Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2008 (Kanada)


Polaris

Odporúčané príspevky

Tak, nesledoval som celé zápasy...ale Rusko si zaslúžilo včera víťazstvo, i keď miestami ich hra bola rozbitá, no zato v koncovke boli parádny ;)

No a samozrejme ma teší víťazstvo Canady :) ...až 7:0 som neočakával, ale Lotyši sa pustili s Canadou do hurá hokeju a veselo im to padalo do brány, takže sa im to nevyplatilo...a tie tri góly na začiatku 2. tretine - to som bol šokovaný, práve som sa vtedy sprchoval a zrazu som len počul, že už vedú 6:0 :lol: ...3.tretina bola vyrovnaná, i vďaka tomu, že Canada hrala polovične...

 

Takže Go Canada :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 274
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • aljak63

    47

  • Sniper

    39

  • tomassi

    36

  • weirdo

    32

Top prispievatelia v tejto téme

Ale vážne. Čo ste aké víťazstvo očakávali od Kanady, ked vás toto prekvapilo? 3:1 z odretými ušami? :lol:

S týmto výberom ak by vyhrali menej ako o 5 bola by to hamba.

Dúfam že súboj Fin-Can bude v schopnej hracej dobe. Prvé päťky oboch tímov sa mi dosť pozdávajú :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ako neviem...kazdy sice cakal ze CAN vyhra..ale neviem kolko ludi by pred zapasom povedalo ze ich rozbiju 7:0...

a Lotysi zase niesu nejaky strasne slabi..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

výhru Kanady čakal asi každý, no toto je skutočne moc

súboj Rusko - ČR, zatiaľ ozdobou šampionátu

a tieto tímy budú ešte silnejšie

 

Bykovove modlitby boli vyslišané a po 4 predĺžení žraloci vypadli,

takže nabokov môže prísť aj keď neviem ako sa vyriešil ten jeho problém z minulosti,

keďže už raz mal prísť reprezentovať rusov, no IIHF mu jeho žiadosť zamietla,

kvôli tomu, že už chytal na OH za Kazachstan

+ edit

zabudol som, že vypadnutím sa uvoľnili Markov s Kovaľovom

no Bykov Kovaľova nechce a Markov už dávnejšie povedal, že sa k zbornej komande nepridá

 

Čechom sú po Jardovi Hlinkovi, kt. asi mesiac za AVL nehral no vidieť to moc nebolo,

dispozícii Plekanec(MNC) s Michálkom (SJS)

 

radosť taktiež isto zavládla v tábore Bieloruska

bratia Kosticinovci, kt. na SVK netreba obzvlášť pripomínať - dali by sa prirovanať ku Koreškovovcom,

no na trošku vyššej úrovni, sú taktiež free

 

ten zápas ČR - RUS bude skôr mediálneho charakteru,

aj keď by sa nebili so zápasom CAN - USA

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A tak hej. Svoju silu majú. Keď dokázali v príprave poraziť nás :lol:

Kto by to bol povedal? Ja by som si určite vsadil, že vyhrajú o 5 a viac. Len, nebolo začo :)

V dnešnej dobe nie sú takéto výsledky výnimkou. 7:0 (a zmestilo by sa do nich ešte viac) podla mňa v takej zostave v akej nastúpili proti takému tímu akým je Lotyšsko, nič nad čím by mi padala sánka. Lotyši ukázali, teda neukázali nič. V každom prípade im vlastne ani o nič nešlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kokoooooooooos....bodaj by Norsko vyhralo!!!

NORWAY NORWAY NORWAY!!!!!!!!

 

 

 

P.S.: Tak...skoda sice...ale uz to je uspech, ze sa predlzovalo :lol:

 

CONGRATS NORWAY!!!

 

Chalani si zasluzia moj obdiv.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

noooo Nori poriadne potrapili Finov..ale nastastie sa Finom aj tak podarilo vyhrat v predlzeni...co sa vsak neda povedat o Slovensku...2:4 s Nemcami..no poviem ze ma to prekvapilo :lol:

vlastne dnes mi vysli vsetky tipy...vyhrali aj SUI ktorych mam celkom rad...a napokon aj USA :)

takze len tak dalej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FINLAND vs Norway - 3:2pp (2:2, 0:0, 0:0 - 1:0)

 

Uh, tak to bol vcera dost nepodareny vykon od SUOMI... Normalne som mal pocit ze s tymi retro dresmi to vzali az prilis vazne a fakt hrali ako v roku 1965!!! V brane Suomi dostal prednost Vehanen a veruze mal problemy... Nedarilo sa aj v utoku ale napokon po vyrovnanej 1.tretine ked presne mierili Jussi Jokinen a kapitan Ville Peltonen, prisli dvojtretinove goalove suchoty, az nakoniec v predlzeni rozhodol Tuomo Ruutu! ;)

 

Ale nakoniec to v podstate celkom dobre dopadlo, viacmenej bat by sa mali slovaci lebo ak sa Norom podari zvitazit nad Germaniou a Slovacikovia dostanu od SUOMI (co vobec nieje nerealne) tak hadajte kto ide hrat o zachranu? :) Takze az tak by som sa na vasom mieste nesmial! :lol:

 

A norske vlajky som nepalil... ja totiz fandim aj Norom a mam ich hokej rad, takisto aj Sweden a Denmark - skandinavsky hockey mam proste rad! Samozrejme v oblubenosti jednoznacne dozivotne prve miesto v mojom srdci ma SUOMI! :)

 

btw. SAKU KOIVU je na ceste do Halifaxu ;) ;) ;)

 

_________________________

 

Co sa tyka ostatnych vysledkov... Suisse si pohladali odstup od Belarus a vyhrali 2:1 - myslim ze som s tym celkom spokojny... Sverige riadne rozbilo France 9:0!!! (Huet prisiel do branky az za stavu 7:0 a odchytal len 10 minut)! No a najkrajsi vysledok bol SVK vs GER 2:4 - skoro som to aj v tipovacke uhadol (dal som 2:3)! Cize v podstate spokojnost u mna panuje! ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A keby islo hrat SK o zachranu tak hraju s jednym z dvojice Lotyssko a Slovenia...

no neviem neviem ci to o rok nebude 1.divizia :)

_________

 

Ale nepredbiehajme - este treba aby Norway aj Suomi vyhrali! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co sa vsak neda povedat o Slovensku...2:4 s Nemcami..no poviem ze ma to prekvapilo :lol:

Mňa to neprekvapilo a ten zápas by som netipoval z horeuvedeného dôvodu.

 

Teraz treba zdolať Fínov a ideálne by bolo keby Nóri porazili Nemcov. Je to veľmi optimistický predpoklad a reálny asi len na nejakých 25%.

 

V každom prípade včerajší zápas hovorí o reálnej sile a kompaktnosti slovenského tímu. Tento rok to bude maximálne tak o nadstavbe.

 

Hráči z NHL viditeľne chýbajú, nemáme hokejistov z ktorých by súper pustil do gatí, žiadnu vedúcu osobnosť ktorá by dokázala potiahnúť celé mužstvo (tých osobností by sme potrebovali viac).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ako neviem...kazdy sice cakal ze CAN vyhra..ale neviem kolko ludi by pred zapasom povedalo ze ich rozbiju 7:0...

a Lotysi zase niesu nejaky strasne slabi..

Ja som mal tip 6:1, čo nebolo tak ďaleko od pravdy :lol:

 

Axel, ono by ani pre začiatok nebolo treba tak tých hráčov NHL, z ktorých by súper pustil do gatí, stačilo by hrať disciplinovanejšie, nenechávať sa toľko vylučovať a dôslednejšie brániť... Ak si neurobíme poriadok pred vlastnou bránou, ťažko uhráme solídny výsledok... Keď je istota vzadu, potom aj útočníkom sa hrá lepšie, tak to už býva :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera sa Fíni veľmi trápili, nepredviedli presvedčivý výkon, mali na mále...ot som nepozeral, ale ulavilo sa mi, keď som videl, že vyhrali ;)

No a samozreme mi spravilo radosť, že Slováci prehrali s Nemcami :) ...Ja som to aj nejak čakal a želanie sa mi aj splnilo :)  Bez väčšieho počtu hráčov z NHL Slováci nejak nemajú moc šancí...

Dnes bude Canada vs USA, na ten zápas sa samozrejme teším a očakávam víťazstvo Canady :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemci Norov daju, toz vsetci, co ste sa tu narodili a vsetko slovenske nenavidite a odmietate, mozete si ist bafnut svojej drogy a snivat svoje haluze o 1.divizii pre SVK dalej.

 

Finov nedame, nie je sanca. Moj odhad je tak 2:5.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím si, že je to každého osobná záležitosť komu fandí a komu nefandí :lol:  Ja fandím predovšetkým Canade...Slovákom nefandím, takže preto ma teší tá prehra, neviem v čom je problém...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím, že stačí jediné

treba ísť do zápasu k zápasu

sami to vidíte na Nóroch, Nemcoch, či Bielorusoch

NOR a GER dostali v prvých zápasoch 5, potom sa oklepali a uhrali perfektné výsedky

BLR nepomohli 4 posily z NHL a podali horší výkon ako vzápase proti

nechcem zápasy porovnávať, pretože ako väčšina vieme, že každý zápas je špecifický a začína sa od 0:0

 

oveľa viac ako antiSVK reči ma trápia vyjadrenia Polarisovského typu

viem, že treba byť realista, no keď niekomu fandím, tak mu fandím, budem držať palce do konca

a v žiadanom prípade nebudem odpisovať do predu

nech vídem na posmech, že sa nerozumiem hokeju, ak sa to nebodaj skončí opačne ako som napísal,

ale veriť chlapcom treba

 

včera to bolo viacmenej o psychike, ale treba povedať, že Nemčúri si víťazstvo zaslúžili

nedali sme gól (Robo Petrovický), potom sme dostali a už sa to vlieklo

je pravdou, že včera chýbala osobnosť Pálffyovského, Demitrovského a spol. typu, kt. by zavelila vpred

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov