Skočiť na obsah

FA Premier League (sezóna 2008/2009)


tomassi

Odporúčané príspevky

FC Liverpool - FC Wigan Athletic - 3:2 (1:2)

Goals: 37. a 85. D.Kuyt, 80. A.Riera - 29. a 44. A.Zaki

 

Ani v osmom zapase sme nenasli premozitela! A tak The Reds pripisali 3 body, hoci este 10 minut pred koncom to vyzeralo dokonca na prehru. Po prvom polcase Lpool prehraval 1:2, cinil sa najma egyptsky ostrostrelec Amr Zaki, ktory najprv poslal Wigan do vedenia 1:0, potom sice Dirk Kuyt vyrovnal, ale do polcasu este raz skoroval Amr Zaki, cim sa vysvihol na 1.miesto tabulky strelcov Premier League (7 golov)! Tento stav (1:2) pretrvaval az do 80.minuty. Vtedy Albert Riera vyrovnal ale stav 2:2 svietil len 5 minut, kedy druhym golom v zapase rozhodol o vitaztve The Reds opat Dirk Kuyt! Po 8 zapasoch je to teda stale bez prehry (6 vitaztiev a 2 remizy) = 20 bodov, rovnako ako aj Chelsea, ktorej sa dari zatial rovnako ako aj Lpoolu, a tak tieto 2 teamy okupuje prve 2 miesta v tabulke!

 

...::: You'll never walk alone! :::...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 349
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    98

  • Ryan Giggs

    71

  • aljak63

    53

  • phersu

    48

Top prispievatelia v tejto téme

FC Chelsea - FC Liverpool - 0:1 (0:1)

Goals: 10. X.Alonso

 

Prekrasne! Liverpool zlomil aj nedobytny Stamford Bridge a po 86 zapasoch na tomto stadione domaca Chelsea okusila trpkost prehry! A najlepsie na tom je ze ich zlomili prave The Reds! Klucovy moment prisiel v 10.minute, kedy Xabi Alonso kopal priamy kop a loptu sa nestastne obtrela o Bosingwu (ale niesom si isty ci prave o neho) a lopta skoncila v brane Petra Cecha! Do konca zapasu sa vysledok uz nezmenil, hoci bolo este plno sanci, a Alonso takmer pridal este aj 2.goal - to bola ale len zrd. A to dneska nehral ani Torres, takze o to cennejsia je tato vyhra. FC Liverpool je uz na uplnom vrchole tabulky a stale bez prehry. A kedze Chelsea dneska prehru utrzili, tak Lpool uz je len jediny team bez prehry v tejto sezone. Vedieme o 3 body pred Chelsea a Hull! Krasna Krasa Krasa! Nech zije Xabi Alonso!

 

...::: You'll never walk alone! :::...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Klucovy moment prisiel v 10.minute, kedy Xabi Alonso kopal priamy kop a loptu sa nestastne obtrela o Bosingwu (ale niesom si isty ci prave o neho) a lopta skoncila v brane Petra Cecha!

fíha???

priamy kop???

mne sa zdalo, že sa hádzal aut

Kuyt predĺžil a po Alonsovej stečovanej strele skončila lopta v bráne

inak Péťa Čech ju nohou takmer vykopol

 

dôležitejšií je konečný výsledok

remíza by bola možno lepšia, ale Pool isto skorej zakopne ako Chelski

 

FC Everton - Manchester United 1:1 (0:1)

Góly: 63. Fellaini - 22. Fletcher, 36 069 divákov

super

a to Yakubu zahodil 100% šancu, resp EvdSaar sa opäť raz vyznamenal

 

Sunderland - Newcastle United 2:1 (1:1)

Góly: 20. D. Cissé, 75. Richardson - 30. Ameobi, 47 936 divákov

 

West Bromwich Albion - Hull City 0:3 (0:0)

Góly: 47. Zayatte, 62. Geovanni, 66. King, 26 323 divákov

Slovenský reprezentant Marek Čech (WBA) sedel iba na lavičke náhradníkov.

Tigríci sa zatiaľ držia

 

Blackburn Rovers - Middlesbrough 1:1 (0:0)

Góly: 90. McCarthy - 74. A. Alves, 17 606 divákov

 

FC Chelsea - FC Liverpool 0:1 (0:1)

Gól: 9. Xabi Alonso, 42 055 divákov

 

Manchester City - Stoke 3:0 (1:0)

Góly: 14., 47. a 72. Robinho, 44 624 divákov

 

Tottenham - Bolton 2:0 (1:0)

Góly: 17. Pavľučenko, 76. D. Bent (z pok. kopu), ČK: 56. McCann (Bolton), 35 507 divákov

- nová metla dobre merie?

uvidíme ako sa bude Harrymu Redkanppovi dariť ďalej

 

Wigan - Aston Villa 0:4 (0:1)

Góly: 22. Barry (z pok. kopu), 57. Agbonlahor, 62. Carew, 90. Sidewell

 

Portsmouth - Fulham 1:1 (0:0)

Góly: 61. Crouch - 87. Dempsey, 19 233 divákov

 

West Ham United - Arsenal 0:2 (0:0)

Góly: 75. Faubert (vlastný), 90. Adebayor, ČK: 90. C. Cole (West Ham), 34 802 divákov

Hliník (Almunia) konečne začal chytať aj niečo navyše

opäť sme sa trošku trápili, ale s príchodom Manuho, sme Kladivárov zaklincovali

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mas pravdu. ja som sa sekol. som bol v euforii a priznavam sa ze som ten goal nevidel ani LIVE a ze som videl len 2.polcas. No a potom som ten goal videl iba v highlights takych rychlych, takze som nepostrehol celu tu situaciu. Ale bol to priamy kop v zmysle ze to priamo nakopol na branu Chelsea a sa to tam pekne zakotulalo, takze tak daleko od pravdy som nebol hh :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dovolim si citovat jedneho slavneho pesnickara v mierne pozmenenej verzii jeho pesnicky...

 

"Tak mě tu máte bratři z krve Kainovy..." - neberte to nijak doslova :lol:

 

No ano...Mame za sebou hekticky vikend v Britanii a bohuzial, minimalne pre mna, je tu pokoreny rekord CFC na domacich travnikoch a to hned v tak dolezitom suboji s LFC...Zapas som nevidel, ale co som pocul, tak sme boli vpredu absolutne jalovi...Co uz, mozno teraz to bude, najma doma, omnoho lepsie, hraci nebudu mat, vzhladom na predchadzajucu, uz skoncenu, seriu, zviazane nohy a ruky a tak snad budu podavat este lepsie vykony a najma v proklamovanom style "samba" (hoci medzi nami, na to v tomto kadri nie su vhodni hraci...).

 

Hull City - no nemozem z nich...

 

Ramos - ten chlapik si to prekakal tymi prestupmi, takto sa to nerobi. Vymenit 4-5 hracov, to sa este da, ale vymenit polovicu A-muzstva? Bolo to obrovske riziko, ktore nevyslo a Spurs budu radi, ak skoncia aspon jedenasti ako naposledy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Diky :lol: .

 

Btw, dnes sa 18-rocny rusky mladicek Alan Dzagojev (ze vraj velky talent) vyjadril, ze by uprednostnil CFC pred Realom Madrid, ak by mal odist z CSKA. Som zvedavy...Teraz zaziaril v zapase UEFA Cup CSKA vs Deportivo La Coruna, kde strelil 2 goly, najma ten prvy stoji za to:

 

1.gol - http://www.youtube.com/watch?v=6TBbLocddyI

2.gol - http://www.youtube.com/watch?v=T8KDhjtvJio...feature=related

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnesne kolo:

Aston Villa 3:2 Blackburn

Fulham 2:0 Wigan

Hull 0:3 Chelsea (mali sme vydareny vstup do stretnutia, ked uz v 3.minute dal Lamps krasny gol, co nas nakoplo a potom sme v zapase dominovali, najma v 2.polcase bola prevaha markantna, domaci nastrelili este v 1.polcase zrd)

Stoke 1:0 Sunderland (prekvapenia novacikov sa nezastavuju)

Arsenal 4:4 Tottenham (Severolondynske derby sa zacalo lepsie pre Redknappovcov, ktori otvorili skore zasluhou Bentleyho. Potom strielali goly Gunners, na 1:1 este v 1.polcase Silvestre, po zmene stran dalsi obranca Gallas, uz na 3:1 Adebayor, Spurs potom znizili zasluhou cerstveho Benta, ktory vystriedal iba 2 minuty pred tym Pavljucenka, nasledne vsak Van Persie opat rozvlnil siet Gomesa, pisala sa 68.minuta a zdalo sa, ze Gunners toto uz nemozu pustit, ale opak sa stal pravdou. Bola to drama do posledneho hvizdu a ja lutujem, ze som to nevidel. V 89.minute Jenas 4:3, v 90.minute Lennon 4:4. Neuveritelne...)

Bolton 0:1 Everton (Aj tu sa rozhodlo az v 90.minute, uspesny bol opat Fellaini, ten vsietil aj minuly tyzden proti MUFC)

Liverpool 1:0 Portsmouth (jediny gol padol z penalty - exekutor Gerrard)

Man Utd 2:0 West Ham (oba goly CR)

Middlesbrough 2:0 Man City (cakal som skor remizku...)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ale tohtorocny Tottenham a ten Tottenham s predchadzajucich rokov, to je trochu dost rozdiel, nie? :lol:

 

a kazde zakopnutie Arsenalu, a najma Chelsea a Manchestru Utd mna osobne dost potesi, kedze to vzdy nahra prave Lpoolu!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ale tohtorocny Tottenham a ten Tottenham s predchadzajucich rokov, to je trochu dost rozdiel, nie? :lol:

Checkni moj blog, tam je o tom viac...Rozdiel tu je, ale nie v kvalite, preto sa ja vobec tomuto vysledku necudujem. Chlapci jednoducho potrebovali nutne nieco zmenit a tentokrat zmena trenera prospela. Netvrdim, ze to bolo v Ramosovi, ale proste potrebovali zmenu, hocijaku a ta prisla, myslim si, vhod...Ich potencial je daleko vyssie ako minuly rok, o tom som presvedceny. Oni mozu kludne hrat aj o Ligu Majstrov...Po velkej stvorke maju prave oni, Citizens, Villans a mozno aj Toffees najkvalitnejsi mancaft...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FC Liverpool - FC Portsmouth - 1:0 (0:0)

Goals: 76. S.Gerrard (pen.)

 

Ano Ano Ano :lol: Nezastavil nas ani Portsmouth! A do tabulky su pripisane dalsie 3 cenne body. 10 zapasov = 26 bodov! No to je dost podarene toto. A stale je to bez prehry! Niet co dodat, jedine ze som velmi velmi spokojny ako sa sezona pekne vyvija. Stvrt sezony za nami a Lpool na prvom mieste s 3 bodovym nadskokom pred Chelsea. To sa tak dobre pocuva a este lepsie pise. A ako sa vam to cita? No myslim ze sa to aj cita velmi dobre!

 

...::: You'll never walk alone! :::...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

phersu

Jasne, uz mi to doslo, zle som precital tvoj predosly prispevok, z ktoreho to predsa jasne vyplyva. Hull ma rozhodne obrovsky potencial, ale myslim si, ze tak skoro uz prekvapenie na ukor BIG4 neurobia, urcite nie na Old Trafford.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pool nech ide

o to, že oni zakopnú sa nebojím

stačí, že sa zraní Gerrard, nieže by som mu to prial,

a "výsledky" sa dostavia

čo najdlhšie treba držať na uzde Chelski a ManWho

dnešok čosi opäť načrtne

 

ManWho a Real

pokračujú vo fašistickom osočovaní sa

pomôže alebo naopak zahatá to cestu Cristiane k Pusinkám ???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stoke City 2-1 ARSENAL

Góly:11. Fuller, 73. Olofinjana - 93. Clichy

 

dva auty dva góly

červená pre RvP + zranení Walcott, Adebayor, Sagna

a budúci týždeň hráme proti ManWho

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Everton Fulham 1 : 0

Chelsea Sunderland 5 : 0

Manchester United Hull City 4 : 3

Middlesbrough West Ham United 1 : 1

Portsmouth Wigan 1 : 2

Stoke City Arsenal FC 2 : 1

West Bromwich Albion Blackburn Rovers 2 : 2

 

No dnes bola zasa velmi zaujimava liga Chelski rozbili Sunderland o triedu zatial co Arsenal si v klude prehral :lol:

A sokuje ma ten Hull do polcasu vedieme 3-1 a konecny vysledok 4-3 to co ma toto uz znamenat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak dnes to bol prekrasny futbalovy den :lol: ... Deklasovali sme, nie o jednu, o dve triedy Black Cats, ktori neprisli hrat, ale kazit a chvalabohu, ani to sa im nepodarilo dlho realizovat...Bravo!

 

ManWhoo prekvapili aj mna, cakal som, ze za stavu 4:1 to bezpecne ukontroluju, ale takto si nechat zdramatizovat zapas a to este Hullom, od ktoreho sa vie, ze ho netreba podcenit...

 

Gunners...heh :).

 

No a nakoniec to najlepsie a som rad, ze som sa tentokrat v Spurs nesklamal...Looserpool to prehral, Roman Pavljucenko bol tentokrat tym, kto spasil domacich. No, Tottenham a ich zavery, to zacina byt pomaly synonymum :).

 

A sme opat prvi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FC Tottenham Hotspur - FC Liverpool - 2:1 (0:1)

Goals: 69. J.Carragher (own), 90. R.Pavlyuchenko - 3. D.Kuyt

 

A je to tu :lol: 10-dielna rozpravka, kde The Reds nevedeli ako chuti prehra sa skoncila a v 11.kole prvy krat prehrali, a to rovno proti poslednemu klubu tabulky! Ale Hotspur maju fazonu a v poslednych 3 zapasoch sa ukazuju v skvelej forme, a bohuzial takyto Hotspur prave zazili aj Lpool! Sice uz v 3.minute preloboval za Gomesa loptu Kuyt a stav 0:1 pre Lpool svietil naozaj dlho, ale napokon sa to bohuzial este zmenilo, a to hned 2-krat a nanestastie v oboch pripadoch v neprospech The Reds. Najprv v 69.minute po rohu hlavickoval Carragher a bol z toho vlastny gol. No a v 90.minute prisla bleskova akcia Totthamu a sice 1.strelu Reina este vyrazil, ale nasledne sa lopta dostala k jednemu z hracov Hottspur a ten pohotovo nahral Pavlyuchenkovi (ach ako ja nemam rad tohto hraca) a ten z prvej palil do brany a tak stanovil konecny vysledok 2:1 pre svoj klub!

 

Mame za sebou prvu prehru, ale raz to asi muselo prist. Prisli sme tak aj o 1.miesto v tabulke, kam sa opat prebojovala Chelsea a kedze jej skore 27:4 je priam neprekonatelne, tak The Reds su s rovnakym bodovym ziskom ako Chelsea az na 2.mieste! Ale nic neni stratene a verim ze takato prehra Lpool psychicky vobec nezlomi!

 

...::: You'll never walk alone! :::...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov