Skočiť na obsah

Hádzaná


bobsapp

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 113
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • bobsapp

    34

  • wysky

    17

  • Ryan Giggs

    14

  • tomassi

    9

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 mesiacom...

No, rozbili ich paradne... 47:12... :lol:

Madari vcera vyhrali nad Australiou "iba" 41:17

 

Madari dnes vyhrali nad Rumunmi 30:27

 

Vcera vraj Rumnuni neboli az tak slabi od Francuzov, ale stroskotali na brankarovi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To vazne :lol: ?! Ja som cez teletext sledoval, v prvom polcase sme prehravali o sedem... 12:5 svietilo, tak som sa vybodol na zaznam. No je to vyborne.... :) :) ;)

 

Je to vyborny vysledok, ak neuhrame body s Francúzskom a Rumunsko porazi Australiu, tak nam v poslednom zapase s Rumunmi bude stacit remiza. Ak postupime, tak sa nam do dalsej fazy bude tento bod s Madarmi ratat. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

škoda že sa v hádzanej na remízu hrať nedá :lol:, takže včerajší výsledok ak neuhráme Rumunov nič asi znamenať nebude.

 

neviem kde ešte ale ja som pozeral prvý zápas cez stránku myp2p.eu, musíš sa preklikať.

 

posledná tri sledované zápasy našich boli premňa väčším zážitkom ako dajme tomu posledných 30 futbalových zápasov.

 

včera to bolo neuveriteľné, proste už znovu dokázali Šulc aj Štochl že keď sa oni chytia, sú nezastaviteľní :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to mi pripomína spolukomentátora, ktorý to včera nezabudol tak odhadom 60x zdôrazniť. (+tie ďaľšie odborné postrehy a posudky :lol: )

Ale inač hej, hrala lavička. A taký Vozár, nechápal som už keď hral v Hlohovci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov