Skočiť na obsah

Letné Olympijské Hry - Peking 2008


tomassi

Odporúčané príspevky

budúci týždeň som mal ísť na chatu, ale sa to preložilo

a keďže mám vybavené voľno TV a oči dostanú pekne do tela :lol:

 

od včera máme nahodenú STV3 aj my

 

Kto chytí STV3

každý, kto má satelit alebo Digi TV

každý, kto má Magio od T-Comu alebo Fibernet od Orangeu

klienti káblových spoločností v jednotlivých obciach

Kto bude môcť sledovať 3-jku

 

3-jka a 2-jka budú mať rovnaké vysielanie len zriedkavo

Paralelené situácie sa podľa projektového manažéra stanice Andreja Miklánka

"v drvivej väčšine prípadov" vyskytnú v prípade vystúpení slovenských olympionikov

"A tiež niektorých výnimočne atraktívnych finálových zápolení."

Trojka bude ponúkať predovšetkým ucelené športové zápolenia

Dvojka bude flexibilnejša.

"Budú tu typické častejšie prechody „zo športu do športu“

bude častejšie reagovať na aktuálny vývoj situácie."

medialne.sk

 

som prešvihol včerajšie SME a keďže sa mi nechce moc hľadať

mohli by ste vypichnúť naj udalosti OH a dať k nim aj časy

a hlavne teda SVK reprezentov (C1, C2, ...)

 

množstvo smogu sa darí vraj regulovať na nižšie čísla

a na Pekingom vraj vyšlo aj slnko

no nie každému smog na LOH prekáža

AUS strelec Russell Mark si naopak znečistené ovzdušie pochvaľuje,

pretože mu vraj pri pretekoch pomáha

oranžové asfaltové holuby je pri zatiahnutej oblohe lepšie vidieť

a keďže má tento strelec už svoje roky, nie je sa čomu čudovať

 

+edit 18:57

predpokladany-program-slovenskych-sportovcov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 164
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    23

  • wysky

    22

  • aljak63

    20

  • tomassi

    19

Top prispievatelia v tejto téme

Dík za ten program.

Sobotu nestíham, takže z takých letných športov...pozrel by som si Sládekovú v Nedelu :lol:

 

každý, kto má Magio od T-Comu alebo Fibernet od Orangeu

ja fibernet mám a zatiaľ žiadna trojka :) ...bude to tým že si myslel FiberTV :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak zahájenie máme za sebou.

Čakal som od zahájenia veľa ale toto bolo ešte viacej KRÁSA KRÁSA KRÁSA KRÁSA

 

A to zapálenie ohňa nemalo najmenšiu chybičku veľmi pekné veľmi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

idem trochu ochkať aj ja :lol: ... síce som z toho videla zatiaľ len tretiu tretinu a trochu ukážok zo začiatku ... čína objavila pušný prach, bezpochyby :)

a paráda, paráda ... na niektoré veci som pozerala s otvorenou pusou - napríklad na tie živé pečiatky ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

WOW, takmer cely program som nedychal. Bolo to veľkolepe. Do Yimou Zhanga (režiser celeho programu) som vkladal veľke nadeje, vzhľadom na to, že veľmi dobre poznam jeho užasnu filmovu tvorbu, ktorou som nadšeny. Nesklamal ani tentokrat. Kalap dole. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akurát som prišiel z roboty

osprchoval, zapol TV a komp(jeden z veľkoodberateľov elektrického prúdu) a mám otvorené ústa

ale to sa dalo od Číňanov čakať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Noooo a ja som toto akosi nestihol ani sledovat, som vcera po 5 tyzdnoch dosiel domov a akosi som neni zvyknuty ze mam telku a notebook hh ... takze ceremonial som ani nekukal, no smola! Ved mozno si kuknem nejake highlights

 

A dufam ze 58-clennej finskej vyprave sa bude co najviac darit a domov prinesie co najviac medaili! Lets go Suomi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To bobsapp:

 

Pamätam, že v Atenach mala medailu češka Kurkova (tušim bola tretia), potom nejaka tušim čiňanka a tretiu tetu neviem.

Takže tie by si to mohli zopakovať. Ešte niečo ťa zaujima? :lol:

Ehm, veľmi som sa nemylil. Kurkova (momentalne Emmons) vyhrala zlato. :)

 

 

Pred každými hrami robia v niejakých novinách v amerike zoznam predpokladaných medailových umiestnení v každom športe.

Nie je už dačo takéto? aby som mal väčší prehľad.

Sice neskoro, ale našiel som: http://sportsillustrated.cnn.com/2008/olym...0804/index.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a pozerala som zahájenie do druhej v noci ... niektoré veci som videla prvýkrát, niektoré tri-štyrikrát, a nezabudnuteľné parády tam teda boli ...

ako zapálenie ohňa v Barcelone vystreleným šípom ... to vo mne žije, myslím že podobnými nezabudnuteľnými zostanú čínsky bubeníci, živé pečatidlá, a zrejme aj beh nebasami Li Ninga ...

kto nevidel, pozrite si to, krása to bola, nie každodenný zážitok.

 

 

už sú medzitým na svete prvé zlaté, čr má zlatú v streľbe....

 

 

rekordy

 

každý krát pri veľkých mítingoch, a pri veľkolepom OH automaticky, mi napadne, kam až sa posunú možnosti človeka

koľko rekordov padne ... spomalili sa, človek nemá nekonečné možnosti, v niektorých disciplínach sa už po veľkom boome rekordov spred pár desaťročí odmeriava po stotinách sekúnd a po centimetroch a začínajú byť zriedkavejšie ...

na OH neveľmi padajú zvyčajne rekordy, čo myslíte, kde padnú, keď padnú ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som bol najradsej keby rekord padol v hode ostepom, samozrejme aby ten letiaci ostep co prekona Zelezneho 98,48 metrov bol z ruky najvacsej finskej nadeje na na zlato ktorym je Tero Pitkämäki! To by bolo kraaaaasne, ale proste sa to asi nestane lebo Tero by musel prekonat sam seba o 7 metrov. Ale aj tak dufam aspon v zlato! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už padli dva rekordy v plávaní.

 

Akurát skončila štafeta kde posledná kvalifikácia bola hodne vyrovnaná. A teraz čo predvádzajú gymnasti klobúk dolu to je niečo perfekt len škoda že ten Korejec padol nich by som chcel ešte ďalej vidieť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ti nasi cyklisti velku dieru do sveta neurobili. Valach sa sice snazil, ale nestacil... To komentovanie cyklistiky stalo zato... A uz vobec sa sekol komentator, ked prirovnal vykon Valacha ku Velitsovi.... vraj "nieco podobne"... :lol:

 

Moravcova nepostupila do semifinale...

 

Zajtra som zvedavy na tych nasich puskarov... :) Ked boh da a motyka s puskou vystrelia... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak musím povedať úprimne, že mňa letné olympijské hry nejak zvlášť nevzrušjú....pozrel som si akurát otvárací ceremoniál(ten bol vskutku pekný) a asi si pozriem zatvárací....keď už tak mňa zaujímajú skôr zimné :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Cyklistika bola hodne náročná športovci odpádavali jeden po druhom, škoda že nezačali finišovať skôr.

 

Od Moravcovej som veľa toho nečakal predsa už má svoje roky.

Inak som dosť zvedavý na Phelpsa má dosť vysoký cieľ tak držme palce nech sa mu to podarí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To komentovanie cyklistiky stalo zato...

Ak mysliš toho na STV, tak ten riadne perlil. Vrchol bol, keď povedal, že Cancellara je naj špurter. Ako keby o kamione povedal, že je najlepšia formula. Vydržal som ho počuvať 5 min., radšej som prepolna na Bakalara.

Inak, Jurčovi sa nečudujem, že nedokončil, on pôjde ešte časovku. Ale chcel by som vedieť, na kieho tam išiel Broniš. Hlavne, že nevzali Velitsa... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jurčo si mohol toho medu zobrať aspom za kamión

škoda toho Velitsa

vyzerá to byť taký blázon (viď 19. etapa TdF) isto by sa o niečo pokúsil

 

časovka tuším v stredu

ale ja sa hlavne teším na dráhovú

jojo velodromisti to je podívaná

 

inak skúste písať do tém z príslušnou problematikou

 

ako idem teraz ja o tenise

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Waw, cesi maju dalsie zlato! Ale im ide ... no som zvedavy ako dlho im vydrzi toto ze kazdy den jedna zlata :lol:

 

a vo vzpierani zien do 53 kg zlato pre Thaiku menom: Prapawadee Jaroenrattanatarakoon - hh, to je bozske meno :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Giggs

Ano, toho som myslel... Cancellara najlepsi spurter, a ... spurt do ciela a Cancellara nic... :lol:

Ale mal toho tam viac... Napriklad ked komentoval vysledky na jednotlivych medzicasoch a o umiesteni Valacha vravel, ako o vynikajucich spravach, ked bol Valach v "baliku pretekarov" zaznamenany na 3 mieste... :) Podstatne veci vynechal, respektive hovoril o nich ako keby boli nepodstatne a druhorade. V zavere, ked vravel, ze Valach je na nejako 50. mieste (co samo o sebe nie je zle, ked je balik pretekarov v celku), len tak medyi recou spomenul, ze sa cela skupina roztrhla na dve casti a Valach je v tej druhej (to uz je podstatna informacia pre divaka, aby si urobil obrazok o sanciach).

 

O Bronisovi a Jurcovi mi radsej nic nehovorte. Uz neviem, ktory z nich zdovodnoval odstupenie slovami...

"Videli sme ze nejakych 16 pretekarov odbocilo do depa, tak sme isli aj my..." A este dodal, ze "Boli medzi nimi aj profici, tak to muselo byt narocne..." ...

 

Skoda toho trapistu, ze mu nevyslo finale.

 

Hantuchova ma dobre rozohraty zapas 6:2 a 3:0, pre dazd ale prerusene...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten údiv znamená prekvapivo dobré alebo zlé ? :lol:

v plávaní medaila z niejakých majstrovstiev neznamená takmer nič, tak dúfam že aspoň finále spraví

Ale na Križkovi, aj keby skončil neviem kolkaty, sa mi páči to, že neustále zlepšuje svoje osobné maximá a tak aspoň vidieť že na sebe maká :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobré, dobré to je... :lol: To by znamenalo, že môžeme tajne dúfať vo finále... :)

 

Keby to bolo nejaké 14 miesto, nie som ani zvedavý... To by bolo viacmenej jasné, že končí v semifinále...

 

 

Inak horšie je, že sa zranil Martin Tešovič... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už tretí deň u nás nič iné nebeží, heh. Otvorenie som nevidela, úplne som zabudla, že niečo také býva :lol: Ale pripomenuli ste mi to tu v tejto téme, takže si to pozriem. Dúfam, že tam mali aj nejakú spartakiádu, tie ja milujem.

 

Olympiáda je ale niečo strašne čudné. Vždy, keď o nej padne zmienka, či už je to 3 roky alebo týždeň pred, mám pocit, že tá minulá bola len včera. Že proste nie je možné, aby ten čas utekal tak rýchlo. Veď si, preboha, pamätám ešte Sydney, Atlantu, akoby to bolo len nedávno.

 

Keďže na centrálnej TV nám hapruje dvojka, kukáme celé OH na Poliakoch (naši to vlastne začali pozerať tam kvôli komentátorom, vraj na dvojke sa nedajú počúvať). No, akože, sa len smejem na tých poľských hláškach :) "Kolumbijčik, Brazilijčik, čemna skora, ..." :) Kurát brat sa sťažuje, lebo dobre nerozumie ;)

 

Všetci čakáme na atletiku (hlavne otec). Ja som si ale parádne vychutnala mojích obľúbených plavcov. Jediná škoda, že už nepláva Thorp. To bol môj macho. Dúfam, že zastihnem aj skoky do vody a gymnastiku (najmä prostné).

 

Ozaj, neviete náhodou niekto, kedy bude parkúr?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov