Skočiť na obsah

Čo bolo v škole


Sniper

Odporúčané príspevky

Na Anglinu budem musieť doniesť seminárku o liptovskom regióne.

Podarilo sa mi získať dôležité "skriptá" na problematiku Empického výskumu.

A mám 4 dni na to aby som si preštudoval 560 stranovú encyklopédiu a vytiahol odtiaľ všetko potrebné na skúšku z Dejín politického myslenia. Teda zápočet aby som získal.

 

:lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dnes som opat nebol v skole, mali sme automatizaciu programovania, a rovno sa zapisovalo na skusku, tak dufam ze ma spoluziak na jeden termin zapisal, ked uz mi pisal sms :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

do prčic, odhalili moju plagiátorskú esej... :lol: a môžem robiť všetko od začiatku, do prdele !!!

okrem toho prichádza už to pekelné obdobie odovzdávania hovadín, ach jaj...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vidím na martinus.sk Alexis de Tocqueville - O demokracii v Amerike

 

Super, toto by sa mi hodilo.

 

1040 strán.

 

Dovi, dopo.

nie že dovi dopo

túto knižku si prečítať musíš a duplom ak študuješ politológiu

ja som ňou uchvátený

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

pred chvilou som konecne na katedre /καθέδρη, -ης/ odovzdal tri exemplare /exemplar, -is/ bakalarskej /bacchalarea, -as/ prace a potrebujem este vyhotovit na nu licencnu /licentia, -ae/ zmluvu, konvertovat /converto, -are, -avi, -atum/ ju do .pdf a odovzdat do univerzitej kniznice. nato sa musim vratit opat na katedru a odovzdat tam zase nejake papiere potvrdzujuce, ze som vykonal, co som vykonal :)

kedy uz budem mat konecne pokoj? nikdy, lebo je skuskove a budu statnice a obhajoba :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak, dalsia skuska za mnou, ak za tento semester je to zatial 2xA a 1xB...ked sa tak zamyslim, toto bola moja posledna skuska, kde som nieco rozpravala, lebo tri predmety co mi este chybaju, su len odovzdavanie prace a potom ma cakaju az o rok statnice, uff uff

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som konecne ukoncil (ukončiť) semester na skole (škola)..predomnou su uz len dost drsne skusky (skúška), ktorych budem mat tento semester az devat (9)..a tolko som teda este nemal (mať/nemať)..straaasne sa tesim (tešiť sa) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tom to bolo /byt/ dobre, zaujimavy chytlavy styl :)

mne zacina /zacat/ skuskove v sobotu prvou skuskou z automatizacie programovania, som zvedavy ako dopadnem /dopadnut/ kedze este som to ani nevidel /vidiet/ :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som pisal v stredu z latiny zapocet a mam blbe Cecko :lol: - 85% a 2 percenta do Becka! Normalne uvazujem ze pojdem na opravny, lebo citim ze to viem lepsie ako na C! Ved este uvidime, lebo v pondelok mam skusku aj z dejin mezopotamie a asyrie, a vyzera to ze sa to bude krizovat, takze asi nic!

 

Dneska je skuska z Uvodu do KlasArch... dufam ze bude Acko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dakujem dakujem...tu pusu (bozk) zatial este mozeme (môcť) odložiť na neskor :lol:

som vsak rad (byť rád/tešiť sa), ze sa to viacerim ludom (človek, ľudia) paci (páčiť sa) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes zápočet z angliny v suchu, ale začina neobyčajne krutý týždeň keď ma čakajú dve skúšky a jedna zápočtovka. Za dva týždne to isté a ak to prejdem mám pokoj do októbra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dneska som robil /robit/ prijimacky na vysoku skolu /skola, -y/. konkretne na Masarycku. som /byt/ fakt uprimne zvedavy, ako som dopadol /dopadnut/. percentil /-y/ pod 80 asi nebude /byt/, ale netrufam /trufat/ si povedat, ci to bude /byt/ stacit na prijatie /-a/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak om dnes písala písomečku, na ktorej záleží, či ma vylejú zo školy... no a nezabudla som tam niekde ťahák!!! do prdele!!! toto sa len mne môže stať taká zloba!!! odchádzala som prvá, pravdepodobne niekde vypadol ako som vstávala, no dúfam, že ne po ceste ku dverám :lol: mám takého tušáka, že si to prednášajúci všimol... kriste, teraz budem žiť v strachu neviem ako dlho...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Masarycka v Brne. Ekonomicke informacne systemy. Minuly rok sa hlasilo 220 ludi a vzali 40, no prijimackovy system funguje tak, ze okrem mediny sa robia jednotne prijimacky pre vsetky odbory, tak snad z tych 40, ktorych vezmu, nebudu vsetci nad 91 :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a nezabudla som tam niekde ťahák!!! ... odchádzala som prvá, pravdepodobne niekde vypadol ako som vstávala, no dúfam, že ne po ceste ku dverám

Ja som na posledných dvoch skúškach mal ťaháky, ale nebola príležitosť ich použiť :) a ani som vlastne nemusel. A na druhej skúške prófka chodila po učebni ako bachár a prízvukovala nám, že u koho uvidí ťahák tak ten poletí a ani opravný nedostane. Našťastie ma to obišlo :)

 

Minuly rok sa hlasilo 220 ludi a vzali 40 ... tak snad z tych 40, ktorych vezmu, nebudu vsetci nad 91 :lol:

Ak je to prestížna škola, a tí čo sa tam hlásia majú skutočný záujem tam študovať, tak možno ani 95 nebude stačiť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov