Skočiť na obsah

Liga Majstrov (sezóna 2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

Nut asi ste naozaj sledovali iny zapas :lol:

 

Manchester nehral vynimocne, Manchester hral biedne. Aj Barca bola tuto sezonu porazena timami z vlastnej ligy, a ti si teraz navzdory tomu, ze skoncili v tabulke kadejako, mozu povedat "dali sme ich dole", pretoze Barca dneska nehrala ziadnu extra hru. Hrala svoj priemer. Podla mna trochu skoda, lebo som cakal lepsi futbal. A aj ked som dusou fanusik Barcy, v tichosti som dufal, aby dali na 2:1, nech sa to trosku rozbehne.

 

Real prehral El Classico rozdielom triedy, ale moje nadsenie z futbalu, ktory sa v ten vecer hral, bolo omnoho vacsie, pretoze bol Barce kvazi dostojnym superom. Aspon dali goly, ked uz nic ine, minimalne do polcasu tam bolo napatie.

 

Zaver: Dnes vecer som videl videl futbal v style hokeja Cesko-Slovensko (akurat tentokrat som sedel na tej stastnejsej strane). Vyprask.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 192
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    34

  • tomassi

    32

  • aljak63

    29

  • wysky

    18

Top prispievatelia v tejto téme

Paráda, tak s týmto som spokojný :lol: Po vypadnutí Lpoolu som to prial najviac práve asi Barce.

A keď bolo finále Barca vs. Manchester - bolo jasné komu to prajem, takže gratulujem !!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Manchester začal zápas výborne, Barca chvíľu nevedela ani koľko je hodín, jeden útok, strela - gól. Od tej chvíle sa celý priebeh zápasu dokonole otočil o 180°. Manchester hral veľmi zle, obrana chvíľu nevedela kam skôr skočiť (extrémom bola situácia niekde v polovici druhého polčasu keď štyria Barcelončania na seba viazali pred šestnástkou Manchestru až 8 súperových hráčov), v strede to viazlo a útok bol akýsi zaspatý. Či chcem alebo nie, musím povedať že Manchester by si včera pohár nezaslúžil. Manchester hral dobre prvých 10 minút. Barca hrala lepšie zvyšných 80.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to, že Tevez nehral bolo skutočne prekvapko

:) :) :lol:

 

videli sme typický finálový zápas a myslím,

že ManYoo mal dostatok šancí na to, aby dokázali so zápasom niečo upraviť

no keďže mali vychýlenú mušku, nestalo sa a prehrali

 

ManYoo, by hral tragicky, ak by sa nevedel dostať z vlastnej polovice

 

som rád, že Thierry získal to,

po čom túžil a prečo od Gunnerov odišiel (3* ;) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som vykonom chcelsey bol spokojny(hrali dobre).

Potom ľutujem ja teba. Maš brilantny futbalovy vkus. Gratulujem. Viac tvoje prispevky nema zmysel komentovať, akurat sa na nich dobre bavim.

 

Podobny priebeh som očakaval, už po par kolach na začiatku Primera division som tvrdil, že Barca nema v tejto sezone v Europe supera. Žiadne prekvapenie, Barca si to zaslužila za to, ako hrali počas celej sezony. Hrači Manu bojovali na 5 frontoch, v zavere sezony im už došli sily.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Určite hrala Chelsea v tom druhom zápase o dosť dosť lepšie ako včera Manu. Takticky aj v tom prvom.

 

FCB prvý španielsky tím s troma najcennejšími titulmi....za sezónu si to zaslúžili...aká škoda :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale Tevéz už nenastupoval v základe tekmer celú sezónu a kvôli tomu chce aj odísť

takže to prekvapivé vôbec nebolo

 

slimák, keď prestaneš ľuďom nadávať do debilov,

tak môžeš mať aj komentáre ohľadne posmeškov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som necakal ze tevez bude mavat take velkohube vyhlasenia, tak isto sa moze rozkrikovat Berbatov

 

Ferguson uz davno pred zapasom hovoril ze bude hrat Park a nie tevez zaklad

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este laicky mozno naivny pohlad, nehral som nikdy normalny futbal na trave. v telocvicni x zapasov. Ale nikdy ma nepresiel urocnik ako myslim vidica. kde ten stal a naco myslel? co sledoval? mal ho vytlacat ku autovej a zadnej ciare a on si ho necha len tak utiect? Lopta vedla nohy? vravim som laik a hral som vedla laikov. Ale v podstate nik by mi takto neusiel.

Hm, no neviem ale toto nemôže nič ine iba rozosmiať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rayen ten text som pisal len pre teba(cakal som aj na inych vyrivacov), a som rad ze som ta potesil. Dufam ze ti ten text privodil aj krajsie chvile ako usmev. Decko.

Chcel by som ta vidiet ako hras futbal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimak

neviem, prečo sa čuduješ

na to Tvoje zhrnutie

este laicky mozno naivny pohlad, nehral som nikdy normalny futbal na trave. v telocvicni x zapasov. Ale nikdy ma nepresiel urocnik ako myslim vidica. kde ten stal a naco myslel? co sledoval? mal ho vytlacat ku autovej a zadnej ciare a on si ho necha len tak utiect? Lopta vedla nohy? vravim som laik a hral som vedla laikov. Ale v podstate nik by mi takto neusiel.

jemné naznačenie telom a . . .

ale škoda písmen

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemanja je vynikajúci obranca, ale kiks v dôležitom zápase

nie je u neho nič nezvyklé

Eto'o mu naznačil strelu aj Nemanja uletel

keby tam však nešiel, možno by volil strelu

chyba by sa však dala hladať aj v strede poľa

 

ale k veci

futbal v hale sa s tým na tráve nedá porovnať

myslím, že každý,

kto si prečítal Tvoj príspevok, sa pousmial

a hráča, kt. dostane loptu do takmer plného behu vytlačiť ku čiare?

Ale v podstate nik by mi takto neusiel.

to ako teraz myslíš vážne?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://www.youtube.com/watch?v=cOLCH11XGO8

 

Je to nekvalitne, nepozeral som dalsie videa kde bola strela(ci naznak)?

 

samozrejme ze som to myslel ako zart nechcem porovnavat mojich utocnikov a eta ci travu a halu(brana ,priestor, podklad ci cele prostredie ). urcite zauradovalo aj to ze to bola prva akcia barce, vlastne prvy krat boli pri lopte(v utoku). Ale vidic tam bol len panakom, kuzelkou. Ani kuzelku by tak neobisiel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rayen ten text som pisal len pre teba(cakal som aj na inych vyrivacov), a som rad ze som ta potesil. Dufam ze ti ten text privodil aj krajsie chvile ako usmev. Decko.

Chcel by som ta vidiet ako hras futbal.

Decko? Hm, zaujimave. Mne pridu detinske tvoje vyjadrenia. Lebo podľa toho čo pišeš, by si mal byť najlepši obranca na svete.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov