Skočiť na obsah

Klub slobodných alebo dlhodobo nezadaných


Linkman

Odporúčané príspevky

V klube už jedna téma je, zamkol som ju, lebo už tam vypisoval hovadiny, ešte aj uznal, že dobre, že som ju zamkol, lebo vraj ženy už nerieši, lebo tie dobre že nevolajú na neho políciu, tak neviem prečo sa serie do tejto témy.

game to zajtra prečistí a Tomáš dostane warn, predvčerom už jeden dostal, ale asi sa mu málilo.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 11 hodinami, Vilma Flinstonova napísal:
čo je to warn, to je nejaký predchodca banu? 
 

ano, niečo ako treťohory pred štvrtohorami :zubiska:

A ty Tomáš dostaneš rovno pätohory ak budeš na Fóre do tém mimo klubu montovať svoje večné problémy od prvohôr:

  • prečo si večne bez peňazí
  • prečo nemáš babu
  • prečo ti mrzne počítač
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Vilma Flinstonova:smile: Elfantovi sa možno aj štikúta.

Som rada, že som sa pred x rokmi ocitla na PF. Dobrá skúsenosť, som vďačná, nebyť PF.., nemala by som možnosť "poznať" ľudí, ktorí tam boli.., niektorí z PF sme aj na FreeSpace Fóre..

 

 

 

 

  • Páči sa mi to 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz som kickla  elfantov profil ( zo zvedavosti :biggrin:) hmmm ten clovek si fakt razil svoje . taky ten typek zrejme, co si nieco zafixuje do hlavy a koniec

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

So zenou som sa vcera bavil, a vraj keby sme nemali spolu deti by som mnou nebola - ani ma to neprekvapilo a jej rozumiem.

Len je to premna ako som choval vyzizka a smutne. Ono sa to realne neudje,ale aj tak vniecom ako manzel zlyhavam.

  • No neviem, neviem 1
  • Sorry! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 56 minútami, iskra napísal:

@Vilma Flinstonova:smile: Elfantovi sa možno aj štikúta.

Som rada, že som sa pred x rokmi ocitla na PF. Dobrá skúsenosť, som vďačná, nebyť PF.., nemala by som možnosť "poznať" ľudí, ktorí tam boli.., niektorí z PF sme aj na FreeSpace Fóre..

áno, to aj ja, rada som tam chodila, a s dosť ľuďmi sa mi veľmi dobre aj písalo, aj naživo bavilo, a bola tam aj sranda, dokonca som po 20 rokoch stretla suseda aj s manželkou, ktorí bývali v našom vchode a už neviemakodlho žil za morom. A úplnou náhodou dvaja z PF sa neskôr stali mojimi kolegami na jednom pracovisku. celkom sranda, čo? Páčili sa mi aj stretávky. 

Vlastne na PF sa viacero párov spoznalo a dalo dokopy, netuším, či sú stále spolu, alebo nie. Ale bolo tamveľa párov, ktoré už boli aj zobratí aj po tom, ako PF odišlo do večných lovišť. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


Vlastne na PF sa viacero párov spoznalo a dalo dokopy, netuším, či sú stále spolu, alebo nie. Ale bolo tamveľa párov, ktoré už boli aj zobratí aj po tom, ako PF odišlo do večných lovišť. 


Mladosť - pochabosť. Neskôr dostali rozum a sa rozviedli.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 1. 6. 2021 at 0:22, Sniper napísal:

Mladosť - pochabosť. Neskôr dostali rozum a sa rozviedli.

ale hádam nie všetci...pokiaľ je mi známe, taká kessi s Gonzom si nažívajú dobre a majú už neviem ani koľko deťúreniec. Ako sa majú nymfa a tomask, to neviem, po nich sa zľahla zem...bola som nejaký čas v kontakte aj s herrtodom a hadimrskou (ona mala avatar taký perníček), a viem, že majú už veľkú dcéru, ale či sú ešte spolu, netuším, skôr by som povedala, že nie. A o ostatných nemám nijakú vedomosť...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 15 hodinami, Vilma Flinstonova napísal:

áno, to aj ja, rada som tam chodila, a s dosť ľuďmi sa mi veľmi dobre aj písalo, aj naživo bavilo, a bola tam aj sranda, dokonca som po 20 rokoch stretla suseda aj s manželkou, ktorí bývali v našom vchode a už neviemakodlho žil za morom. A úplnou náhodou dvaja z PF sa neskôr stali mojimi kolegami na jednom pracovisku. celkom sranda, čo? Páčili sa mi aj stretávky. 

 

 áno, aj sme sa s chuťou nasmiali

ja som ešte pred PF, sa ocitla na stránke Páči Nepáči, tak nejako sa volalo, hľadala som jedného mladého človeka.., nepodarilo sa mi  ho tam nájsť..., no skamarátila som sa tam s Peťkom a jeho psíkom Rikym, už som ho viackrát spomínala.., jedného dňa som si všimla  Post Fórum,  pridala som príspevok...,  stala som sa  forumáčkou...  skamarátila som sa bližšie s jednou forumáčkou, z reči do reči a na moje veľké prekvapenie, ona poznala človeka, ktorého som chcela nájsť ešte na PáčiNepáči. bola s ním v práci každý deň.. vnímam to tak , keď si vybavím, čo všetko človek zažil v živote, čím si prešiel, koho spoznal, že to tak malo, má,  byť.. koho máme stretnúť, stretneme.. koho nemáme, tak nie... človek sa ocitne tam, kde si má niečo odovzdať,  darovať, naučiť... takže vďaka za všetko...

ja som bola z PF na dvoch stretávkach,  príjemné stretnutia..

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

tak som sa predminulú sobotu ráno zobudil, a z ničoho nič ma prepadla myšlienka, že možno by nebolo od veci mať vedľa seba nejakú spolubývajúcu ... trochen ma to prekvapilo, lebo na podobné som nepomyslel hádam desať rokov :ohmy:

nasleduje služobné hlásenie:

@Vilma Flinstonovaa spol - nádych, výdych, sánku vrátiť do pôvodnej polohy :biggrin: lebo to, že ma napadne nejaká somarina, ešte neznamená, že ju začnem aj realizovať ...

  • Páči sa mi to 1
  • Haha 3
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
Dňa 15. 6. 2021 at 23:10, clovek2 napísal:

tak som sa predminulú sobotu ráno zobudil, a z ničoho nič ma prepadla myšlienka, že možno by nebolo od veci mať vedľa seba nejakú spolubývajúcu ... trochen ma to prekvapilo, lebo na podobné som nepomyslel hádam desať rokov :ohmy:

Prešli dva mesiace, my nevieme a sme nielen "trochen" zvedaví, či táto telenovela náhodou nemá aj pokračovanie. :smile2:

Tá dlhšia odmlka je taká veľavravná, a dávala by aj za pravdu, že písanie na fórum je teraz akési nepodstatné. :hmmm: Vyhovárať sa na také prízemnosti ako sú drobné domáce práce, to je akési detinské, nemyslíš? :zubiska: Ale ak sa už naozaj maľuje, tak ruky na vyriadenie toho neporiadku by sa aj zišli ...

  • Páči sa mi to 1
  • Haha 1
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

telenovela nemá nejaké zvlášť zaujímavé pokračovanie, a pauza v písaní je viac náhoda ako súvislosť :smile1:

v máji som bol na káve s jednou Axelovou krajankou ... niekedy v marci ma oslovila na pokeci, chvíľu sme písali, potom začala aj tlf číslo vypytovať, tak sme si 2x zavolali, potom sa chcela stretnúť silou-mocou - stretli sme sa ... mala to pripravené - po chvíli čo sme sadli ku káve jej zazvonil mobil, tzv "telefonát prípadnej záchrany", ale asi bolo všetko OK, lebo sa po ňom nevyhovorila že musí súrne odísť :laugh:

ja som bol od začiatku komunikácie pomerne zdržanlivý, po tej spoločnej káve a prechádzke po TN to zrejme pochopila aj ona. odvtedy si sem tam ešte napíšeme, ale to je skôr tým, že ona sa neodhodlala to ukončiť, a mne je to +/- jedno.

inak pekná a inteligentná žena, tak je dosť možné že nechápe čo sa stalo keď som po nej nevyštartoval, ale na nejaký vážnejší vzťah by to nebolo ... 40 či 50 km čo mám do TN je jednoducho príliš veľa na nejaké pravidelné stretávanie sa...

medzitým som v robote takmer rozbehol jednu zoznamovaciu akciu, ktorú som ale ukončil skôr ako začala ... bol by som si zrejme pekne nabehol :laugh: ale o tom až zajtra, aj tak som napísal až príliš dlhý príspevok ...

pred 7 hodinami, secretka napísal:

Ale ak sa už naozaj maľuje, tak ruky na vyriadenie toho neporiadku by sa aj zišli

maľujem aj po sebe upratujem celkom sám, som zvyknutý ... neverila by si, čo všetko si musí osamelý chlap robiť sám:eehmm:

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď má človek na starosti dom, kde už treba opraviť a prerobiť snáď všetko, obrovskú záhradu, nejaké malé hospodárstvo, dieľňu, zamestnanie, tri dospievajúce deti, ja keď len na víkendy a dovolenky a mačku... nie je také jednoduché ani 40 - 50 kilometrov :)

no a napr. u mňa to na diaľku nikdy nefungovalo. listy nenahradzovali pre mňa prítomnosť. listy, keď neboli chytré telefóny a maile.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov