Skočiť na obsah

Fast Food


Bijou

Odporúčané príspevky

ja netvrdím, že všetko musí byť nechutné, ani že všade sú tie hamburgery strašné, ja len že mne to nechutí, a preto mi ani nenapadne za to vyhadzovať peniaze.  A nakoľko hranolky nemusím a ani nejaké mäso v žemli, tak mi to nijako nechýba. Veď kedysi býval narvaný aj mliečny bar, tam som veru aj ja chodievala, a to bývali dobroty!

Ale vlastne pri našej robote otvorili tiež takú minijedálničku s rýchlym občerstvením, a robia tam aj hamburgery, doteraz som nenabrala odvahu skúsiť to, ale kúpila som si tam párkrát na obed šalát, robia tam  niekoľko druhov a z čerstvej zeleniny, a ten bol vždy dobrý. Tiež som si tam dala párkrát palacinky, a tiež ich môžem len pochváliť. Ale na hambáč som nenabrala odvahu. takže nemôžem povedať, že sa rýchlemu občerstveniu na 100% vyhýbam :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked mam chut na nejaky burger, navstivim kvalitnu overenu restauraciu alebo spravime akciu u znamych a pripravime si vlastne burgre. Mnamka.

 

V "mekaci" neviem prist na chut tym sladkym zemliam. Mrazene zakusky, jedine ta kava je ako tak fajn.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O tej káve som aj ja počul, že sa dá piť.

 

kto teda vlastne do tých mekáčov chodí, že keď ideme autom náhodou okolo toho nášho najbližšieho, je tam vždy narvané?!

 

Lebo je to IN. Mladým soplákom to dáva pocit nadradenosti nad zvyškom ľudstva, keď si môžu zamachrovať, že boli v mekáči.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

nemusím chodiť ďaleko, aj mojim dievkam to chutí...to máš pravdu, koľko ľudí, toľko chutí, len ja tomu nejako neviem prísť na chuť. A ani nemám k tomu dôveru. Možno časom svoj názor prehodnotím, ale zatiaľ sa tak nestalo. Avšak o tom, že je to nezdravé, nepochybujem.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Večer možno pôjdem na kebab. Určite aj Tomáš, ježiš, ten si zas naloží do kotla, však výplatu už mal, nie? Ten zožere hádam aj tri naraz po tej "hladovke".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

 

 

11. Nejaké zdravotné ťažkosti sa ešte neobjavili, hoci keď som bola na studenej hamburgerovo, bagetovej strave dlhší čas cítila som non-stop únavu, ťažkopádnosť. 

To je téma pre mňa!  :)

 

1. Jasné že áno!

2. Stále.

3. Fastfood (reštiku len kvôli otváracej dobe lebo fastfoody majú záverečnú skôr a cez víkendy nefungujú kým reštiky áno).

4. Žiadny lebo tam kde ja jem nepatria reťazcom ale miestnym súkromníkom.

5. Kebab, cigánska pečienka, varená klobása, lángoš, americký hot dog, rezeň v žemli, trdelník, coca cola, čapovaná kofola.

6. Majú to v názve teda jedlo hneď na počkanie, v ideálnej teplote, netrúsim omrvinky doma, nemusím riad umývať, krájať chystať variť, čakať kým to vychladne atď.

7. Otváraciu dobu... Keby som býval v BA tak by som sa tešil lebo ten na Šancovej pod stanicou je nonstop.

8. Hovorí to samo za seba: Pred objavením fastfood životného štýlu váha 73kg nemenná dlhé roky, po objavení +5kg ročne, teda aktuálna váha 109kg vďaka tomu.

9. Vôbec nie. Je to závislosť ako pri fajčení že fajčiar vie že nekoná správne ale neprstane.

10. Jeden u nás ponúka ale ani nemám záujem ochutnať.

 

11. No veď (viz. bod 8, len od chodenia do fastfoodov som pribral 36 kg a objavil sa aj vysoký krvný tlak... Pred tým to nikdy nebolo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Zvykol som si chodiť cca 2x mesačne do Don Papas, u nás v Laugu robia dosť dobré hamburgery (McDonald sa môže hanbiť v kúte), dávam to na @Tomáša, takže k tomu 4 dc koly (za 1 cent). Chodím zásadne len vtedy, keď mám voľno po namáhavom pracovnom týždni. Teraz mám 5 dňové voľno, tak asi v nedeľu pôjdem (v sobotu je sviatok, asi bude všetko pozatvárané), s @Harbinger CM takto občas zbehneme, potom na kapučíno a potom niekam do mesta sa ideme doraziť. Minule sme sa tak dorazili, že som sa domov dostal až o jedenástej večer :D Mohol by ísť aj @AlexRosberg ale ten je hnilý až to dverami trieska, radšej doma celý deň presedí na riti!

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov