Skočiť na obsah

Čo bolo v škole


Sniper

Odporúčané príspevky

u nás to bežne býva tak, že školiteľ(vedúci) je z univerzity, vedie prácu priebežne, radí s obsahom aj formou a oponent ju vidí až v závere a kladie otázky. Ale sú aj prípady, kde študenti spolupracujú tak ako hovorí doll viac s oponentom, lebo ten býva spravidla väčší odborník a hlavne nielen teoretický. To už je na individuálnej dohode medzi oponentom a študentom.

 

ja som so svojou oponentkou nikdy nehovorila, ani mailom, ani osobne, uvidím ju prvý krát asi až pri obhajobe, mám z nej dosť veľké obavy, pretože je to jednak mladá baba (môže byť tak max o 5 rokov staršia ako ja) a neviem, čo mám od nej čakať a jednak sa zaoberá problematikou mojej práce fakt do hĺbky a články, ktoré som od nej čítala sú jednoducho úplná pecka, na takej úrovni, že len ich úvod je hodnotnejší ako celá moja práca... no ja sa len spolieham na to, že od bakalárskej práce sa nejaké zázraky nečakajú...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahojte, potreboval by som niečo vedieť. Aké bývajú obvykle zadania tém, ak sa v škole (konkrétne na OA) píšu na angličtine listy? Teda na aké topics bývajú zamerané tie listy (napr. list z prázdnin v zahraničí a pod.)! Dosť by mi to pomohlo, takže ma potešíte, ak si spomeniete na tie najčastejšie témy listov, aké sa písavajú na stredných školách na angličtine. ĎAKUJEEEEEM!!! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

došiel mi školiteľský posudok k bakalárke za B... ako viem, že si nemám hubu otvárať, keď som to dala dokopy za nejaké 4 dni aj s viazaním, ale aj tak ma to sklamalo :lol:

alebo sama seba som sklamala...(?)

dpc

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jaj, tak to jasne, ale tak treba brat do uvahy aj to, ze si to fakt zbuchala za taky kratky cas... za to je to pomerne vyborna znamka. Kto vie, keby si bola zacala o par dni skor, mohlo to byt bez poznamok a za A :lol: no, nevim sice, ale vsetko je mozne.

 

- tak co bolo v skole; pisomka, teda skor skuska, pri ktorej som sa skoro zosypala, pretoze som fakt nicomu nerozumela a ta teta asi pre kazdeho vymyslela vlastnu skupinu, pretoze to bola hruza, ale tak uvidim

-a dalej na mna nakricala profesorka, veduca jednej katredry; ja tu zensku fakt nechapem, normalne za nou pridem, slusne sa opytam, a ona dobre ze nevytiahne zbran a neodstreli ma tam. plus este hodila emo hysak, ze ona aka narobena ze bla blah blah... ach, a to som iba chcela vediet, ze ako sa dozvediem, ci som presla pisomku, kedze v AIS to nebude :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po piatku koniec "zakladnej casti", bakalarka odovzdana, skuskove mi zacne a obhajoby cakaju, uvidime kto mi bude oponentom a aky posudok mi hodi, a vlastne ktovie aj co veduci... a samozrejme este cakam na kopec hodnoteni zadani z viacerych predmetov, kedze na nasej genialnej skole si davaju ako obvykle uzasne nacas... :lol: ale zatial aspon na chvilku volnoooo :) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Andulqa,

 

znovu môžem len gratulovať, diplom pekne do rámu po americkém vzoru a užívať si ho chvíľu :lol: užívaj trochu slobody a prajem veľa úspechov :) :kissed:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Andulqa to ste mali ako dlho po statniciach promocie?

 

ja som sa aj zabudol pochvalit, den pred odjazdom na dovolenku som bol promovany, v inchebe to bolo prekvapivo fajn a stal sa fasa trapas ked baba chcela dat dekanovi pusu pri preberani diplomu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dnes som mal behanie po úradoch, zbehol som sa aj zapísať do 3. ročníka. Tento rok už nejako doklepnem a potom sa uvidí. Chcel by som hneď ísť na Mgr., ale plány mi môžu skrížiť iné udalosti, ktoré očakávam. Uvidííííme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

zapísala som si výberové predmety z iných odborov len tak pre pobavenie, jeden je: Kultúrna antropológia a druhý Európske paralely čarodejníc a bylinkárok - som veľmi zvedavá, čo sa z tohto vyvinie :lol:

 

rozmýšľam ešte nad Fínčinou pre začiatočníkov, Viacjazyčnosť a oral history, ale dala som si s tým zapisovaním radšej pauzu do zajtra, v znamení hesla "Ráno múdrejšie večera", nech sa potom nedivím, na aké p..oviny musím chodiť, keď si pozapisujem predmety štýlom "čo je väčšia haluz" :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Filozofická fakulta TU oznamuje, že začiatok zimného semestra sa z dôvodu prebiehajúcich rekonštrukčných prác na budove fakulty posúva na pondelok 12. októbra 2009!

:lol: ... ešte o ďalší týždeň dlhšie doma.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

tak téma diplomovky vybratá a predbežne potvrdená (Digitálna umelecká literatúra: nové výrazové prostriedky a trendy v beletrii), ale stále si nie som istá, či sa ešte nepokúsiť navrhnúť si radšej inú, chytajú ma veľké obavy, keďže nemám veľmi presnú predstavu, čo napíšem a hlavne či budem mať dostatok literatúry... druhá alternatíva (Informačné správanie a nové médiá), ktorú mám v zálohe by bola rozhodne zaujímavejšia, s množstvom zahraničnej literatúry a kadejakých výskumov, téma, na ktorú by ma veľmi bavilo písať (možno trošku viac ako na prvú), už mám niečo málo aj načítané, len by to bola ťažšia varianta a horšia školiteľka... ach jaj, obávam sa zlého rozhodnutia :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Dnešným dňom končia zlaté časy a nastáva tvrdá práca. Seminárky, bakalárka, štátnice. Bude sranda. Som zvedavý na výsledok :lol:

 

 

Ešte jedna vec ma zaujíma: na promócie - ak sa náááhodou k tomu dostanem - si nemusím nikoho pozývať, že?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov