Skočiť na obsah

Cyklistika (cestná, dráhová, horská, cyklokros,...)


aljak63

Odporúčané príspevky

veď ok, asi ti je jasné že nikto tu nečaká, že to celé vyhrá alebo skončí medzi najlepšími.

ale tak to je potom tak ako keby sa ani Gilbert nemal tešiť že to celé viedol, veď aj tak je už všetkému inak.

 

Ináč Bakalár. Škoda slov. Viem že komentovať niekedy 4hod. cyklistiku dá zabrať, ale jemu to evidentne ubližuje. Neberiem mu jeho znalosti, ale v priebehu každej etapy minimálne desať krát sa sťažovať na réžiu a potom to vždy zakončiť slovami "ale to vás nezajíma" :( ...včera mal problémy s jednoduchou matematikou a predvčerom robil reklamu niektorým značkám, keď menoval aké vybavenie majú cyklisti a do akých značiek sa obliekajú (čo teda neviem či je zrovna košér)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to košer. Reklama by to bola v pripade, keby menoval iba jedinu značku. Ale kedže ich menuje tucet, je to ok. Hovoril o tom v TV svojho času nejaky človek z Rady pre vysielanie a retransmisiu (či ako sa to vola). Navyše to uzko suvisi s cyklistikou takže by som v tom problem nevidel.

Bakalar sa často opakuje, a sem-tam zadrhava, splieta ale čo ma chudak robiť keď sa častokrat v pelotone celu etapu nič nedeje?! Čo ma komentovať? Nejak ten čas obkecať musi. Neviem si predstaviť, ako by sa to dalo robiť lepšie.

 

To je na komentovanie asi ten najhorši šport.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Koľkokrát s stane presne to, že nehovorí o tucte značiek ale o jednej.

 

Skôr to vidim v realnych konturach. To, že mu to ide teraz je fajn. Ale čo z toho, keď o 2 tyždne to už bude inak.

 

2 týždne ubehli ako voda a kde sú tie Pyreneje, ktoré ho majú pokoriť ?? :cem:

Ale vlastne máš pravdu, je na tom lepšie. :)

 

Bráchovci nejak vystrkujú rožky.

Ešte dnes Žilina vyhrá, a máme tu sviatok, ale športový.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No presne predvčerom tomu tak bolo.

A deň predtým ako som to prvý krát spomínal, hovoril čisto o tom aká firma vyrába dres pre daného pretekára.

A to je presne to isté ako keby sa hral futbal a komentátor by len tak medzi rečou povedal, "Pekná nahrávka Cassana. Mimochodom, Talianov oblieka Puma. Cassano hrá v klube....."

 

Nehovorím že to robí stále, len že sa mu sem tam pletie a mýli sa, tak ako si to nakoniec napísal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Contador hneď od začiatku so stratou 1:17

uvidíme koľko vody Gilbert namúti

 

Velits hlavne vďaka vyhnutiu sa 2 hromadným pádom na peknom 13. mieste

- ak si nabral dosť 7dcl pohárov s medom, mohol by aspoň dokončiť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celu etapu som dnes divala, odbehla som k biku, lebo dnes rano som rozmlatila dusu, tam som sa zamotala, asi minutu, dve, a k telke som prisla 20 sec po dojazde vitaza ... susedia ma museli pocut ako som nadavala :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Nejak sa tu nespominaju Saganove vysledky. Najlepši špurter na Okolo Švajčiarska, celkovy viťaz Okolo Poľska a teraz viťazna etapa na Vuelte a aktualne zelene tričko. Chlapec ma 21 rokov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Pre mna je neskutocne .. ze sa ta tour este ide. To som nezistil podla uspechu nasho cyklistu, ale som hladal ako dopadli nasi vodaci na teletexte a tam ze 23 etapa(este to bolo prazdne). Ja som nezachytil ziadnu spravu uz aj dva tyzdne. A Sagan vyhral 10 a 12 etapu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moze byt, vravim dva tyzdne som o tej tour nic nepocul. OK,nase media, ci moja nevsimavost. Nezaujem. Ale je to ine ako Tour de France, mozno horsi termin. US Open a pod. Mna to ozaj dnes soklo, ze 23.etapa.

 

Inak Tour de France som tohto roku sledoval, nie vsetky etapy,ale som sa logoval aj na ich stranku a pr. mal som aj robotu,ale zapnutu aj tu stranku(myslim, ze to bola ta casovka tri kola pred cielom a velmi prakticke) aj STV zvuk.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

podla CYCLING NEWS, Peter Sagan bol favoritom, patril do TOP 10 (a nemyslim si ze su to len stastiky medii, tomassi :) , staci sa pozriet na jeho posledne mesiace na roznych pretekoch)

dnes to ukazal skvelym vykonom

 

skoncil 12-ty, predviedol s ostanymi uzasny zaver a sprint

 

zdalo sa mi vsak ze posledne metre polavil

kazdopadne super :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tá zmienka o médiách bola špeciálne pre game

 

ja som tiež dúfal, že by sa niečo mohlo podariť

škoda, že nemáme širší tím - to by mu dozaista pomohlo

každopádne sa v 21 rokoch nemá za čo hanbiť a Londýne nás môže milo prekvapiť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

v jednej z najprestiznejsich jednodnovych klasik MILANO - SAN REMO, obsadil vcera Peter Sagan stvrte miesto

 

najdlhsi jednodnovy pretek s dlzkou 298 km zvladol za neuveritelnych 7 hodin a nebol uplne spokojny :) uff

 

Poradie:

1. Simon Gerrans (Austr.) Green Edge 6:59:24 h

2. Fabian Cancellara (Švaj.) Radioshack

3. Vincenzo Nibali (Tal.) Liquigas

4. Peter Sagan (SR) Liquigas

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dnes sa slape dalsia zo zaujimavych klasik na svete, "Okolo Flamska" - Ronde van Vlaanderen, takisto prezyvana Dlazobna klasika.

Trasa dlha 256 km, so 16timi kopcami, z ktorych "naj" (snad vsetko :) ), bude kopec Koppenberg, ktory je preslaveny tym, ze cyklisti idu po vlastnych. Cesta bude plnna dlazobnych kociek, takze sa nebude jednat o klasicku klasiku, budeme asi svedkami mnozstva padov a technickych problemov

 

Zucastni sa aj Peter Sagan, ktory vsak avizoval ze pretek bude brat ako pretek zamerany na naberanie skusenosti. Tiez mu nehra do karat (ne)schopnost jeho timovych kolegov z Liquigas, ktori nie su dispozicne dobre vybaveny do klasik.

 

Nechajme sa prekvapit :) Drzime samozrejme palce ;)

Ciel sa ocakava pred pol piatou, slapu uz od desiatej

 

 

a zabudla som pred tyzdnom dodat dalsi uspech Petra Sagana

na belgickej jednodnovej klasike, WorldTour Gent - Wevelgem - 234, 6 km, obsadil uzasne druhe miesto, ktore si vybojoval v zaverecnom spurte

Vitazom sa stal Tom Boonen (Omega Pharma - Quickstep), ktory sa zucastni aj dnesneho preteku, a je povazovany za favorita

 

posledny kilometer a paradny spurt:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UO2uBHmI6v8

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uzasny Sagan znova predviedol svoje kvality, a po siestich hodinach sa umiestnil na piatom mieste, kedy uspel v zaverecnom finisi pri hromadnom spurte druhej skupinky

poradie:

 

1. Tom Boonen (Bel.) Omega Pharma QuickStep - 6:04:28 - divaci saleli ze vyhral domaci :)

2. Filippo Pozzato (Ita.) Farnese Vini-Selle Italia - s.t.

3. Alessandro Ballan (Ita.) BMC Racing Team - 6:04:29

 

sympatak Tom Boonen potvrdil rolu favorita, paradny vykon

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov