Skočiť na obsah

Klub slobodných alebo dlhodobo nezadaných


Linkman

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 4 týždňami...

S opačnym pohlavym mam len fyzicky vzťah, na nejaky iny zatiaľ nemam dôvod a ani potrebu.

 

... som zakladajuci a budem aj dozivotny clen.

 

Nechcem ťa presviedčať o opaku, je to tvoje vlastné presvedčenie, len mne sa to nezdá celkom správne.

Asi však máš dôvod pre takéto rozhodnutie a nás do toho nemôže byť vôbec nič! :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuž, aj ja som tu nejak dlhdobo, ale už ma to nedeprimuje, akosi sa mi nechce viazať, nepotrebujem ku šťastiu partnerský vzťah :) takže vlastne aj som tu dobrovoľne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A co je na tom nespravne? O akom opaku ma chces presviedcat? To nie je vobec o presvedceni a uz vobec nie o rozhodnuti.

To je o tom, ako to citim. To mam akoze sam seba klamat? Alebo nasilu potlacovat a presviedcat svoje vlastne emocie a pocity, ze nie su koser? Ist sam nasilu proti sebe? To ti pride spravnejsie a lepsie? To je trosku divny nazor. Psycholog ani psychiater z teba veru nebude. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tvoja reakcia mi prišla tak trošku akoby reakcia nahnevaného, či urazeného, alebo nepochopeného človeka.

Myslím, že si ma celkom nepochopil.

Nie som psychológ, ani sa do tej role "nepasujem" ...

... len som tým svojim príspevkom myslela to, že ťažko je ísť životom samému. Nič viac!

"Skúsila" som, "mám za sebou" aj to - aj to, takže viem "o čom hovorím". :)

Snáď to na vysvetlenie stačilo :smile2:

Ak sa ťa však ten príspevok nejako dotkol, tak sa ti ospravedlňujem.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty si nepochopila mňa. Mňa sa to nijako nedotklo, nenahnevalo ani nič podobne. Len som sa normalne opytal, čo na tom nie je s kostolnym poriadkom, ak nema niekto potrebu partnerskeho života (to neznamena, že sa to nemôže zmeniť). :)

To, že niekto ma nejaku skusenosť (či už pozitivnu alebo nie) neznamena, že rovnaku ma (bude mať) každy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ťažko je ísť životom samému.

 

to je len otázka zvyku.

 

na každý funkčný vzťah treba chuť, čas, energiu, a ďalšie veci ktoré by človek do takého "biznisu" investoval. ľuďom čo sú single zvyčajne chýba minimálne jedna z týchto vecí ktoré by boli ochotní/schopní vložiť do vzťahu. ďalším faktorom môže byť napríklad aj nízky výskyt potenciálnych partnerov/partneriek v okolí.

 

navyše niektorí máme aj pomerne náročné kritériá na výber partnerky :zubiska: :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja tu nechcem podpichovat. Pre zeny si myslim, ze som v poho partner. V poho v kazdej veci. Ano niesom volny. Ale ak nadabite na takeho neviem ci tutmaka. Snad budete ma stastie.

Pre chalanov. Ten chlapec, jeden tu napisal s akymi zenami sa stretava(roztrtkane v mozgu). Ja ho lutujem. Odpad. Zeny su aj ine.

 

Ja kludne mozem byt na starobu sam, aj bez zeny aj bez deti. Ale to bude len moj problem, mozno moja chyba. Neviem, ja by som nemenil, vsetko lepsie.

Ale co zijem ma podla mna zmysel. Mozno niekedy, nie ale uz mam 5 rocneho chlapa co ma skoro meter?

 

###a ak to rychlo bezi.

 

mam aj dceru ktory zatial nerozprava,ale ked zacne. nenormalne sa na to tesim, chlapec inteligentny, s nim ziaden problem. Ale to dievca ake je temprametne(ked sa naserie). Velmi som zvedavy o dva roky co bude z nej.

 

Mam kamarata, ktory tiez by patril do tejto kategorie. Podla mna ale to je ina vec. priklad. neviem ci zene ci jemu som povedal , ked zomriem nech sa daju dokopy ci sa onu postara.

 

rayen, niesi mi kamarat,ale ### na tu samotu. Nie si moj kamarat, vlastne tento prispevok som pisal kvoli tebe, v minulosti som aj kvoli tebe daval svoje fotky, a nejakemu sebevrahovi(zmysel zivota). casom na to dojdes.Ale cas je velmi ku..drahy. Si myslim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechapem preco kvoli mne. Ja presviedcat o vyhodach partnerskeho zivota nepotrebujem. Ja tovidim na svojom okoli, na rodicoch. Mne ale vobec nevadi byt sam, vobec ma to netrapi. Nemam z toho mindraky ani depresie. Prave naopak, takto mi je vyborne. A nevidim dovod to menit. Ja so zenami ziaden problem nemam. Viem s nimi komunikovat, nerobi mi problem nejaku niekam pozvat, so zenami sa bezne stretavam. Mam s nimi aj nepravidelny fyzicky vztah, pomahame si navzajom :). Ak by som chcel, tak kludne mozem mat aj vztah. To nie je o tom, ze by neboli moznosti (byvam vo velkom meste), alebo ze by som bol nejaky tutmak, ktory sa k zene boji ozvat. Je to o tom, ze jednoducho necitim potrebu s nejakou byt. Samota v tomto zmysle mi vyhovuje.To je cele. Nechapem preco to niektorych tak poburilo. Pripadam si tu ako mimozemstan, na ktoreho vsetci ukazuju prstom. Mam sarlatove pismeno?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ryan, v pohode, nie si ziaden mimozemstan... ak si spokojny so svojim zivotom, je vsetko v poriadku... ale je pravda, ze obcas niektori ludia maju tendenciu tlacit inych do svojho sposobu zivota, lebo ho pokladaju za najlepsi... ale obycajne v tom nie je zly umysel... :-)

tiez som mala obdobie, ked som bola sama a vyhovovalo mi to, mala som aj obdobie, ked som bola sama a nevyhovovalo mi to, teraz uz roky sama nie som a vyhovuje mi to... ale keby sa to pokazilo a zase by som mala byt sama, neviem, ci by som cielene hladala niekoho ineho... asi by som to nechala na nahodu... a v kazdom obdobi mojho zivota boli okolo mna ludia, co sa ma snazli dotlacit tam, kde boli aj oni... aj teraz su moje kolegyne, dokonca aj moj brat, obcas nezvozne z toho, ze vo svojom veku nie som vydata a furt ma presviedcaju, ze by sme sa s mojim drahym mali vziat... a pritom vsetci obcas maju manzelstva plne zuby a pustia hlasku, ze keby sa radsej nevydavali/nezenili... :-) obycjne pustam jednym uchom dnu a druhym von... alebo im poviem, ze mi zavidia a preto chcu, aby mi bolo rovnako zle ako im... :-)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preco kvoli tebe? Mne sa zdas podla pisania, ze si normalny, dobry, otvoreny, rozumny clovek. Samozrejme na doterajsom tvojom zivote ci co pises, nevidim nic zle. mozno ako trinita pise"ze zavidim a chcem ti zle". Nie je to tak. A cim si iny od ostatnych v tu teme? Ze si spokojny. OK beriem na vedomie,ako to robim pri tom mojom kamaratovi a uz skoro 10 rokov sa snim na tuto temu nebavim. Mozno tu uz "unavovalo"(bolo zbytocne) jeho,ale aj mna, tiez som s tym prestal. Teda v tejto teme uz prestavam davat rozumy. ja sa tomu - zivotu roznych ludi ani nevyznam, ani sa o to nezaujimam(nestudujem), preto mozem napisat,len svoj vlastny pocit, skusenosti.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov