Skočiť na obsah

Čo bolo v škole


Sniper

Odporúčané príspevky

No tak to by bolo trochu od veci neísť na vlastné promócie

Ja som na svojich promóciách napr. nebola, len ako hosť na októbrovom termíne spolužiakov. O dva roky budem mať hádam možnosť si to odkrútiť na vlastnej koži. Pri bakalárskej promócii sa mi to od veci nezdá.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preco odveci neist na vlastne promocie? na bakalarskych sme neboli z externistov nik a po tom co skola robila pri inzinierskych promociach sme na just tiez ist nechceli...ja som siel len kvoli mame, ktora si to chcela uzit...diplom ti daju tak ci tak....a ked budes na promociach a nebude ti mat kto zagratulovat po tom, to mi pride odveci, nie na ne neist...promocie nie su pre teba, ale pre tvojich blizkych praveze...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Na prednáške Aktuálne otázky európskej integrácie mi pripadlo vypracovanie krátkej seminárky na tému: Vplyv a dôsledky islamu na krajiny Európy.

 

To je téma pre mňa! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Mám ponuku ísť do Anglicka, dosť nad tým uvažujem, už len kvôli tomu že by som anglinu naostro používal (síce neviem ako je to v tom multikultúrnom Londonistane :lol:). Ale keby sa mi malo dariť vo veciach čo chcem aby sa mi darilo (po škole) tak by som možno zostal tu. Ale to sa ešte uvidí, priorita je skončiť školu nech sa nemusím s tým už ďalej otravovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chod von pokial sa ti da....aj keby len do skladu...pobyt v krajine kde si nuteny hovorit inou recou je k nezaplateniu..

 

nebyt mojho crazy pobytu v UK, tak asi nesedim tam kde teraz :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No uvidíme čo bude.

 

 

 

Dnes som mal predfinálne posedenie s mojím školiteľom, doniesol som mu môj cca 37-stranový výtvor, čo to poopravil (nie veľa) nevyškrtal nič, takže už sa len doplní čo sa má a ide sa tlačiť a viazať :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

37 stran? uuff, no ja som mala inu "vazbu", ale to asi preto, ze veducim bol samotny rektor :lol: /uuff, no to bolo stresov a slz, ta jeho naladovost, a finale, ked som doniesla zviazanu pracu, tak povedal, ze toto nie je dobre, a vytrhol stranu :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak by som to počítal na tých 1800 znakov / normostrana, tak by ich bolo 51. Ešte chcem dopísať dve kapitoly, ale profák povedal, že by ani nebolo treba, že je to v pohode.

 

a finale, ked som doniesla zviazanu pracu, tak povedal, ze toto nie je dobre, a vytrhol stranu :lol:

Iný brutal :) predpokladám že to bolo niekde v strede a rozhodil ti číslovanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som diplomovku dokoncil uz v pondelok a odozvdal som ju na nosici a poslal do akademickej kniznice UK na testy autenticity, atd. Uz to mam aj vytlacene tri razy, ostava dat zviazat. Dam to spravit celkom jednoduche a proste, ziadna kozena vazba, gravirovanie ani nic podobne ako niektore spoluziacky. V tomto pripade povrch nie je dolezity. Stacia zakladne nalezitosti. Alebo mozno jednu, stvrtu, kopiu si dam spravit tak aj ja, ale to len tak pre seba. Ako rodinnu bibliu pre svoje mnohopocetne potomstvo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

leg,

to mi pripomenulo našu učiteľku zo základky, ktorá svoju diplomovku písala o Hviezdoslavovi, ale konkrétne o čom, nemám už šajn ... keď sme sa o ňom učili, doniesla nám ju ukázať, a čosi z nej citovala ...

podstata je, že bola v mierne dezolátnom stave, chudák Hviezdoslav natrhnutý, diplomka sa dostala do rúk jej syna v príslušnom demolovacom veku ... toľko k potomstvu a diplomovkám ... pekne do domáceho trezoru s nimi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov