Skočiť na obsah

Klub slobodných alebo dlhodobo nezadaných


Linkman

Odporúčané príspevky

Tak, tak. Aj ja tu ostavam a dlho tu aj ostanem. Čim dlhšie sledujem pary okolo mňa, tym viac sa utvrdzujem v tom a vytešujem z toho ako mi je dobre samemu. Vyburiť sa mam kde, takže frajerka mi k šťastiu nechyba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím, že toto trochu presahuje túto tému, alebo nie ? : )

zrejme ide o to, vytiahnuť zo slobodných pánov, či navštevujú platené služby ... ktovie ako by bol kto zvedavý na príslušnú kompenzáciu u dievčat ... hm ?

 

milí slobodní, asi bude treba dopísať, pre všeobecné uspokojenie podaktorých zvedavých a obmedzenie xatovania hneď aj to, konkrétne akým spôsobom kto sa kde vyburuje ... hm ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A platis za to alebo to mas zadarmo?

 

haha, no som sa pekne pobavila :rolleyes:

ked niekto nema partnera, neznamena to hned ze je aj na suchu, uff :)

 

aby mal clovek na co spominat pri kavickovani s kamoskami, ehm :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

tie štatistiky sú dlhodobo podobné, aspoň teda čo si pamätám, roky dozadu u nás bolo vždy o niečo viac žien ako mužov

nepamätám si tie percentá, ale desiatky rokov dozadu celkom iste, kdesi sme sa to dokonča učili, marí sa mi na sto chlapov stodvadsať žien, ale nie som si celkom istá ...

 

to nie, oklamať sa nedajú, maximálne počtom rozvodov a bývalých manželiek ... hm ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 11 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov