Skočiť na obsah

Klub slobodných alebo dlhodobo nezadaných


Linkman

Odporúčané príspevky

Možno na mna nejaká čaká, možno nie každému je súdené nájsť svoju polovičku. Nejak sa nad tým už nezamýšľam. Ked príde príde, ked nie, tak sa zrejme nezbláznim.

Ono to príde ani nevieš ako. Dlhé roky mi nič nevychádzalo, minulý rok prišlo k obratu a tento rok som našiel niečo čo som hľadal dlho. Sme spolu od leta a plánujeme budúcnosť. Aká bude to ukáže čas, ale zatiaľ všetko ide tak ako má.

Nikdy nevieš čo ťa stretne, preto netreba zúfať, spoznal som to na vlastnej koži.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@proteus> suhlasim, to je snad najvacsia nevyhoda byt dlhsie single, clovek si tak zvykne na seba sameho, na svoje zvyky a priestor, ze len tazko don vpusta osobu, aj ked mu je srdcu blizka :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ja patrim do tohto klubu...ale ze by mi bolo nejak special smutno, to nie...

dlhodobo sice nezadana nie som, su tomu cca 2 mesiace...uvidi sa dokedy :lol:

 

chyba mi len jedno....byt niekym lubena...uprimne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neboj sa, docestuje, tak rád za tebou príde že si aj nohy poláme :lol:

Akože chalani.....Už stačilo dobre? :)

Želám štastné a veselé, nezadaným nech nájdu to čo hladajú a zadaným nech sú štastný s tým čo našli

 

/PS niečo pre Aljaka

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to si len teraz hovorite ze by ste nedokazali...hned by ste do toho vhupli...zamilovanost by vas pohltila...a boli by ste v siedmom nebi...niekto triezvejsie, iny blaznivo...ale boli by ste...

 

nie je nic krajsie ako byt zamilovany... :lol: plus vediet ze druha strana lubi tiez

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

celkom sa mi páčil dnes na nete jeden komentár z čoho by sme si mohli brať ponaučenie špeciálne my chlopi:

 

 

1 cafe del morro, baba sucha nohou o nohu, uz sa prituli, tak pritulim tiez a zasekne sa mozog … potom sa ide na richman - medzicasom mi to dojde, potom to baba v parku skusi zas, ale v mysli si mierim pistolou na hlavu - PRECO SOM SI MUSEL DAT PRAVE PIKANTNY ?

 

--------EDIT--------

2 kino, tvare tesne pri sebe, zrazu ticho.

baba tichym erotickym hlasom uplne mimo temu: chcela by som nieco skusit…

chalan, neda jej moznost: Nie, urcite ma to bude boliet!

--------EDIT--------

 

3 manzelska postel, vela fernetu vypiteho kazdy prikrity dekou.

baba: moja deka smrdi.

chalan: tu mas, zober si moju.

baba: … :/ tak nic, nechaj tak. :lol:

chalan: hm, tak dobre, dobru noc

ked to chalanovi dojde po jedenapol dni : ja som ale ######!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AD 1 - asi sa očakáva že ju pán pobozká alebo niečo v tej alternatíve

AD 2 - podobny pripad, príklad toho ako ju proste odfajčil, dievča mu robilo návrh

AD 3 - dievča sa chcelo pritúliť...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AD 1 - alebo typek mal pikant tak by ju stipalo semeno v puse

AD 2 - typek ma fimozu a nemoze tak preto by to povedal

AD 3 - dievca prdi a ked jej typek poda deku tak zisti ze on este viac tak jej plan nevide

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok mozno som to prehnal, ale ta vyhovorka chlapa ze by ho to bolelo, no tak to snad iba ak by nieco vazne :lol: ale nemozes zas povedat ze nie sme v tejto partii vzdy aktivnejsi.

Nie vzdy, kazdy chalan nema sebavedomie, niektory su plachy hanblivy, ani nepiju ze by si dodali trochu odvahy. Takze nakoniec to ostava na zenskej.

Alebo niekto ma taku vychovu ze ho to uplne ovplyvni, a nejako neni na sex

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov