Skočiť na obsah

Klub slobodných alebo dlhodobo nezadaných


Linkman

Odporúčané príspevky

by som skor povedal ze ak ho nevedu vychovou, ta priroda a vrodeny pud rozmnozovania zosilnie. ale mas pravdu, sme rozni a zrejme existuju aj taki, na ktorych musi zena prva :lol: hoci mne to moc nesedi, ja rad inicializujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

tri roky aj nejake drobne mesiace. momentalne uz do tejto temy nepatrim :-) ale mozem povedat, ze za tie tri roky som ziskala tolko nazorov na muzov a ich povahu a vlastnosti, tolko skusenosti a zazila tolko sklamani, ze som rada ze som nasla nieco, kvoli comu som tak dlho cakala. oplatilo sa, moja intuicia ma nesklamala. dufam ze jej budem cely zivot vdacna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Čaute všetci,

 

nerozmýšľali ste náhodou o organizovaní nejakých spoločných akcií? Zoznámime sa, zabavíme sa, zažijeme niečo nové, možno sa vytvoria medzi nami putá, väzby... Nikdy nemôžte vedieť, kto Vám nakoniec sadne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čaute všetci,

 

nerozmýšľali ste náhodou o organizovaní nejakých spoločných akcií? Zoznámime sa, zabavíme sa, zažijeme niečo nové, možno sa vytvoria medzi nami putá, väzby... Nikdy nemôžte vedieť, kto Vám nakoniec sadne...

ale ano. spolocne akcie boli, aj sa pozname, aj sme vytvorili puta a vazby :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

hladat si nasilu partnerku, fnukat aky som sam, uz mam tolko a hentolko rokov blablabla recicky, to nema vyznam.... pre kazdeho existuje prava/pravy.

 

tak to je pravda :) vždy je šanca, pokým žijeme :lol:

-----------------------

 

Chyba mi to, to drzanie za ruky, pohlady, dotyky, bozky, nežnosti, chyba mi ten pocit ze niekoho clovek ma kdo ho lubi, koho moze lubit (okrem rodicovskej a sesterskej lasky) ... citim sa taky oné taký nekompletny ;)

 

Tiež zdielate podobný pocit ? Tu je to pravé miesto kde si môžte dohodnpúť prípadne rande ;) ;)

 

chýba...to je fakt. Mám však z toho ešte smutnejšie srdiečko, keď vidím, ako sa všetci stále za niečím ženieme a tieto krásne veci nám unikajú... a ak, tak mi to pripadá všetko také povrchné ;)

-----------------------

 

Čaute všetci,

 

nerozmýšľali ste náhodou o organizovaní nejakých spoločných akcií? Zoznámime sa, zabavíme sa, zažijeme niečo nové, možno sa vytvoria medzi nami putá, väzby... Nikdy nemôžte vedieť, kto Vám nakoniec sadne...

 

ahoj..

myslím si,že to by nebol zlý nápad ;) Síce, neviem, či je tu aj niekto v mojom veku, ale každopádne je to dobré pre všetkých, ktorí sú tu, či slobodní al. nezadaní ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

neviem, či zrovna sem, ale do takéhoto klubu už roky patrí, ako som kdesi naposledy čítala, zopár sto miliónov mužov v Číne ...

mnohostáročná tradícia, ktorá prežila cez maoizmus a kultúrnu revolúciu a kdečo v ťažko skúšanej číne všetko - väčšiu cenu novorodených chlapcov, než dievčat, pričom sa dievčatá neraz ako novorodenci ešte aj dnes hlavne na vidieku likvidujú, už niekoľko rokov pôsobí čínskym ženby chtivým mužom vrásky ... minimálne

 

je to veľa rokov, pomaly pätnásť určite, čo som čítala v českom reflexe článok o týchto problémoch, aj s tým, že čínski muži začali kupovať manželky kdekade po ďalekom východe, a napriek tomu pár fotiek mŕtvol dievčenských novorodencov pohodených pri smetiach.

 

dnes to zašlo tak ďaleko, že sa nevesty unášajú, dokonca aj medzi turistkami ... takže na ceste do Číny pozor, kočky ! :D

 

Čínska polícia od apríla 2009 oslobodila viac ako 10-tisíc unesených žien vrátane 1 100 cudziniek, ktoré sa stali obeťami rozširujúcej sa priepasti medzi počtom žien a mužov. Tradičné uprednostňovanie chlapcov tak podnecuje obchod s ľuďmi a prostitúciu, informovali v utorok štátne médiá.

...

Podľa novín pomer počtu mužov a žien bol v roku 2005 120 ku 100.

 

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/5558000/v-cine-je-malo-zien-nevesty-unasaju-po-celej-krajine.html#ixzz10I554tT9

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov