovany ako usmrtenie. Takze ziadny vrah. radsej sem napis, ak vies, aka je sadzba za usmrtenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

§ 149 Usmrtenie

(1) Kto inému z nedbanlivosti spôsobí smrť, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.

(2) Odňatím slobody na dva roky až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1

a) závažnejším spôsobom konania

b, na chránenej osobe.

(3) Odňatím slobody na štyri roky až desať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 na viacerých osobách preto, že hrubo porušil predpisy o bezpečnosti práce alebo dopravy alebo hygienické predpisy.

 

(4) Rovnako ako v odseku 3 sa páchateľ potrestá, ak v súvislosti so svojím zamestnaním, povolaním, postavením alebo funkciou alebo ako vodič dopravného prostriedku spôsobí v stave vylučujúcom spôsobilosť vykonávať takú činnosť, ktorý si privodil vplyvom návykovej látky, inému z nedbanlivosti smrť.

(5) Odňatím slobody na sedem rokov až dvanásť rokov sa páchateľ potrestá, ak činom uvedeným v odseku 4 spôsobí z nedbanlivosti smrť dvoch alebo viacerých osôb.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikdy som nebol za vysoke tresty odnatia slobody. Zitny nie je pripad, ktory by bolo treba drzat mimo spolocnosti. Za takychto okolnosti vazba je iba pre oko verejnosti. Trestom, ale najma prevenciou, pre normalneho cloveka je svedomie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pôjde tu zrejme o ods. 2, písm. a)

Závažnejším spôsobom konania je aj porušenie dôležitej povinnosti vyplývajúcej z postavenia, alebo uloženej podľa zákona (teda aj porušenie pravidiel cestnej premávky vodičom).

V prípade, že je obeťou dieťa, ide aj o chránenú osobu, ale toto sa nevzťahuje na prípady, keď ku skutku nedošlo v súvislosti s vekom chránenej osoby. (§ 138, 139)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby si odsedel aspon polovicu bol by to uspech , podla mna. Skrucany z toho vysiel ovela lepsie.

Co ma dnes ale dojalo( obchode som si vsimol ten platok). Bol titulok v novinach novy cas? Ze obhaji svoju nevinu? Uz len za ten nadpis by som tie noviny nekupil, presla by ma chut to citat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Tak tých 2,5 roka má už natvrdo:

 

Bývalého moderátora spravodajstva Rastislava Ž. odsúdil dnes Okresný súd v Malackách na 2,5 roka väzenia nepodmienečne a zároveň mu uložil päťročný zákaz činnosti riadenia motorových vozidiel. Súd ho uznal vinným z prečinov usmrtenia a ublíženia na zdraví v súvislosti s dopravnou nehodou z leta 2008, kedy prišiel o život päťročný chlapec.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5411161/byvaleho-moderatora-rastislava-zitneho-odsudili-na-25-roka-nepodmienecne.html#ixzz0qAg3yJEg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov