Skočiť na obsah

Fast Food


Bijou

Odporúčané príspevky

nie, nenavstevujem vobec...

nepride mi to dvakrat chutne, a ked nahodou aj chutne, tak zrovna nie zdrave...

jednoducho mam dni dost uponahlane, ale ked jest vonku, tak urcite iba v restike, na to si cas najdem, kludne aj nejaku tu hodku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

1 Navštevujete rýchle občerstvenia ?................... Ano

2 Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?................. Ale raz za pol roka / moc im neverím /

3 Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte? ................. Reštaurácia

4 Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?............ :lol:

5 Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? ............... Ktorý nápoj ?Hranolky

6 Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ? .............. Že sa rýchlo najem

7 Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?................. No že je to nezdravé

8 Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie? ............... Uvedomujem a preto tam skoro vôbec nechodím

9 Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ? ............... Isteže

10 Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ? .................. Nie lebo keď tam idem mám chuť si dať dačo chutné a nezdravé

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

nenavstevujem, bola som mozno 5 krat.

 

restauracia ma svoje caro, ani FIT by ma nenalakalo, nejem FIT ani v restauracii

 

jedlo neviem zhodnotit, dala som si len kavu a zmrzlinu, zmrzlina bola vyborna

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne ako u majusky....rychle obcerstvenie nenavstvevujem takmer nikdy,snazim si svoj cas zadelit tak,ze ak som dlhsie niekde mimo domova,musim mat cas si sadnut do restauracie a dat si to nejake menicko.

Mali sme to s kamaratkou ako tradiciu po terapii,vzdy sme sli na obed a potom sup do prace :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

ano

 

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

kedykoľvek keď mám na to chuť

 

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

záleží od toho čo chcem jesť

 

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

všety okrem subway

 

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

to je jedno len nech je toho veľa

 

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

nečakám a žerem

 

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

nič

 

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

stačí sa trochu hýbať.

 

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

nie. také isté svinstvo jeme aj v "reštauráciach", česť výnimkám (camouflage v Ba)

 

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

nie, ja idem do fastfoodu s cieľom aj vedomím že sa idem nažrať a nie polemizovať nad kalóriami.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co sa povazuje za fast food? Aj pizzerie, ci aj tie nase cinske vyvarovne v Shoping centrach(tie ujdu- ak som tam a nakupujem si aj dam v BB )? Na slovensku tam(Mc donald a nieco podobne) moze chodit len hlupak. nastevujem to len v zahranici ak nemam na nornmalnu stravu a tam je rozdiel jasny 5 euro ku 20, zoberte dve osoby ci viac. Ale ak som prekrocil hranicu do normalnej krajiny pr. Polsko nikdy viac.

 

Genialne jedlo oproti hranolkam povazujem aj dobry langos(mal som taky asi len v madarsku) ci hot dog - co si pamatam na safarikovom namesti americky za 20 sk(1999).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

výnimočne

 

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

cca 2x do polroka

 

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

reštaráciu

 

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

Mc Donalds,alebo v Avione cina

 

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

rezance so sladkokyslou omackou a kuracie v cesticku. v Mc-ku McRoyal

 

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

cena a obsah menu

 

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

nemam pocit ze jedlo je udalost ako v rest.

 

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

nie,kedze frekvencia mojich navstev je nizka

 

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

ano

 

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

zabudla som dodať, že milujem kebab...

Tak ten áno,ten môžem ... kebab,gyros :D

Vlani som bol na dovolenke v Poľsku (Gdyňa,Gdańsk,Sopoty) a tam som objavil čaro tejto papanice.Je to vynikajúca forma úpravy mäska.Najradšej to mám s opekanými zemiekmi a tatárskou omáčou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Tak som si spomenula, ako sme chodili s mužom na hamburger. To sme ešte randili spolu. Také malé bistro, peňazí bolo málo, láska veľká a hamburger superový. Už tam bistro dávno nie je. Od vtedy som jedla hamburger raz, teda kusla som a vyhodila.

V mcdonalde som ešte nikdy v živote nebola.

Ale sa musím priznať, že chodievam niekedy do takého toho fast foodu, čo si tam sám naberáš do mištičky čo chceš. Viem, že je to nehygienické ako sa tam každý nad to jedlo nakláňa atď. ale strašne mi to chutí. Chodievam do toho istého a zbožňujem tie šalátiky čo tam majú. Ja si z toho vyrobím taký mix. :)

Raz som tam išla s malými synovcami, a ja pokiaľ som brala misky a chystala si veci, obaja mali stáť na boku. Jasné že nevydržali a ten starší

sa postavil nad nádobu s tou baby-karotkou, jednu z toho vybral len tak s rukou a povedal:"aj naša mamka nám také varí" a hodil ju späť medzi ostatné.

Som len tak zmrzla. Tak som sa hanbila. Decko nevystaté od vtedy si predstavím, že keď tak urobí len pár ľudí. bŕŕŕ.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ešte sa mi nestalo aby mi hamburger v McDonalde chutil. Subway bol na tom oveľa lepšie, ale odkedy sa asi 100 metrov od neho nasáčkoval McD, tak Subway zrušili. A odkedy v TN zrušili aj Family Food, tak na hamburgery nie je kam ísť. Vlastne ešte v Maxe, ale tam som nejedol 2,5 roka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

rátame aj kebabovne?

 

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

v klasických cca raz za mesiac, kebab tak raz za týždeň

 

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

reštauráciu samozrejme

 

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

Subway

 

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

buď dobrý wrap alebo sub zo Subwaya s tou geniálnou sladkou cibuľovou omáčkou... pijem (ako klasická tučná američanka) Colu light :)

 

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

sú rýchle a najmä v zahraničí aj cenovo výhodné, plus siete majú garantovanú kvalitu jedla, takže aj v ďalekej Indii si môžete dať McDonalds a viete, že z neho nebudete hnačkovať...

 

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

väčšinou majú to isté, žiaden skvostný gastronomický zážitok

 

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

pri tom minimálnom množstve v akom ho jem nie je čo nebhalo ovplyvniť

 

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

áno, preto tam chodím minimálne...

 

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

Čo ja viem... asi ani nie, zdravé veci ako čerstvý šalát si viem urobiť aj sama doma...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akosi kebabu neviem prísť na chuť, to je vlastne jediný fastfood, ku ktorému sa bežne dostanem, lebo je priamo u nás jeden ...

možno mi nechutí len tento, akosi je to bez chuti a ostrejšie ako chcem ... nevyhľadávam ho, občas ma ním obdarujú ...

a to občas spomínam na prvé párky v rohlíku, ktoré sa u nás nevolali hotdogy, ale to je na inú tému :D

 

 

to už mám radšej takú dobre nezdravú trhovú sobotňajšiu stánkovo-fastfoodovú pečienku kuraciu, a občas je bravčová ešte lepšia ... to si nedám odpustiť :)

capnú tam cibuľu opraženú a horčicu a masko trčí z každej strany ... :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne tiez nechutil, kym som ho neobjavila v grazi, mal by byt z jahnaciny, cerstvej zeleniny, s jogurtovym dressingom a dost zalezi v akej zemli/pita chlebe ho podaju, len tu je tazko zohnatelny

raz som sa zdesila, ked ho podavali s tatarskou omackou, hriech

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a to občas spomínam na prvé párky v rohlíku, ktoré sa u nás nevolali hotdogy, ale to je na inú tému :)

Jeden cas sa im v ramci cistoty jazyka snazili hovorit "horuci pes". Nastastie sa to neujalo.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

1) navštívila som 2x, raz ma decká ukecali, druhýkrát sme šli s kolegyňou niečo vybaviť a boli sme hladné a nič iné v okolí nebolo otvorené, inak sa tomu vyhýbam ako čert krížu

2) jakživ nie

3) jasné, že reštauráciu, ale normálne varím doma,nepotrebujem bežne ani jedno, ani druhé

4) žiadny

5) keďže to nepoznám, nemám zdania...

6) snáď možnosť rýchleho občerstvenia, ked nie je iná možnosť

7) nezdravé, samý tuk

8) nie, lebo ho nejem

9) zaiste

10) ak by mal, tak možno by som prehodnotila svoj názor a občas tam zašla na tú FIT podobu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1) Navštevujete rýchle občerstvenia ?

No jasnacka. Okrem chvil ked som mimo civilizacie, tak ano.

 

2) Ako často sa stravujete vo Fast Foodoch ?

Tak raz za tyzden cca. - pricom do FF ale patria aj vsetky tie vietnamske, arabske a pakistanske stanky.

 

3) Ak máte možnosť vybrať si, či ísť do reštaurácie alebo do Fast Food, čo uprednostníte?

Restika jednoznacne.

 

4) Ktorý reťazec Fast Food máte najradšej ?

Ked retazec, tak Burger King. O kvalite masa sa tazko vyjadrim, ale asi maju lepsie korenia nez konkurencia. A vacsie burgre. A to si este pamatam, ked sa u nich dalo kupit pivo a na stoloch mali popolniky :birthday:

 

5) Ktorý druh jedla z Fast Food Vám najviac vyhovuje/chutí? Ktorý nápoj ?

Z klasickych burgerovni - burger. Asi nejaky super-uber-mega-XXL KingBurger,nech sa clovek nazerie na den dopredu.Alebo nejake klasicke (olovnate) cinske nudle s nejakym bordelom... "spicynoodlesshitwithsomedeadmeatandstuff"

 

6) Čo považujete za najväčšiu výhodu alebo plus Fast Foodov ?

Rychle, relativne lacne, standardy si vcelku drzia, takze viem co mam cakat a nehrozia prekvapenia, ako kuracie hlavy v aspiku a pod.

 

7) Čo považujete naopak za najväčšiu nevýhodu, minus?

Chutovo nic extra. Ale zase pre gurmana nie je problem si objednat v restauracii burger za 650 Kč - takze za tu cenu. Ech.

 

8) Je všeobecne známe, že jedlo z Fast Food nie je veľmi hodnotné. Uvedomujete si / pociťujete neblahý vplyv Fast jedla na Vaše zdravie?

Myslim ze dat si namiesto cinskych nudlov kazdy den smazak, tak nebudem o moc zdravsi.

 

9) Hrá vyššie spomenuté úlohu pri Vašom výbere ?

Minimalne. Keby ma to trapilo, tak skonzumujem celozrnny rohlik a zapijem to acidofilnou nizkotucnou stavou z kravy.

 

10) Ak by mal Váš obľúbený Fast Food v ponuke vždy okrem klasických výrobkov aj druhú variantu vo "FIT" podobe, siahli by ste radšej po tej zdravšej ?

Obavam sa, ze chutovo by sa ten vysledok zacal nebezpecne blizit polystyrenu - ale s kecupom, majonezou, omackou tisic ostrovou, francuskou omackou, sladkokyslou omackou, barbecue omackou...takze asi nie. Diky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

... najradsej mam v mekaci ...

Mekáč, ten obchádzam širokým obchvatom. Navštívim ho iba za účelom WC, alebo ak by som už umieral od hladu. Naposledy som sa tam najedol tento rok v Dijone, keď sme tam prišli navečer a nebolo už nič iné otvorené. Oproti iným fastom mi pripadá jedlo z Mekáča fádne, akoby umelohmotné. Skôr krmivo.

V iných fastoch si dokážem vybrať a najesť sa s chuťou. V posledných rokoch u mňa frčí gyros, vyprážaný syr, mexico.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

my sa stazujeme ze u nas je vela fastfoodov a co tu v UK ? Ak na 500 metrovom useku obchodnej ulice nieje kazdy treti obchod fastfood tak ani jeden. Vacsina fastfoodov tu su halal fast foody takze logicky si tu moc slaniny neuzijete ale za to hranoliek od vymyslu sveta, kebaby a hamburgerov tiez. Zvlast kuracich. Hot dogy som tu videl malo a ked aj tu stoji 1,20 libry jeden.

Viac sa tu vyplatia hamburgery.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Waaaa, v Brne je Subway!!!! :lol: :) :)

 

Rozhodně, no zkusil jsem a tu nabídku jsem asi nedobre spočítal, protože 130Kč ~ 5EUR za bagetu jsem fakt nečekal ... nelevný špás...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov