Skočiť na obsah

FA Premier League (sezóna 2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 349
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    98

  • Ryan Giggs

    71

  • aljak63

    53

  • phersu

    48

Top prispievatelia v tejto téme

Kuš! Zavidiš, čo? :lol:

Fergie zase vytiahol zajaca z čarovneho klobuka. Ha, že vraj kriza. To môže povedať len diletant. Vravel som, že 2 prehrate zapasy keď mužstvo väčšinu času hra o 10-tich nemôže byť kriza. Uvidime, čo v utorok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Wigan Athletic - Arsenal 1:4 (1:0)

Góly: 18. Mido - 61. Walcott, 71. Silvestre, 90. Aršavin, 90.+ Song

 

po vývoji v 1.polčase som toto veru nečakal

ale vďaka, hlavne za žltú pre Gibbsa

inak mali sme dvoch angličanov v základe :lol:

 

Pool - Blackburn Rovers 4:0 (2:0)

Góly: 5. a 33. Torres, 83. Agger, 90. N´Gog

Martin Škrtel (Liverpool) sedel na lavičke náhradníkov

Martina nechal oddychovať pred odvetou LM

alebo spolu s Gerrardom sedeli, pre slabučké výkony???

inak Aggerov gól, klobúk dole

 

Keby zajtra Cukríčky remizovali,

bolo by to zas o čosi veselšie

 

Rád by som si pozrel tú drámu na Chelski

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tento víkend máme semidinále FA Cupu

v sobotu londýnske "derby"

Gunners - Chelski

a v nedeľu

Toffies - ManWho

 

a v utorok nás o 2100 čaká Pool,

kt. pripravuje v lete zmeny v kádri a aljak o ničom neinformuje

dúfam, že to nebude záujmom o Hološka :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

United tiez zakopli, do finale ide team z modrej polovice Liverpoolu. Namiesto mnou vysnivaneho finale Arsenal - United sa teda budem musiet uspokojit "len" so semifinale LM v tomto zlozeni :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie som fanusik liverpoolu ale je to moj najoblubenejsi klub z anglicka( Ita Ac Milan), potom mam rad aj Arsenal(ostatne kluby nemaju vysledky a MU ci Chel sa mi nepacia).

 

 

liverpool je slaby(bez formy, slaba obrana, malo chcenia a umenia), kto videl dnesny a minulotyzdnove zapasy mi da za pravdu. vzapasoch s Chelsy a dnes z Arsenalom ich dostal na kolena jeden utocnik(Arschavin a drogba- moji oblubenci takze som na pol spokojny, mam rad ludi co nieco vedia).

 

Liverpool je muzstvo co si vie vynutit nenormalny tlak(co sa nam fanusikom paci), ale nevedia to zuzitkovat.

Dnes prvy polcas zahodili, mozno aj celu sezonu, takto sa nebojuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera to bol jeden blázinec. Liverpool tlačil a Arsenal im dal gól. V takých zápasoch človeku je ľúto, že nie je na štadióne.

 

Čo túto sezónu vystrája a predvádza anglická štvorka, to je niečo neskutočné... :lol:

 

Možno výsledok bol dobrou náplasťou na Giggsovu schíííízu.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred týždňom v LM

Chelsea - Liverpool 4:4

 

Včera v Premier League

Liverpool - Arsenal 4:4 (0:1) Aršavin dal všetky štyri góly Arsenalu.

 

a keď si zoberie človek aj ďalšie výsledký "poolistov" tak je tých gólov, čo nastrieľali, požehnane....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako moderator sportu absolutne nesuhlasim s Axelom

ti ktorych to zaujima, v teme sa vyznaju a maju teda nieco relevantne povedat vysledok poznaju alebo vedia kde hladat

forum sluzi na diskusiu a nie na statisticky subor dat

 

nevidel som, ale vraj mal platit Bendtnerov 5. gol

nevadi, Villans si stale drzime od tela

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

liverpool je slaby(bez formy, malo chcenia a umenia)

Liverpool je muzstvo co si vie vynutit nenormalny tlak(co sa nam fanusikom paci), ale nevedia to zuzitkovat.

Neprotirečiš si ty nahodou?!

 

Poolania to zase zvrzali. Mali dobre rozbehnuty zapas a zase to posrali. Arsenal bol 5x pri brane a dal 4 goly. Bendtnerov gol platiť nemal (ak sa striktne držime pravidiel), bol par cm pred obranou (na činskej CCTV bol rozbor). Ale protestovať by nemohol nik ani keby platil, rozhodca to mal ťažke.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mozno si protirecim ale vysvetlim.

 

Vcera prvych desat minut mali dve golove sance. Tores,ktory je velmi dobry strelec a utocnik prvu sancu dost lahkovazne zahodil(podla mna mimo formy dal dve goly ale sanci mal ovela viac). Prudka strela k blizsej tycke by skoncila urcite golom. ten izraelsky hrac, vie si vypracovat sance ale lahko ich zahadzuje(myslim, ze dal vcera dve goly). Holandskeho vysokeho utocnika som si vsimol ze je na ihrisku pred koncom prveho polcasu.

 

Vedia vyvinut velky tlak, napadanim protihracov, aj vcera to ukazali ale nepremenili to, a nebolo to sustavne. Myslim ze posledny dobry zapas od nich som videl proti realu. chyba im Gerard a hlavne toresovi,ktoremu daval genialne,rychle prihravky a on ich premienal.

 

Paci sa mi ze neskladaju zbrane a bojuju a snazia sa otacat vysledok, a ide im to. Skore zapasov sa meni, s chelsey 0:2,3:2, 3:4-sanca na postup, vcera 0:1,2:1, 2:3, na konci zapasu gol na remizu 4:4. casto chybujuci obranci, vcera im podla mna chybal Skrtel. To ak ich vyskolil drogba, arschavin(z efektivity), ci aj dve hlavicky zaloznika(s ruskym menom) chcelsey po standartkach sa casto nevidi.

 

Ak si pamatam, bendtnerov gol bol z offsaidu. Vcera som drzal arsenalu a po neuznani golu som sa velmi necertil. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, maš zaujimave kriteria na to, čo je a nie je dobra forma. Pokiaľ ide o obranu suhlasim, že tam im to nejde. Ale nemyslim si, že by hrali smerom dopredu zle zapasy, keď dali 3x po sebe 4 goly (a to takym mužstvam ako Arsenal, Chelsea). Z každej šance zas gol dať nemôžu. Čo potom povieš na taku Barcu, ktora ma od začiatku sezony takmer v každom zapase po 10 vyloženych šanci?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som pozeral Chelsey a Everton. Axel 0:0.

 

Gigs(toho hraca mam rad), teraz ti to snad vysvetlim. Liverpol hra system vsetci napadaju- utocia a vsetci brania. Aspon tak by to malo byt a podla mna hraju najlepsia obrana je utok. Ak vtom niesu dostatocne aktivny su v prdeli. Prvy zapas s Chesley doma, pasivna zaloha, slaba hra a vysledok 1:3. Aj ked to bolo po standartkach vysledok bol vysledkom hrania.

 

Dnes bol podla mna everton lepsi, dva tri vylozene sance, len strapaty je slaby utocnik, pri nenormalnej sanci zakopol o travu ci o svoju nohu.

 

Brankar Evertonu raz musel kryt nieco co sa podobalo sanci. Chech toho mal viac na praci.

 

Ak liverpol nedominuje v zalohe co po zraneni gerarda tak je, ci len kratkodobo, nemozu pomyslat na uspech.

 

Skrtel mi absolutne nepasuje do Liverpolu, lebo tam aktivne napadaju vsetci protihracov. je tam ako mimo hernej koncepcie.

Ale on si strazi priestor a a jedneho hraca, mozno ho vie vygumovat. Keby vcerajsom zapase bol, neurobil by caragher tu hrubku pri gole alebo by ho zastupil neskor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov