Skočiť na obsah

Cyklistika (cestná, dráhová, horská, cyklokros,...)


aljak63

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

Cavendish v poslednej etape znova niečo famózne

Budúci rok by ich ho mali tahať aj naši bratia.

 

Tak Armstrong napokon tretí, keďže Contador bol jasný takmer pred pretekmi, je to pekné miesto.

Budúci rok sa už v jednom tíme asi neobjavia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

"Je skvelé vyhrať etapu. Dnes som však na prvenstvo vôbec nemyslel. Tri stúpania boli veľmi náročné, spočiatku som nejazdil práve najlepšie. Našťastie, v záverečnom kopci to už bolo lepšie a ja som vedel, že od žltého trička ma delí iba jedna sekunda. V tíme mi povedali, že môžem vyhrať a získať žlté tričko. Napokon mi ho kolegovia pomohli dosiahnuť. Je to skvelé,"

 

povedal Sagan po 1. etape Okolo Romandie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

tak na GdI dnes dobre nadeľovali

najdlhšia etapa a vedúci závodníci sa nechali prešťať o takmer 13 minút :lol:

 

no doležité je, že Saganovi ide na Tour de California

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vcera som divala akysi rozhovor s Petrom Velitsom, hmm, no aky je uz z neho chlapisko, tie crty tvare hmm :lol: ... este pamatam ake bol ucho ked spolu s brachom zvykli na sustredeni potrenovat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v akom zmysle "potrénovať" :lol:

 

Dnes v noci po hokeji a futbale sa sleduje časovka na Tour of California

Sagan s bielym a zeleným tričkom a so stratou 9sek na žlté po ďalšom etapovom tiumfe!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moj brat ked sa este venoval cestnej cyklistike a Velits bol este mlady chalanisko /cca pred 6-7 rokmi/, tak sa ako druzstva z roznych miest zvykli stretnut napr v Tatrach na sustredeni, kde si spolu davali spurty a podobne :lol: brat bol s nim kamarat..brata ale zmohla puberta, heh, skoda :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, pekne

ja som len myslel, že potrénovaním myslíš nejakú "rošťárnu" :lol:

 

Ináč Landis vyťahuje kostlivcov. Hádže špinu všade okolo seba.

A Saganove výkony v 20 rokoch...dúfam že ho do niečoho nenamočí :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

No každopádne to vyzerá zaujímavo ... vždy som ho obdivoval ako dokázal razom zničoho-nič všetkých prešprintovať :lol: Z tých spomalených záberov je ale jasne vidno ako tak niečo prepína. Som zvedavý ako dopadne táto kauza...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja osobne tomu veľmi neverim. Bicykle prechadzaju kontrolou. To by si ti "kontrolori" všimli. Lenže s tym prišli novinari a to mi pride podozrive viac.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V pretekoch je človek toľko krát svedkom nejakého famózného trháku že niekedy mi príde ako keby ostatní stáli na mieste, že toto mi príde ako dáka konšpiračná teória.

 

Čo len domienkou nie je, je dvojročný stop pre muža číslo 1. v cyklistike, Valverdeho.

Usúdili, že bol viac než dobre zapojený do tej aféry z pred dvoch rokov a tak si chvíľu postojí...či posedí.

Na čelo rebríčka sa dostal Evans.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Zaujimavé to hej

Ale neverím, že by mal šancu oproti im dvom

 

Uvidíme čo ešte predvedie Basso, Evansovi neverím

A aj Kreuziger sa každým rokom zlepšuje, takže zaujimavé to nepochybne aj bude :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslim si, že aj keby Schleck ostal v žltom, nepomôže mu to k celkovemu viťazstvu. Tych 30 sekund straty Contadorovi stačilo na to, aby ho v poslednej časovke predbehol. Schleck totiž naňho v časovke nema.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ach jaj, tak vieme zas, že keď je na oblohe krásne nebo, v diaľke oblaky a ľudia sa dohadujú, či z nich zaprší alebo nezaprší, tak ty si z tých, čo kričia, "bude leja" :blush:

 

zatiaľ mu to ide a to je bomba

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov