Skočiť na obsah

Letné Olympijské Hry - Peking 2008


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 164
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    23

  • wysky

    22

  • aljak63

    20

  • tomassi

    19

Top prispievatelia v tejto téme

dnes som pozeral finale v korde, zlato bral talian, druhy bol francuz. bol to uzasny zapas ak ma niekto rad serm. 15:9 pre taliana, treti spaniel bohuzial madari tentoraz na stvrtom mieste co ma dost prekvapilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jediná škoda, že už nepláva Thorp. To bol môj macho. Dúfam, že zastihnem aj skoky do vody a gymnastiku (najmä prostné).

 

Ozaj, neviete náhodou niekto, kedy bude parkúr?

Thorp bol fakt super, tiež som ho žral. Skoky do vody idú dnes z desať metrovej výšky. A Parkúr budú dávať určite v telke som ho videl v programe len sa mi zdá že CT, inak čo na ňom vidíte to je snáď jediné čo ma nebaví sledovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A JE TO TU!!! Prva medaila pre SUOMI!!!

 

Henri Hakkinen v strelbe (disciplina 10m vzduchova puska) - a hla, mame BRONZ!!! :lol: :) :)

 

A to pred poslednou polozkou este vyzeralo dokonca na zlato ... veeeeelka skoda tej poslednej nevydarenej strelby ;)

 

________________________________________

 

Skoky do vody ma bavia ale tesim sa najma na individualne skoky muzov z dosky (3 metre), tam je velka finska nadej Joona Puhakka ... to by mohla byt aj medaila ;)

 

A este sa tesim na dnesne finale trapu zien, ktory zrejme nebudem pozerat na Slovensku sam, kedze po kvalifikacii je na prvom mieste Slovenska nadej Zuzana Stefecekova!!! Ale rovnko bodov ma aj Satu Makela-Nummela! To bude este zaujimave toto - tesiim sa tesiiim ;))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Práve som si pozrel záznam zo štafety mužov v plávaní a to bol teda závod poslednú 50-tku som ani nedýchal. Francúzi mali 4-sekundový náskok pred Američanmi a s Phelpsovým útokom na 8 zlatých vyzeral dosť zle, ale Američan zabral a doslova o chlp bol prvý. Dlho som nevidel takto vyrovnané.

Aj včerajšia ženská štafeta bola dobrá Holandské ženštiny zapli a vyplávali si zlato.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A je to tu!!! Zlata medaila pre SUOMI!

 

Satu Makela-Nummela si v ženskom trape vystrielala zlatu medailu, co je prekrasny uspech a Suomi sa tesi zo zisku prvej zlatej medaile z Pekingu v tejto streleckej discipline, snad nebude jedinou finskou reprezentantkou ktora bude po olympiade drzat pekingske zlato!!! What a nice day for Finland :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som dúfal. že Fínka ešte pokazí,

ale BohuŽial

nevadí striebro je taktiež krásne

 

asfaltové holuby boli tentokrát z ekologicky neškodných materiálov

to je iný postup, keď si uvedomíme,

že v prvých novodobých OH sa strieľalo na živé holuby

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak pre mňa síce letná olympiáda nie je to, čo zimná, ale niektoré športy si v rámci možností pozriem, taký volejbal už mám popodčiarkovaný v programe, aby som ho nezmeškala, najmä muži, to je radosť sledovať tie zápasy.

 

ešte si určite nenechám ujsť stovku mužov v atletike a nejaké tie štafety na 100 a 400 m a budem tu doma poskakovať a kričať Asafaaa :lol:  a nejak ma aj skoky do vody začali baviť. a samozrejme vodárov budem pozerať

 

a striebro v trape je super, ešte som zvedavá na bartekovú v skeete :)

 

zahájanie som nevidela vôbec, zasa :) /no akurát tak mávajúceho Busha so ženou/. neviem, či ja som taký smoliar na zahájenia, ale posledný otváracii ceremoniál som videla zo Sidney  ;)

 

Ja som si ale parádne vychutnala mojích obľúbených plavcov. Jediná škoda, že už nepláva Thorp. To bol môj macho.

jo hish, tak to je strašná škoda, ešte keď plával aj Hackett a Hoogenband a Popov, to som sledovala hádam každé plávanie, čo na eurosporte dávali a som si odkladala aj výstrižky z novín  ;) teraz na olympiáde si pozriem plávanie mužov asi už iba keď naň náhodou natrafím
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby tak ešte v atletike... no uvidíme,možno naši chodci , taktiež vodný slalom a vodné športy ako také, tá 4x 100 m voľný spôsob plávanie to bol zážitok, a pozerám už ani neviem ktoré LOH , tak to bola jednoducho parada, či už amici alebo frantíci.... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Noooo zatial rekordov padlo hodne (ci uz svetovych alebo olympijskych), hlavne v tom plavani

ale som zvedavy ci im to takto rezko pojde aj v atletike!

 

zatial padlo pocas olympijady 6 svetovych rekordov - vsetko v plavani :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ah boze, ja neznasam toho Martikana! :) sportovec to moze byt akykolvek dobry ale ako clovek mi je totalne nesympaticky! Ale medaile sa nedavaju za sympatickost ale za vykony a tam asi Martikan dominoval a ziskal si teda medailu. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ste videli tu Rusinku? Velka favoritka v jednej kategorii vo vzpierani, ale nezvladla vahu, bol z toho len hystelicky plac a ako zbehla dole po schodikoch z podia ku trenerom a zahynala smerom ku rozcvicovni, tak si este hlavu tresla o mur... :lol: Prilis skoro vyberala zakrutu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobre

aljakovci si už zaonanovali môžme ísť ďalej

 

tá Ruska bola skutočne v prdely

bodaj by aj nie

ale tá hlavička do múru nemala chybu

 

Michal išiel fantasticky

ako aljak napísal

Ale medaile sa nedavaju za sympatickost ale za vykony a tam asi Martikan dominoval a ziskal si teda medailu.

a Martikán išiel skutočne ako blázon

klobúk dole

 

+18:15

takmer som zabudol

myslím, že tieto dni príde Manu Adebayor o titul najoblúbenejšieho športovca

predbehol ho bojovník Boukpeti(K1)

bez komentára

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov